Hledat

Ubytování

Ubytování město Daratso

Ve městě Daratso (Řecko) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Daratso

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Daratso

Villa Anva

9,8

Villa Anva

Ubytování (Vila) Villa Anva. Featuring garden views, Villa Anva provides accommodation with a patio and a kettle, around 700 metres from Kladissos Beach. Ubytování Villa Anva se nachází ve městě Daratso (Řecko - Kréta).

Anna's Sea House

9,6

Anna's Sea House

Ubytování (Prázdninový dům) Anna's Sea House. Located in Daratsos, just 100 metres from the sandy beach, the self-catering 200 steps from the sea is set amidst a blossomed, citrus-tree garden with BBQ... Ubytování Anna's Sea House se nachází ve městě Daratso (Řecko - Kréta).

Villa Dimitra

9,6

Villa Dimitra

Ubytování (Vila) Villa Dimitra. Located in Kato Daratso, less than 1 km from Glaros Beach and a 13-minute walk from Kalamaki Beach, Villa Dimitra offers a seasonal outdoor swimming pool... Ubytování Villa Dimitra se nachází ve městě Daratso (Řecko - Kréta).

Blue Horizon Home

Blue Horizon Home

Ubytování (Apartmán) Blue Horizon Home. Set in Daratso, 1.5 km from Glaros Beach, Blue Horizon Home offers accommodation with a shared lounge, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování Blue Horizon Home se nachází ve městě Daratso (Řecko - Kréta).

Paramithi

Paramithi

Ubytování (Prázdninový dům) Paramithi. Paramithi is a self-catering property located in Daratso Village. It offers a sun terrace and free WiFi throughout. Ubytování Paramithi se nachází ve městě Daratso (Řecko - Kréta).

Perfect location close to the beach and city

Perfect location close to the beach and city

Ubytování (Apartmán) Perfect location close to the beach and city. Perfect location close to the beach and city se nachází v Daratsu, 550 metrů od pláže Yannis a 550 metrů od pláže Iguana. Ubytování Perfect location close to the beach and city se nachází ve městě Daratso (Řecko - Kréta).

Villa Patroklos

Villa Patroklos

Ubytování (Vila) Villa Patroklos. Villa Patroklos se nachází v Daratsu, 150 metrů od Chryssi Akti a 400 metrů od pláže Yannis. Ubytování Villa Patroklos se nachází ve městě Daratso (Řecko - Kréta).

Ethereal Villas Chania

Ethereal Villas Chania

Ubytování (Vily) Ethereal Villas Chania. Ethereal Villas Chania se nachází v Daratsu, 400 metrů od Chryssi Akti. Ubytování Ethereal Villas Chania se nachází ve městě Daratso (Řecko - Kréta).

Nuovo Luxury Suites

Nuovo Luxury Suites

Ubytování (Aparthotel) Nuovo Luxury Suites. Nuovo Luxury Suites se nachází v Daratsu, 400 metrů od Chryssi Akti, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Nuovo Luxury Suites se nachází ve městě Daratso (Řecko - Kréta).

Creta Sun Studios room 33

Creta Sun Studios room 33

Ubytování (Apartmán) Creta Sun Studios room 33. Creta Sun Studios room 33 is located in Daratso and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 48 km from Elafonisi. Ubytování Creta Sun Studios room 33 se nachází ve městě Daratso (Řecko - Kréta).

Villa with Private Pool 5 min to Beach

Villa with Private Pool 5 min to Beach

Ubytování (Vila) Villa with Private Pool 5 min to Beach. Set in Daratso, within 1.2 km of Glaros Beach and 1. Ubytování Villa with Private Pool 5 min to Beach se nachází ve městě Daratso (Řecko - Kréta).

Stunning Comfortable Family House in Chania

Stunning Comfortable Family House in Chania

Ubytování (Prázdninový dům) Stunning Comfortable Family House in Chania. Stunning Comfortable Family House se nachází v Chanii, 1 km od pláže Glaros a 1,2 km od pláže Kalamaki, a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Stunning Comfortable Family House in Chania se nachází ve městě Daratso (Řecko - Kréta).

Villa Kanevaro

Villa Kanevaro

Ubytování (Vila) Villa Kanevaro. Situated just less than 1 km from Chryssi Akti, Villa Kanevaro features accommodation in Daratso with access to a seasonal outdoor swimming pool, a shared... Ubytování Villa Kanevaro se nachází ve městě Daratso (Řecko - Kréta).

MyBlue

MyBlue

Ubytování (Apartmán) MyBlue. MyBlue se nachází v Daratsu, 750 metrů od Chryssi Akti a 750 metrů od pláže Yannis. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování MyBlue se nachází ve městě Daratso (Řecko - Kréta).

NEW KYDONIA SUITES & STUDIOS

NEW KYDONIA SUITES & STUDIOS

Ubytování (Apartmán) NEW KYDONIA SUITES & STUDIOS. NEW KYDONIA SUITES & STUDIOS se nachází ve čtvrti Daratso v Daratsu, nedaleko pláže Iguana, a nabízí zahradu a pračku. Ubytování NEW KYDONIA SUITES & STUDIOS se nachází ve městě Daratso (Řecko - Kréta).

Christos Apartment with Pool

Christos Apartment with Pool

Ubytování (Apartmán) Christos Apartment with Pool. Christos Apartment with Pool se nachází v Daratsu, 550 metrů od pláže Glaros, a nabízí ubytování s venkovním bazénem, bezplatným Wi-Fi, pokojovou službou a... Ubytování Christos Apartment with Pool se nachází ve městě Daratso (Řecko - Kréta).

DIMITRA house with private pool and sea view

DIMITRA house with private pool and sea view

Ubytování (Prázdninový dům) DIMITRA house with private pool and sea view. DIMITRA house with private pool and sea view se nachází v Daratsu, necelý 1 km od pláže Glaros a 13 minut chůze od pláže Kalamaki. Ubytování DIMITRA house with private pool and sea view se nachází ve městě Daratso (Řecko - Kréta).

Μelpo's House

Μelpo's House

Ubytování (Prázdninový dům) Μelpo's House. Set in Kato Daratso, less than 1 km from Chryssi Akti and an 11-minute walk from Kladissos Beach, Μelpo's House offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Μelpo's House se nachází ve městě Daratso (Řecko - Kréta).

Villa Green Hill

Villa Green Hill

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Green Hill. Villa Green Hill se nachází asi 600 metrů od pláže Glaros a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Villa Green Hill se nachází ve městě Daratso (Řecko - Kréta).

Emmy's Rooms

Emmy's Rooms

Ubytování (Penzion) Emmy's Rooms. Emmy's Rooms se nachází v Daratsu, 1,8 km od Chryssi Akti, a nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatným soukromým parkovištěm, zahradou a terasou. Ubytování Emmy's Rooms se nachází ve městě Daratso (Řecko - Kréta).

AA Luxury Villas

AA Luxury Villas

Ubytování (Vily) AA Luxury Villas. Located 1.5 km from Glaros Beach, AA Luxury Villas offers a seasonal outdoor swimming pool, a fitness centre and air-conditioned accommodation with a patio... Ubytování AA Luxury Villas se nachází ve městě Daratso (Řecko - Kréta).

Sunny Apartment

Sunny Apartment

Ubytování (Apartmán) Sunny Apartment. Located within the Chrissi Akti Chania district in Daratso, Sunny Apartment has air conditioning, a balcony, and city views. Ubytování Sunny Apartment se nachází ve městě Daratso (Řecko - Kréta).

Villa Anastasia Chania

Villa Anastasia Chania

Ubytování (Vila) Villa Anastasia Chania. Villa Anastasia Chania se nachází v Daratsu, 1,5 km od pláže Chryssi Akti a pláže Glaros, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sezónním... Ubytování Villa Anastasia Chania se nachází ve městě Daratso (Řecko - Kréta).

Cypress Village - Lux villa 5' from beach

Cypress Village - Lux villa 5' from beach

Ubytování (Vila) Cypress Village - Lux villa 5' from beach. Cypress Village - Lux villa 5' from beach se nachází v Daratsu, v blízkosti pláže Kalamaki a 1,1 km od pláže Iguana. Ubytování Cypress Village - Lux villa 5' from beach se nachází ve městě Daratso (Řecko - Kréta).

Villa Serenity

Villa Serenity

Ubytování (Vila) Villa Serenity. Villa Serenity se nachází ve městě Daratso, pouhých 1,2 km od pláže Glaros, a nabízí venkovní bazén, sdílený lounge a sdílenou kuchyň. Ubytování Villa Serenity se nachází ve městě Daratso (Řecko - Kréta).

Georgia's sea view apartment,with private parking.

Georgia's sea view apartment,with private parking.

Ubytování (Apartmán) Georgia's sea view apartment,with private parking.. Georgia's sea view apartment nabízí výhled na moře a soukromé parkoviště. Ubytování se nachází v Daratsu, 1,1 km od pláže Glaros a 1,2 km od pláže... Ubytování Georgia's sea view apartment,with private parking. se nachází ve městě Daratso (Řecko - Kréta).

Cosy Apartments Daphne

Cosy Apartments Daphne

Ubytování (Apartmány) Cosy Apartments Daphne. Cosy Apartments Daphne se nachází v Daratsu, 600 metrů od Chryssi Akti, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Cosy Apartments Daphne se nachází ve městě Daratso (Řecko - Kréta).

Creta Sun Studios room 32

Creta Sun Studios room 32

Ubytování (Apartmán) Creta Sun Studios room 32. Featuring a garden and a terrace, Creta Sun Studios room 32 is situated in the Agioi Apostoloi district in Daratso. Ubytování Creta Sun Studios room 32 se nachází ve městě Daratso (Řecko - Kréta).

Creta Sun Studios no balcony

Creta Sun Studios no balcony

Ubytování (Apartmán) Creta Sun Studios no balcony. Creta Sun Studios no balcony is situated in Daratso and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 48 km from Elafonisi. Ubytování Creta Sun Studios no balcony se nachází ve městě Daratso (Řecko - Kréta).

Peris Villas N2

Peris Villas N2

Ubytování (Vila) Peris Villas N2. Set in Kato Daratso, less than 1 km from Glaros Beach and a 13-minute walk from Iguana Beach, Peris Villas N2 offers a seasonal outdoor swimming pool and... Ubytování Peris Villas N2 se nachází ve městě Daratso (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Daratso

Město Daratso se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě Daratso.