Hledat

Ubytování

Ubytování město Commezzadura

Ve městě Commezzadura (Itálie) máme celkem 39 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Commezzadura

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Commezzadura

Appartamento Sasso Rosso

10

Appartamento Sasso Rosso

Ubytování (Apartmány) Appartamento Sasso Rosso. Appartamento Sasso Rosso se nachází v obci Commezzadura, 23 km od průsmyku Tonale, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Appartamento Sasso Rosso se nachází ve městě Commezzadura (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento nel cuore della Val di Sole

10

Appartamento nel cuore della Val di Sole

Ubytování (Apartmány) Appartamento nel cuore della Val di Sole. Appartamento nel cuore della Val di Sole se nachází v obci Commezzadura. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště. K průsmyku Tonale je to 23 km. Ubytování Appartamento nel cuore della Val di Sole se nachází ve městě Commezzadura (Itálie - Trentino Alto Adige).

MOUNTAIN RESORT Appartamenti

9,7

MOUNTAIN RESORT Appartamenti

Ubytování (Apartmány) MOUNTAIN RESORT Appartamenti. MOUNTAIN RESORT Appartamenti se nachází v oblasti Almazzago, 850 metrů od obce Commezzadura v regionu Tridentsko Horní Adiže. Ubytování MOUNTAIN RESORT Appartamenti se nachází ve městě Commezzadura (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Patrizia e Franco

9,6

Appartamento Patrizia e Franco

Ubytování (Apartmán) Appartamento Patrizia e Franco. Appartamento Patrizia e Franco se nachází v obci Commezzadura a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 25 km od průsmyku Tonale. Ubytování Appartamento Patrizia e Franco se nachází ve městě Commezzadura (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villetta Val Di Sole

9,5

Villetta Val Di Sole

Ubytování (Aparthotel) Villetta Val Di Sole. Villetta Val di Sole je rodinný penzion situovaný v Almazzagu, 1 km od Commezzadury a Dimara. Ubytování Villetta Val Di Sole se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Penasa Renato

9,5

Appartamenti Penasa Renato

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Penasa Renato. Appartamenti Penasa Renato se nachází v obci Commezzadura v regionu Trentino Alto Adige, 1 km od Daolasy. Nabízí gril a výhled na hory. Ubytování Appartamenti Penasa Renato se nachází ve městě Commezzadura (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aparthotel Dolomites Living&Relax

9,5

Aparthotel Dolomites Living&Relax

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Dolomites Living&Relax. Aparthotel Dolomites nabízí apartmány s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Living&Relax se nachází v obci Commezzadura, 1 km od nejbližšího lyžařského vleku. Ubytování Aparthotel Dolomites Living&Relax se nachází ve městě Commezzadura (Itálie - Trentino Alto Adige).

R.T.A. La Moretina

9,3

R.T.A. La Moretina

Ubytování (Aparthotel) R.T.A. La Moretina. La Moretina sídlí v typické horská budově v údolí Val di Sole, 400 metrů od lanovky Daolasa Val Mastellina. Nabízí moderní apartmány s výhledem na hory. Ubytování R.T.A. La Moretina se nachází ve městě Commezzadura (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento

9,3

Appartamento

Ubytování (Apartmán) Appartamento. Appartamento se nachází v obci Commezzadura. 25 km od průsmyku Tonale. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento se nachází ve městě Commezzadura (Itálie - Trentino Alto Adige).

Monroc Hotel

9,3

Monroc Hotel

Ubytování (Hotel) Monroc Hotel. Monroc Hotel se nachází v obci Commezzadura v regionu Trentino Alto Adige, pouhých 100 metrů od lanovky Daolasa - Val Mastellina, a nabízí restauraci,... Ubytování Monroc Hotel se nachází ve městě Commezzadura (Itálie - Trentino Alto Adige).

Maso Margherita

9,2

Maso Margherita

Ubytování (Apartmány) Maso Margherita. Maso Margherita se nachází v horské vesnici Commezzadura, 2 minuty jízdy od lanovky Daolasa-Valmastellina, kterou se dostanete do lyžařského areálu Madonna... Ubytování Maso Margherita se nachází ve městě Commezzadura (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residenza Sissi

9,2

Residenza Sissi

Ubytování (Aparthotel) Residenza Sissi. Residenza Sissi se nachází v obci Almazzago ležící na úpatí národního parku Stelvio, je obklopený Dolomity a nabízí klasické pokoje a apartmány i... Ubytování Residenza Sissi se nachází ve městě Commezzadura (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Sissi

9,2

B&B Sissi

Ubytování (Penzion) B&B Sissi. B&B Sissi se nachází v historickém centru města Almazzago, 1 km od obce Commezzadura, a nabízí pokoje se zahradou. Ubytování B&B Sissi se nachází ve městě Commezzadura (Itálie - Trentino Alto Adige).

Tevini Dolomites Charming Hotel

9,2

Tevini Dolomites Charming Hotel

Ubytování (Hotel) Tevini Dolomites Charming Hotel. Tevini Dolomites Charming Hotel se nachází uprostřed slunného údolí v obci Commezzadura v italských Alpách. Ubytování Tevini Dolomites Charming Hotel se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Penasa Appartamento 1

9

Casa Penasa Appartamento 1

Ubytování (Apartmán) Casa Penasa Appartamento 1. Casa Penasa Appartamento 1 se nachází asi 25 km od průsmyku Tonale a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Casa Penasa Appartamento 1 se nachází ve městě Commezzadura (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Genzianella

8,9

Hotel Genzianella

Ubytování (Hotel) Hotel Genzianella. Hotel Genzianella se nachází v obci Commezzadura v údolí Val di Sole, pouhých 400 metrů od lyžařského areálu Daolasa. Ubytování Hotel Genzianella se nachází ve městě Commezzadura (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Garnì Il Giglio

8,9

Hotel Garnì Il Giglio

Ubytování (Hotel) Hotel Garnì Il Giglio. Hotel Garnì Il Giglio je vzdálený jen 200 metrů od sjezdovek Folgarida a Marilleva. Ubytování Hotel Garnì Il Giglio se nachází ve městě Commezzadura (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Mirandola Montana

8,9

Casa Mirandola Montana

Ubytování (Apartmány) Casa Mirandola Montana. Apartmány Casa Mirandola Montana se nacházejí v městečku Commezzadura, nedaleko lyžařských areálů Marileva a Folgarida, a nabízejí TV s plochou obrazovkou... Ubytování Casa Mirandola Montana se nachází ve městě Commezzadura (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Stefani

8,8

Casa Stefani

Ubytování (Apartmány) Casa Stefani. Casa Stefani se nachází v obci Commezzadura v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Casa Stefani se nachází ve městě Commezzadura (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Almazzago

8,7

Hotel Almazzago

Ubytování (Hotel) Hotel Almazzago. Hotel Almazzago stojí na úpatí národního parku Stelvio v Dolomitech, 700 metrů od lyžařského areálu Folgarida-Marilleva. Ubytování Hotel Almazzago se nachází ve městě Commezzadura (Itálie - Trentino Alto Adige).

il Maso in Val di Sole

8,4

il Maso in Val di Sole

Ubytování (Apartmán) il Maso in Val di Sole. Il Maso in Val di Sole se nachází v obci Commezzadura v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. 24 km od průsmyku Tonale. Ubytování il Maso in Val di Sole se nachází ve městě Commezzadura (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mansarda 2 del Capitel

8,4

Mansarda 2 del Capitel

Ubytování (Prázdninový dům) Mansarda 2 del Capitel. Prázdninový dům Mansarda 2 del Capitel se nachází v obci Commezzadura, 1 km od sjezdovky Daolasa - Val Mastellina. 3 km od lanovky Marilleva 900. Ubytování Mansarda 2 del Capitel se nachází ve městě Commezzadura (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bio Hotel Benny

8,3

Bio Hotel Benny

Ubytování (Hotel) Bio Hotel Benny. Ekologický hotel Benny je postaven pomocí materiálů a technik, které jsou v souladu s principy bioarchitektury. Ubytování Bio Hotel Benny se nachází ve městě Commezzadura (Itálie - Trentino Alto Adige).

Maso Capitel Appartamento

8,2

Maso Capitel Appartamento

Ubytování (Apartmán) Maso Capitel Appartamento. Maso Capitel se nachází v obci Piano, jen 3 minuty jízdy od nejbližšího vleku do lyžařského areálu Madonna di Campiglio a 12 minut chůze od raftingového... Ubytování Maso Capitel Appartamento se nachází ve městě Commezzadura (Itálie - Trentino Alto Adige).

Maso del Capitel

7,9

Maso del Capitel

Ubytování (Apartmán) Maso del Capitel. Podkrovní apartmán Maso del Capitel se nachází 1 km od obce Commezzadura a lyžařských vleků Daolasa - Val Mastellina, které vedou do lyžařského areálu... Ubytování Maso del Capitel se nachází ve městě Commezzadura (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Enrico

Appartamento Enrico

Ubytování (Apartmány) Appartamento Enrico. Appartamento Enrico se nachází v obci Commezzadura, 25 km od průsmyku Tonale, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady. Ubytování Appartamento Enrico se nachází ve městě Commezzadura (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Caterina

Appartamento Caterina

Ubytování (Apartmány) Appartamento Caterina. Appartamento Caterina se nachází v obci Commezzadura, 25 km od průsmyku Tonale, a nabízí výhled na hory. Ubytování Appartamento Caterina se nachází ve městě Commezzadura (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Al Noce Mastellina Apt. Solandra

Casa Al Noce Mastellina Apt. Solandra

Ubytování (Apartmán) Casa Al Noce Mastellina Apt. Solandra. Casa Al Noce se nachází v obci Commezzadura v regionu Trentino Alto Adige. Mastellina Apt. Solandra má terasu a výhled na řeku. Ubytování Casa Al Noce Mastellina Apt. Solandra se nachází ve městě Commezzadura (Itálie - Trentino Alto Adige).

casa penasa appartamento 2

casa penasa appartamento 2

Ubytování (Apartmán) casa penasa appartamento 2. Casa penasa appartamento 2 se nachází v obci Commezzadura v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 37 km od Ponte di Legno. Ubytování casa penasa appartamento 2 se nachází ve městě Commezzadura (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Commezzadura

Město Commezzadura se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 39 hotelů a ubytování ve městě Commezzadura.