Hledat

Ubytování

Ubytování město Diafánion

Ve městě Diafánion (Řecko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Diafánion

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Diafánion

Thalassa View Apartments

9,1

Thalassa View Apartments

Ubytování (Apartmány) Thalassa View Apartments. Set in Diafani, Thalassa View Apartments offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV. Ubytování Thalassa View Apartments se nachází ve městě Diafánion (Řecko - Dodecanese).

Theros House

9

Theros House

Ubytování (Prázdninový dům) Theros House. Featuring accommodation with a patio, Theros House is located in Diafani. The holiday home features mountain views and is 9 km from Olympos. Ubytování Theros House se nachází ve městě Diafánion (Řecko - Dodecanese).

Anesis

8,5

Anesis

Ubytování (Apartmány) Anesis. Featuring free WiFi throughout the property, Anesis is set in Diafani. Free private parking is available on site. Ubytování Anesis se nachází ve městě Diafánion (Řecko - Dodecanese).

Niotis Studios

8,2

Niotis Studios

Ubytování (Hotel) Niotis Studios. Situated in Diafani, Niotis Studios has a bar, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Niotis Studios se nachází ve městě Diafánion (Řecko - Dodecanese).

Chrissi Akti

8

Chrissi Akti

Ubytování (Apartmán) Chrissi Akti. Chrissi Akti se nachází v Diafani v regionu Dodecanese a nabízí balkon a výhled na moře. Nachází se na pláži a má restauraci. Ubytování Chrissi Akti se nachází ve městě Diafánion (Řecko - Dodecanese).

Chrissi Akti

Chrissi Akti

Ubytování (Apartmán) Chrissi Akti. Chrissi Akti se nachází v obci Diafani a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nachází se na pláži a má restauraci, bar a terasu. Ubytování Chrissi Akti se nachází ve městě Diafánion (Řecko - Dodecanese).

sunshine studios Diafani

sunshine studios Diafani

Ubytování (Apartmány) sunshine studios Diafani. Sunshine studios Diafani se nachází v Diafani a nabízí ubytování s balkonem. Všechny apartmány mají klimatizaci, vlastní koupelnu a kuchyň. Ubytování sunshine studios Diafani se nachází ve městě Diafánion (Řecko - Dodecanese).

Ubytování ve městě Diafánion

Město Diafánion se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Diafánion.