Hledat

Ubytování

Ubytování město Cornedo all'Isarco

Ve městě Cornedo all'Isarco (Itálie) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cornedo all'Isarco

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cornedo all'Isarco

Apartments Gojer Sauvignon

10

Apartments Gojer Sauvignon

UbytováníApartments Gojer Sauvignon. Apartments Gojer Sauvignon se nachází 26 km od jezera Carezza a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem na hory. Ubytování Apartments Gojer Sauvignon se nachází ve městě Cornedo all'Isarco (Itálie - Trentino Alto Adige).

VILLA COLLINA VERDE

9,8

VILLA COLLINA VERDE

Ubytování (Aparthotel) VILLA COLLINA VERDE. VILLA COLLINA VERDE se nachází v Bolzanu a nabízí výhled na jezero, sezónní venkovní bazén, fitness centrum, bar, zahradu a gril. Ubytování VILLA COLLINA VERDE se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pitzner - Winery & Suites

9,5

Pitzner - Winery & Suites

Ubytování (Apartmán) Pitzner - Winery & Suites. Pitzner - Winery & Suites se nachází v Cornedu all'Isarco, 24 km od jezera Carezza a 33 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Pitzner - Winery & Suites se nachází ve městě Cornedo all'Isarco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment 16 cityview

9,4

Apartment 16 cityview

Ubytování (Apartmán) Apartment 16 cityview. Apartment 16 cityview se nachází v Cornedu all'Isarco, pouhých 26 km od jezera Carezza. Ubytování Apartment 16 cityview se nachází ve městě Cornedo all'Isarco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartement Huck

9,3

Apartement Huck

Ubytování (Apartmán) Apartement Huck. Apartement Huck se nachází asi 26 km od jezera Carezza a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Apartement Huck se nachází ve městě Cornedo all'Isarco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung am Rosengarten

9,3

Ferienwohnung am Rosengarten

UbytováníFerienwohnung am Rosengarten. Ferienwohnung am Rosengarten se nachází v obci Cornedo all'Isarco v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným... Ubytování Ferienwohnung am Rosengarten se nachází ve městě Cornedo all'Isarco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Kerner

9,2

Apartment Kerner

Ubytování (Apartmán) Apartment Kerner. Apartment Kerner se nachází v Cornedu all'Isarco a nabízí zahradu, gril a terasu. 36 km od Ortisei. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Kerner se nachází ve městě Cornedo all'Isarco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Vernatsch

9

Apartment Vernatsch

Ubytování (Apartmán) Apartment Vernatsch. Apartment Vernatsch se nachází v Cornedu all'Isarco a nabízí zahradu, gril a terasu. 36 km od Ortisei. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Vernatsch se nachází ve městě Cornedo all'Isarco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Brentwaldhof Appartements

8,8

Brentwaldhof Appartements

Ubytování (Apartmány) Brentwaldhof Appartements. Brentwaldhof Appartements se nachází v Cornedu all'Isarco, 17 km od jezera Carezza. Ubytování Brentwaldhof Appartements se nachází ve městě Cornedo all'Isarco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Gojer Kerner

Apartments Gojer Kerner

UbytováníApartments Gojer Kerner. Apartments Gojer Kerner se nachází v Cornedu all'Isarco a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartments Gojer Kerner se nachází ve městě Cornedo all'Isarco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Gojer Vernatsch

Apartments Gojer Vernatsch

UbytováníApartments Gojer Vernatsch. Apartments Gojer Vernatsch se nachází asi 26 km od jezera Carezza a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem na hory. Ubytování Apartments Gojer Vernatsch se nachází ve městě Cornedo all'Isarco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Cornedo all'Isarco

Město Cornedo all'Isarco se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Cornedo all'Isarco.