Hledat

Ubytování

Ubytování město Daone

Ve městě Daone (Itálie) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Daone

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Daone

Baita Nido tra i Monti

9,4

Baita Nido tra i Monti

Ubytování (Chata) Baita Nido tra i Monti. Baita Nido tra se nachází v Daone v regionu Trentino Alto Adige. I Monti má balkon. 47 km od jezera Molveno. Nabízí zahradu a neplacené soukromé... Ubytování Baita Nido tra i Monti se nachází ve městě Daone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur Manoncin

9,3

Agritur Manoncin

UbytováníAgritur Manoncin. Agritur Manoncin se nachází v Daone a nabízí ubytování s výhledem na hory, zahradu, sdílený lounge, terasu, restauraci a gril. Ubytování Agritur Manoncin se nachází ve městě Daone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Baita Boniprati

8,8

Baita Boniprati

UbytováníBaita Boniprati. Baita Boniprati se nachází v Daone, 38 km od jezera Lago di Ledro, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým parkovištěm, terasou a restaurací. Ubytování Baita Boniprati se nachází ve městě Daone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo la Valle

8,3

Albergo la Valle

Ubytování (Hotel) Albergo la Valle. Albergo la Valle se nachází v Daone a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování Albergo la Valle se nachází ve městě Daone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Daone

Město Daone se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Daone.