Hledat

Ubytování

Ubytování město Daiano

Ve městě Daiano (Itálie) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Daiano

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Daiano

Casa Fabiolin

9,7

Casa Fabiolin

Ubytování (Apartmány) Casa Fabiolin. Casa Fabiolin se nachází v Daianu, 31 km od jezera Carezza, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Casa Fabiolin se nachází ve městě Daiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Bellavista

9,5

Appartamento Bellavista

Ubytování (Apartmán) Appartamento Bellavista. Appartamento Bellavista se nachází v Daianu a nabízí sdílený lounge a terasu. 23 km od Bolzana. Ubytování Appartamento Bellavista se nachází ve městě Daiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Ganzaie

8,9

Hotel Ganzaie

Ubytování (Hotel) Hotel Ganzaie. Hotel Ganzaie se nachází v Daianu, 33 km od jezera Carezza. Nabízí restauraci, neplacené soukromé parkoviště, bezplatné půjčení jízdních kol a bar. Ubytování Hotel Ganzaie se nachází ve městě Daiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Miramonti

8,6

Residence Miramonti

Ubytování (Aparthotel) Residence Miramonti. Miramonti se nachází v menší obci Daiano, 2 km od Cavalese, a nabízí rustikální apartmány s balkonem, bezplatné parkoviště a nádherný výhled na Dolomity. Ubytování Residence Miramonti se nachází ve městě Daiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Regina del Bosco della vicina Cavalese

8,5

Regina del Bosco della vicina Cavalese

Ubytování (Apartmán) Regina del Bosco della vicina Cavalese. Regina del Bosco della vicina Cavalese se nachází v Daianu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na řeku. 42 km od Canazei. Ubytování Regina del Bosco della vicina Cavalese se nachází ve městě Daiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Pezzol

8,5

Appartamento Pezzol

UbytováníAppartamento Pezzol. Appartamento Pezzol se nachází v Daianu. 31 km od jezera Carezza. Ubytování Appartamento Pezzol se nachází ve městě Daiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Garni Edy

8,3

Hotel Garni Edy

UbytováníHotel Garni Edy. Garni Edy se nachází v krásné horské vesnici Daiano in Val di Fiemme, 500 metrů od centra. Ubytování Hotel Garni Edy se nachází ve městě Daiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Daiano

Město Daiano se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Daiano.