Hledat

Ubytování

Ubytování město Dafnila

Ve městě Dafnila (Řecko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Dafnila

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dafnila

Xristina

9,4

Xristina

Ubytování (Apartmány) Xristina. Xristina se nachází na ostrově Korfu, pouhých 800 metrů od pláže Dafnila. Nabízí sluneční terasu s dětským hřištěm a zázemím pro grilování. Ubytování Xristina se nachází ve městě Dafnila (Řecko - Korfu).

Villa Spiaggia Bianca

9,4

Villa Spiaggia Bianca

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Spiaggia Bianca. Set in Dafnila, within a few steps of Dafnila Beach and less than 1 km of Dassia Beach, Villa Spiaggia Bianca offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Villa Spiaggia Bianca se nachází ve městě Dafnila (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 717 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marina 1990

8,6

Marina 1990

Ubytování (Apartmány) Marina 1990. Situated in Agios Georgios Pagon in the Corfu region, with Agios Georgios Beach and Akrokiali Taverna Beach nearby, Marina 1990 features accommodation with... Ubytování Marina 1990 se nachází ve městě Dafnila (Řecko - Korfu).

Nefeli

8,4

Nefeli

Ubytování (Hotel) Nefeli. Nefeli Hotel je intimní rodinný hotel, který se nachází na klidném místě necelý kilometr od malé písečné pláže. Ubytování Nefeli se nachází ve městě Dafnila (Řecko - Korfu).

Merlyn Rooms into the nature, 100m from the beach

Merlyn Rooms into the nature, 100m from the beach

Ubytování (Apartmány) Merlyn Rooms into the nature, 100m from the beach. Merlyn Rooms into the nature, 100m from the beach is set in Dafnila. The apartment offers a terrace. Guests can relax in the garden at the property. Ubytování Merlyn Rooms into the nature, 100m from the beach se nachází ve městě Dafnila (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Corfu Villa Rossa 2

Corfu Villa Rossa 2

Ubytování (Vila) Corfu Villa Rossa 2. Located in Dafnila, Corfu Villa Rossa 2 provides a private pool. Complimentary WiFi is available. Ubytování Corfu Villa Rossa 2 se nachází ve městě Dafnila (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blue House

Blue House

Ubytování (Apartmán) Blue House. Blue House is located in Dafnila and offers a garden and a terrace. Guests have access to free WiFi. Ubytování Blue House se nachází ve městě Dafnila (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Dafnila

Město Dafnila se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Dafnila.