Hledat

Ubytování

Ubytování město Croviana

Ve městě Croviana (Itálie) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Croviana

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Croviana

Appartamento Edelweiss

9,8

Appartamento Edelweiss

Ubytování (Apartmán) Appartamento Edelweiss. Appartamento Edelweiss se nachází v Crovianě a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Edelweiss se nachází ve městě Croviana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur Melissa

9,7

Agritur Melissa

Ubytování (Farma) Agritur Melissa. Farma Agritur Melissa se nachází ve městě Croviana, 6 minut jízdy od městečka Commezzadura a nejbližší lanovky, který je v lyžařské oblasti Madonna di... Ubytování Agritur Melissa se nachází ve městě Croviana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Angeli Dolomiti House

9,5

Angeli Dolomiti House

Ubytování (Apartmán) Angeli Dolomiti House. Angeli Dolomiti House se nachází v Crovianě v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na řeku. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Angeli Dolomiti House se nachází ve městě Croviana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Juli Richi holidays

9,1

Juli Richi holidays

Ubytování (Apartmány) Juli Richi holidays. Juli Richi holidays se nachází v Crovianě v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 23 km od Molvena. Ubytování Juli Richi holidays se nachází ve městě Croviana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Juli Richi apartment

9

Juli Richi apartment

Ubytování (Apartmán) Juli Richi apartment. Juli Richi apartment se nachází v Crovianě a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Poskytuje výhled do zahrady a je vzdálen 23 km od Molvena. Ubytování Juli Richi apartment se nachází ve městě Croviana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Silvia

8,9

Casa Silvia

Ubytování (Apartmán) Casa Silvia. Casa Silvia se nachází v Crovianě v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Silvia se nachází ve městě Croviana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Al Brenz

8,7

Appartamento Al Brenz

Ubytování (Apartmán) Appartamento Al Brenz. Appartamento Al Brenz nabízí ubytování v Crovianě, 30 km od průsmyku Tonale. Tento apartmán má výhled do zahrady a na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartamento Al Brenz se nachází ve městě Croviana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Anselmi

8,7

Casa Anselmi

Ubytování (Apartmány) Casa Anselmi. Casa Anselmi se nachází v obci Croviana v údolí Val di Sole. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a balkonem s výhledem na Dolomity. Ubytování Casa Anselmi se nachází ve městě Croviana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Angeli Dolomiti House2

8,3

Angeli Dolomiti House2

Ubytování (Apartmán) Angeli Dolomiti House2. Angeli Dolomiti House2 se nachází v Crovianě v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. 23 km od Molvena. Ubytování Angeli Dolomiti House2 se nachází ve městě Croviana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa BlueSky

8

Casa BlueSky

Ubytování (Apartmány) Casa BlueSky. Casa BlueSky se nachází v Crovianě, 30 km od průsmyku Tonale, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady. Ubytování Casa BlueSky se nachází ve městě Croviana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Croviana

Město Croviana se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Croviana.