Hledat

Ubytování

Ubytování město Dafnila

Ve městě Dafnila (Řecko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Dafnila

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dafnila

Xristina

9,4

Xristina

Ubytování (Apartmány) Xristina. Xristina se nachází na ostrově Korfu, pouhých 800 metrů od pláže Dafnila. Nabízí sluneční terasu s dětským hřištěm a zázemím pro grilování. Ubytování Xristina se nachází ve městě Dafnila (Řecko - Korfu).

Villa Spiaggia Bianca

9,4

Villa Spiaggia Bianca

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Spiaggia Bianca. Set in Dafnila, within a few steps of Dafnila Beach and less than 1 km of Dassia Beach, Villa Spiaggia Bianca offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Villa Spiaggia Bianca se nachází ve městě Dafnila (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 717 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marina 1990

8,6

Marina 1990

Ubytování (Apartmány) Marina 1990. Situated in Agios Georgios Pagon in the Corfu region, with Agios Georgios Beach and Akrokiali Taverna Beach nearby, Marina 1990 features accommodation with... Ubytování Marina 1990 se nachází ve městě Dafnila (Řecko - Korfu).

Nefeli

8,4

Nefeli

Ubytování (Hotel) Nefeli. Nefeli Hotel je intimní rodinný hotel, který se nachází na klidném místě necelý kilometr od malé písečné pláže. Ubytování Nefeli se nachází ve městě Dafnila (Řecko - Korfu).

Ubytování ve městě Dafnila

Město Dafnila se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Dafnila.