Hledat

Ubytování

Ubytování město Curon Venosta

Ve městě Curon Venosta (Itálie) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Curon Venosta

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Curon Venosta

Lacumontes Lake View Apartments

9,9

Lacumontes Lake View Apartments

Ubytování (Apartmány) Lacumontes Lake View Apartments. Lacumontes Lake View Apartments se nachází v Curon Venosta v regionu Trentino Alto Adige, nedaleko jezera Resia. Ubytování Lacumontes Lake View Apartments se nachází ve městě Curon Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Talblick

9,5

Haus Talblick

Ubytování (Privát) Haus Talblick. Haus Talblick se nachází 8 km od jezera Resia a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Haus Talblick se nachází ve městě Curon Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Naglerhof

9,4

Naglerhof

Ubytování (Apartmány) Naglerhof. Naglerhof se nachází v Curon Venosta v regionu Trentino Alto Adige, 4,1 km od jezera Resia. Ubytování Naglerhof se nachází ve městě Curon Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Alpin

9,3

Residence Alpin

Ubytování (Apartmány) Residence Alpin. Residence Alpin se nachází v Melagu, 9,4 km od jezera Resia. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Residence Alpin se nachází ve městě Curon Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Fliri

9,2

Haus Fliri

Ubytování (Penzion) Haus Fliri. Haus Fliri se nachází na klidném místě, v pěší vzdálenosti od turistických tras a lyžařských zařízení v Curon Venosta. Ubytování Haus Fliri se nachází ve městě Curon Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Apparthotel St Valentin

9,2

Garni Apparthotel St Valentin

Ubytování (Aparthotel) Garni Apparthotel St Valentin. Garni Apparthotel St Valentin nabízí ubytování v alpském stylu, Kneippovu lázeň, finskou saunu, tureckou lázeň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Garni Apparthotel St Valentin se nachází ve městě Curon Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Sprenger

9,1

Pension Sprenger

Ubytování (Penzion) Pension Sprenger. Pension Sprenger se nachází v obci San Valentino alla Muta a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, sdílený lounge, zahradu a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Pension Sprenger se nachází ve městě Curon Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Alpenfriede

8,9

Hotel Alpenfriede

UbytováníHotel Alpenfriede. Hotel Alpenfriede leží v obci Caprone, 7 km od obce Curon Venosta/Graun, a nabízí pokoje s balkonem s výhledem na hory a restauraci, která podává tradiční... Ubytování Hotel Alpenfriede se nachází ve městě Curon Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Goldener Adler

8,8

Hotel Goldener Adler

UbytováníHotel Goldener Adler. Hotel Goldener Adler se nachází v Curon Venosta a je obklopen horami. Nabízí bezplatné Wi-Fi, pokoje v horském stylu, saunu a tureckou lázeň zdarma. Ubytování Hotel Goldener Adler se nachází ve městě Curon Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aktiv- und Wellnesshotel Traube- Post

8,7

Aktiv- und Wellnesshotel Traube- Post

Ubytování (Hotel) Aktiv- und Wellnesshotel Traube- Post. Aktiv- und Wellnesshotel Traube- Post se nachází v Curon Venosta, 700 metrů od jezera Resia. Ubytování Aktiv- und Wellnesshotel Traube- Post se nachází ve městě Curon Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Padoellhof

8,6

Padoellhof

Ubytování (Farma) Padoellhof. Mléčná farma Padoellhof se nachází 5 km od vesnice Curon u jezera Résia a nabízí bezplatnou vyhřívanou lyžárnu a klasicky zařízené pokoje s balkonem s... Ubytování Padoellhof se nachází ve městě Curon Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Theiner

8,3

Hotel Theiner

Ubytování (Hotel) Hotel Theiner. Hotel Theiner se nachází v centru města Curon Venosta, jen 2 minuty chůze od Reschensee a 50 metrů od kyvadlové dopravy do 4 km vzdáleného lyžařského... Ubytování Hotel Theiner se nachází ve městě Curon Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Curon Venosta

Město Curon Venosta se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Curon Venosta.