Hledat

Ubytování

Ubytování město Delfy

Ve městě Delfy (Řecko) máme celkem 43 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Delfy

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Delfy

Apollon Stone Villa in Delphi with Stunning View!

10

Apollon Stone Villa in Delphi with Stunning View!

Ubytování (Vila) Apollon Stone Villa in Delphi with Stunning View!. Situated in Delfoi, within 2.5 km of Archaeological Museum of Delphi and 2. Ubytování Apollon Stone Villa in Delphi with Stunning View! se nachází ve městě Delfy (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Delphic Horizons

9,9

Delphic Horizons

Ubytování (Apartmán) Delphic Horizons. Situated in Delfoi, 2 km from Archaeological Museum of Delphi and 2. Ubytování Delphic Horizons se nachází ve městě Delfy (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pitho

9,4

Pitho

Ubytování (Hotel) Pitho. Pitho Hotel is ideally located in the centre of the historic city of Delphi. Ubytování Pitho se nachází ve městě Delfy (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 239 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nidimos Hotel

9,3

Nidimos Hotel

Ubytování (Hotel) Nidimos Hotel. With a privileged location in Delphi, Nidimos Hotel offers free WiFi and modern-style rooms with 32'' LED TV. Ubytování Nidimos Hotel se nachází ve městě Delfy (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 414 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elia Apartments Chrisso

9,3

Elia Apartments Chrisso

Ubytování (Penzion) Elia Apartments Chrisso. Situated in Delfoi, within 7 km of Archaeological Museum of Delphi and 7 km of Archaeological Site of Delphi, Elia Apartments Chrisso features... Ubytování Elia Apartments Chrisso se nachází ve městě Delfy (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chrisso

9,3

Chrisso

Ubytování (Penzion) Chrisso. Located in the scenic Chrisso Village, the traditionally built Chrisso offers a sun terrace. Ubytování Chrisso se nachází ve městě Delfy (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zoes Garden Delphi

9,1

Zoes Garden Delphi

Ubytování (Apartmán) Zoes Garden Delphi. Situated in Delfoi, just 1.2 km from Archaeological Museum of Delphi, Zoes Garden Delphi features accommodation with a bar, a terrace and free WiFi. Ubytování Zoes Garden Delphi se nachází ve městě Delfy (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apollonia Hotel

9

Apollonia Hotel

Ubytování (Hotel) Apollonia Hotel. Situated 500 metres from Delphi’s archaeological site, Apollonia Hotel features spacious rooms with views of the Corinthian Gulf. Ubytování Apollonia Hotel se nachází ve městě Delfy (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 068 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Epic Rooms

8,9

Epic Rooms

Ubytování (Penzion) Epic Rooms. Featuring free WiFi throughout the property, Epic Rooms offers accommodation in Delfoi, 400 metres from Archaeological Museum of Delphi. Ubytování Epic Rooms se nachází ve městě Delfy (Řecko - Central Greece).

Arion Hotel

8,9

Arion Hotel

Ubytování (Penzion) Arion Hotel. Arion Hotel is situated in the famous Delphi, only 200 metres from the archaeological site. Ubytování Arion Hotel se nachází ve městě Delfy (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Castri Hotel

8,9

Castri Hotel

Ubytování (Hotel) Castri Hotel. Located in a quiet area very close to the centre of the ancient village of Delphi, Castri Hotel is ideally positioned overlooking the village. Ubytování Castri Hotel se nachází ve městě Delfy (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sibylla Hotel

8,8

Sibylla Hotel

Ubytování (Hotel) Sibylla Hotel. Just 400 metres from the Archaeological Site of Delphi and its archaeological museum, the family-run Sibylla Hotel offers accommodation with a balcony. Ubytování Sibylla Hotel se nachází ve městě Delfy (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fedriades Delphi Hotel

8,8

Fedriades Delphi Hotel

Ubytování (Hotel) Fedriades Delphi Hotel. Fedriades Delphi Hotel je situován v centru Delf, jen 10 minut chůze od známého archeologického muzea. Poskytuje výhled na Korintský záliv a údolí... Ubytování Fedriades Delphi Hotel se nachází ve městě Delfy (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alexandros Pension

8,8

Alexandros Pension

Ubytování (Penzion – hostinec) Alexandros Pension. Surrounded by lush greenery, Alexandros Pension offers accommodation in Chryso Fokidas. Ubytování Alexandros Pension se nachází ve městě Delfy (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 246 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amalia Hotel Delphi

8,8

Amalia Hotel Delphi

Ubytování (Hotel) Amalia Hotel Delphi. Set on a slope of Mount Parnassus, at the exit of Delphi town, Amalia offers a panoramic view of the green valley, all the way to the sea, Itea and... Ubytování Amalia Hotel Delphi se nachází ve městě Delfy (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kastalia Boutique Hotel

8,8

Kastalia Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) Kastalia Boutique Hotel. Kastalia Boutique Hotel is located at the picturesque village of Delphi. It offers an open-air terrace with spectacular views of Parnassos. Ubytování Kastalia Boutique Hotel se nachází ve městě Delfy (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Orfeas

8,7

Hotel Orfeas

Ubytování (Hotel) Hotel Orfeas. Hotel Orfeas se nachází na klidném místě, jen 200 metrů od centra města Delphi. Tento rodinný hotel nabízí nádherný výhled. Ubytování Hotel Orfeas se nachází ve městě Delfy (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olympic Hotel

8,7

Olympic Hotel

Ubytování (Hotel) Olympic Hotel. Hotel Olympic enjoys panoramic views of the Corinthian gulf, hence located in Delphi. Ubytování Olympic Hotel se nachází ve městě Delfy (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 289 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Varonos

8,7

Hotel Varonos

Ubytování (Hotel) Hotel Varonos. Varonos Hotel se pyšní nádhernou polohou s výhledem na slavné olivové údolí a Korintský záliv. Nachází se v srdci města Delfi. Ubytování Hotel Varonos se nachází ve městě Delfy (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Leto Delphi

8,7

Hotel Leto Delphi

Ubytování (Hotel) Hotel Leto Delphi. Situated 100 metres from the centre of the historic Delphi, the family-run Hotel Leto features modern rooms with 24-inch flat-screen satellite TV. Ubytování Hotel Leto Delphi se nachází ve městě Delfy (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 215 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sun View Pension

8,7

Sun View Pension

Ubytování (Penzion) Sun View Pension. Sun View Pension is situated on the main road Apollonos at the west side of village, providing unique views to the Corinthian gulf and Galaxidi. Ubytování Sun View Pension se nachází ve městě Delfy (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 851 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bungalow - Camping Apollon

8,6

Bungalow - Camping Apollon

Ubytování (Hotel) Bungalow - Camping Apollon. Bungalow - Camping Apollon má skvělou polohu s výhledem na Korintský záliv a údolí olivovníků. Ubytování Bungalow - Camping Apollon se nachází ve městě Delfy (Řecko - Central Greece).

Delphi family house

8,6

Delphi family house

Ubytování (Prázdninový dům) Delphi family house. Located in Delfoi, 1.3 km from Archaeological Museum of Delphi and 1. Ubytování Delphi family house se nachází ve městě Delfy (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kouros Hotel

8,6

Kouros Hotel

Ubytování (Hotel) Kouros Hotel. Hotel Kouros se nachází v Delfách, na úpatí hory Parnassos. Má střešní zahradu s výhledem na Korintský záliv a prosluněné pokoje s klimatizací a TV. Ubytování Kouros Hotel se nachází ve městě Delfy (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hermes Hotel

8,5

Hermes Hotel

Ubytování (Hotel) Hermes Hotel. Půvabný hotel ve městě Delfy nabízí pohostinné a praktické ubytování a úchvatný výhled do údolí vedoucího k perlivým vodám Korintského zálivu. Ubytování Hermes Hotel se nachází ve městě Delfy (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Stadion

8,5

Hotel Stadion

Ubytování (Hotel) Hotel Stadion. Hotel Stadion is located in Delfi Village, and offers a garden. Free WiFi access is available in all areas. Ubytování Hotel Stadion se nachází ve městě Delfy (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chrissa Camping Rooms & Bungalows

8,5

Chrissa Camping Rooms & Bungalows

Ubytování (Hotel) Chrissa Camping Rooms & Bungalows. Chrissa Camping Rooms & Bungalows is spread amphitheatrically on a hill with unobstructed views to the Corinthian bay. Ubytování Chrissa Camping Rooms & Bungalows se nachází ve městě Delfy (Řecko - Central Greece).

Artemis Hotel

8,4

Artemis Hotel

Ubytování (Hotel) Artemis Hotel. Situated in the historic town of Delphi, the Neoclassical Artemis Hotel offers rooms with air conditioning and free Wi-Fi. Ubytování Artemis Hotel se nachází ve městě Delfy (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 710 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pythia Art

8,3

Pythia Art

Ubytování (Hotel) Pythia Art. The Boutique hotel Art Pythia boasts a central location in Delphi, very close to the Archaeological site and the museum, with spectacular views of the... Ubytování Pythia Art se nachází ve městě Delfy (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 029 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Athina

8,2

Hotel Athina

Ubytování (Hotel) Hotel Athina. Athina je tradiční rodinný hotel nacházející se v Delfách, 500 metrů od archeologického muzea. Nabízí panoramatický výhled na Korintský záliv. Ubytování Hotel Athina se nachází ve městě Delfy (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 754 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Delphi

7,4

Villa Delphi

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Delphi. Boasting a garden, a tennis court, and a terrace, Villa Delphi offers accommodation in Delfoi with free WiFi and river views. Ubytování Villa Delphi se nachází ve městě Delfy (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Xenia Hotel

7,2

Xenia Hotel

Ubytování (Hotel) Xenia Hotel. Set in Delfoi, 1.3 km from Archaeological Museum of Delphi, Xenia Hotel offers accommodation with a restaurant, free private parking, a seasonal outdoor... Ubytování Xenia Hotel se nachází ve městě Delfy (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 276 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Θεα Δελφικο τοπιο

Θεα Δελφικο τοπιο

Ubytování (Apartmán) Θεα Δελφικο τοπιο. Θεα Δελφικο τοπιο in Delfoi offers accommodation with free WiFi, 700 metres from Archaeological Museum of Delphi. Ubytování Θεα Δελφικο τοπιο se nachází ve městě Delfy (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 966 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoramic View Studio Apartment

Panoramic View Studio Apartment

Ubytování (Apartmán) Panoramic View Studio Apartment. Located 600 metres from Archaeological Museum of Delphi, 700 metres from Archaeological Site of Delphi and 700 metres from Temple of Apollo Delphi,... Ubytování Panoramic View Studio Apartment se nachází ve městě Delfy (Řecko - Central Greece).

Ubytování ve městě Delfy

Město Delfy se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 43 hotelů a ubytování ve městě Delfy.