Hledat

Ubytování

Ubytování město Cornaiano

Ve městě Cornaiano (Itálie) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cornaiano

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cornaiano

Luislhof - Apartment Vitis

10

Luislhof - Apartment Vitis

Ubytování (Apartmán) Luislhof - Apartment Vitis. Luislhof - Apartment Vitis se nachází v Cornaianu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. 7 km od Bolzana. Ubytování Luislhof - Apartment Vitis se nachází ve městě Cornaiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Luislhof - Apartment Herbae

10

Luislhof - Apartment Herbae

Ubytování (Apartmány) Luislhof - Apartment Herbae. Luislhof - Apartment Herbae se nachází asi 29 km od muzea Touriseum a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Luislhof - Apartment Herbae se nachází ve městě Cornaiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Luislhof - Apartment Pomum

10

Luislhof - Apartment Pomum

Ubytování (Apartmány) Luislhof - Apartment Pomum. Luislhof - Apartment Pomum se nachází v Cornaianu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Luislhof - Apartment Pomum se nachází ve městě Cornaiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Azalea

9,5

Azalea

Ubytování (Apartmán) Azalea. Azalea nabízí ubytování s výhledem na hory, terasou a rychlovarnou konvicí, asi 29 km od Parco Maia. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Azalea se nachází ve městě Cornaiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Fasslhof

9,3

Fasslhof

Ubytování (Apartmány) Fasslhof. Fasslhof se nachází v Cornaianu v regionu Trentino Alto Adige, 29 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Fasslhof se nachází ve městě Cornaiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hof am Brunnen

9,1

Hof am Brunnen

Ubytování (Apartmán) Hof am Brunnen. Hof am Brunnen se nachází v Cornaianu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 9 km od Bolzana. Ubytování Hof am Brunnen se nachází ve městě Cornaiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mansarde

9,1

Mansarde

UbytováníMansarde. Mansarde se nachází v Cornaianu, 28 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a muzea Touriseum. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Mansarde se nachází ve městě Cornaiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Landhaus Weingut

8,7

Landhaus Weingut

Ubytování (Venkovský dům) Landhaus Weingut. Rodinný hotel Weingut se nachází ve vinařské oblasti, 3 km od Bolzana a vlakového nádraží Ponte Adige. Ubytování Landhaus Weingut se nachází ve městě Cornaiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Oberhofer

8,4

Haus Oberhofer

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Oberhofer. Haus Oberhofer se nachází v Cornaianu a nabízí výhled do zahrady, bar, sdílený lounge, zahradu a terasu. Ubytování Haus Oberhofer se nachází ve městě Cornaiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Feltonhof

Feltonhof

UbytováníFeltonhof. Feltonhof se nachází v Cornaianu v regionu Trentino Alto Adige, 28 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Feltonhof se nachází ve městě Cornaiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Luislhof - Apartment Vinum

Luislhof - Apartment Vinum

Ubytování (Apartmány) Luislhof - Apartment Vinum. Luislhof - Apartment Vinum se nachází asi 29 km od muzea Touriseum a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Luislhof - Apartment Vinum se nachází ve městě Cornaiano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Valtlhof - Apt 1

Valtlhof - Apt 1

Ubytování (Farma) Valtlhof - Apt 1. Valtlhof - Apt 1 se nachází v Cornaianu a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. 28 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Valtlhof - Apt 1 se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Valtlhof - Apt 2

Valtlhof - Apt 2

Ubytování (Farma) Valtlhof - Apt 2. Valtlhof - Apt 2 se nachází v Cornaianu a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. 28 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Valtlhof - Apt 2 se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Cornaiano

Město Cornaiano se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Cornaiano.