Hledat

Ubytování

Ubytování město Comano Terme

Ve městě Comano Terme (Itálie) máme celkem 56 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Comano Terme

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Comano Terme

Residence Comano Girasole 1

10

Residence Comano Girasole 1

Ubytování (Apartmán) Residence Comano Girasole 1. Residence Comano GIRASOLE 1 se nachází v obci Comano Terme v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. 43 km od Madonny di Campiglio. Ubytování Residence Comano Girasole 1 se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Comano Quadrifoglio 1

10

Residence Comano Quadrifoglio 1

Ubytování (Apartmán) Residence Comano Quadrifoglio 1. Residence Comano QUADRIFOGLIO 1 se nachází v Comano Terme v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na řeku. Ubytování Residence Comano Quadrifoglio 1 se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Baita Valon - Alpine Hideaway

10

Baita Valon - Alpine Hideaway

UbytováníBaita Valon - Alpine Hideaway. Baita Valon - Alpine Hideaway se nachází v Comano Terme, 43 km od MUSE a 38 km od vodopádu Varone. Nabízí gril a výhled na řeku. 33 km od jezera Molveno. Ubytování Baita Valon - Alpine Hideaway se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Riccadonna house Residenza Jolly

10

Riccadonna house Residenza Jolly

Ubytování (Apartmán) Riccadonna house Residenza Jolly. Riccadonna house Residenza Jolly se nachází v Comano Terme. 22 km od lyžařského střediska Madonna di Campiglio. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Riccadonna house Residenza Jolly se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Campetta

10

Casa Campetta

UbytováníCasa Campetta. Casa Campetta se nachází 5 minut autem od termálních lázní Comano Terme. Nabízí panoramatický výhled na okolní údolí a apartmány v alpském stylu. Ubytování Casa Campetta se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Vacanze Cillà

9,8

Casa Vacanze Cillà

Ubytování (Apartmány) Casa Vacanze Cillà. Casa Vacanze Cillà se nachází v Comano Terme a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 26 km od jezera Molveno. Ubytování Casa Vacanze Cillà se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Trentino I

9,7

Appartamento Trentino I

UbytováníAppartamento Trentino I. Appartamento Trentino se může pochlubit výhledem na hory. I nabízí ubytování s terasou a balkonem, asi 27 km od jezera Molveno. Ubytování Appartamento Trentino I se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casariga

9,6

Casariga

Ubytování (Bed and breakfast) Casariga. Casariga ukrytý v zeleni se nachází 3 km od města Comano Terme. Nabízí interiér v rustikálním stylu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Casariga se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

CASA DALPONTE - Appartamento Terme di Comano

9,5

CASA DALPONTE - Appartamento Terme di Comano

Ubytování (Apartmán) CASA DALPONTE - Appartamento Terme di Comano. CASA DALPONTE se může pochlubit zahradou. Appartamento Terme di Comano nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory v obci Comano Terme. Ubytování CASA DALPONTE - Appartamento Terme di Comano se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

AGRITURISMO MASO PERTENER -adults only-

9,5

AGRITURISMO MASO PERTENER -adults only-

Ubytování (Farma) AGRITURISMO MASO PERTENER -adults only-. AGRITURISMO MASO PERTENER - Adults only se nachází 10 minut jízdy od Comano Terme a 34 km od Trenta. Nabízí zahradu a bezplatné půjčení jízdních kol. Ubytování AGRITURISMO MASO PERTENER -adults only- se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B da Erica

9,5

B&B da Erica

Ubytování (Bed and breakfast) B&B da Erica. B&B da Erica se nachází v Comano Terme, 47 km od Madonna di Campiglio, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B da Erica se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Trentino II

9,4

Appartamento Trentino II

Ubytování (Apartmán) Appartamento Trentino II. Appartamento Trentino II se nachází v Comano Terme v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu. 25 km od lyžařského střediska Madonna di Campiglio. Ubytování Appartamento Trentino II se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa nel verde

9,3

Casa nel verde

Ubytování (Apartmán) Casa nel verde. Casa nel verde se nachází v Comano Terme, 27 km od jezera Molveno, 33 km od muzea MUSE a 19 km od vodopádu Varone. Ubytování Casa nel verde se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Guetti Terme di Comano

9,3

Casa Guetti Terme di Comano

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Guetti Terme di Comano. Casa Guetti Terme di Comano se nachází ve městě Comano Terme. 46 km od lyžařského střediska Madonna di Campiglio. Ubytování Casa Guetti Terme di Comano se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Nido di Rondine B&B

9,3

Nido di Rondine B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Nido di Rondine B&B. Nido di Rondine B&B se nachází v Comano Terme, 28 km od jezera Molveno a 35 km od MUSE. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem do zahrady. Ubytování Nido di Rondine B&B se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Pedrini

9,2

Appartamenti Pedrini

UbytováníAppartamenti Pedrini. Appartamenti Pedrini se nachází v Comano Terme a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu, sdílený lounge a terasu. Ubytování Appartamenti Pedrini se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Paoletta

9,1

Casa Paoletta

UbytováníCasa Paoletta. Casa Paoletta se nachází v Comano Terme, 33 km od MUSE, 19 km od vodopádu Varone a 31 km od jezera Lamar, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Paoletta se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residenza Casale

9,1

Residenza Casale

Ubytování (Aparthotel) Residenza Casale. Residenza Casale se nachází 10 minut chůze od centra města Ponte Arche. Nabízí apartmány s balkonem nebo terasou, venkovní terasu a dětské hřiště. Ubytování Residenza Casale se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Luigina

9,1

Casa Luigina

Ubytování (Apartmán) Casa Luigina. Casa Luigina se nachází v Comano Terme a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Casa Luigina se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B da Sabry e Gian

9,1

B&B da Sabry e Gian

Ubytování (Penzion) B&B da Sabry e Gian. B&B da Sabry e Gian se nachází v Comano Terme, 23 km od jezera Molveno a 31 km od MUSE. Ubytování B&B da Sabry e Gian se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

APPARTAMENTO MONTE - VALANDRO-

9,1

APPARTAMENTO MONTE - VALANDRO-

Ubytování (Apartmán) APPARTAMENTO MONTE - VALANDRO-. APPARTAMENTO MONTE - VALANDRO- se nachází v Comano Terme a nabízí ubytování s tenisovým kurtem, bezplatným Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepcí a... Ubytování APPARTAMENTO MONTE - VALANDRO- se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Cillà

9

Appartamento Cillà

Ubytování (Apartmán) Appartamento Cillà. Appartamento Cillà se nachází v Comano Terme, 24 km od vodopádu Varone a 31 km od jezera Lamar. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování Appartamento Cillà se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Stunning apartment in Comano Terme with 2 Bedrooms

9

Stunning apartment in Comano Terme with 2 Bedrooms

Ubytování (Apartmány) Stunning apartment in Comano Terme with 2 Bedrooms. Stunning apartment in Comano Terme with 2 Bedrooms se nachází v Comano Terme, 36 km od MUSE, a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Stunning apartment in Comano Terme with 2 Bedrooms se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residenza Artini

8,9

Residenza Artini

Ubytování (Apartmán) Residenza Artini. Residenza Artini se nachází v Comano Terme v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 43 km od Madonny di Campiglio. Ubytování Residenza Artini se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residenza Finestra sul Parco

8,9

Residenza Finestra sul Parco

Ubytování (Apartmány) Residenza Finestra sul Parco. Residenza Finestra sul Parco se nachází na úpatí Dolomit di Brenta, 400 metrů od termálních lázní Comano Terme. Ubytování Residenza Finestra sul Parco se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Grand Hotel Terme Di Comano

8,8

Grand Hotel Terme Di Comano

Ubytování (Hotel) Grand Hotel Terme Di Comano. Grand Hotel Terme Di Comano se nachází v Comano Termeje, je obklopen 14hektarovým parkem a má krytý vyhřívaný bazén a vířivku, venkovní vyhřívaný bazén,... Ubytování Grand Hotel Terme Di Comano se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Comano Terme Apart

8,7

Comano Terme Apart

Ubytování (Prázdninové domy) Comano Terme Apart. Comano Terme Vedle je prázdninový dům s balkonem nacházející se v obci Comano Terme v kraji Trentino Alto Adige. Do Trenta je to odtud 20 km. Ubytování Comano Terme Apart se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento finestra sul parco

8,7

Appartamento finestra sul parco

Ubytování (Apartmány) Appartamento finestra sul parco. Apartmán Finestra Sul Parco se nachází 400 metrů od termálních lázní v Comano Terme a nabízí apartmány s balkonem a neplacené kryté parkoviště. Ubytování Appartamento finestra sul parco se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villetta Casale

8,6

Villetta Casale

Ubytování (Apartmány) Villetta Casale. Villetta Casale se nachází v obci Comano, 4 km od obce Comano Terme, na úbočí hory a mimo stezku. Do Trenta je to 18 km. Ubytování Villetta Casale se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apart Erica

8,6

Apart Erica

Ubytování (Prázdninové domy) Apart Erica. Apart Erica se nachází 23 km od jezera Molveno a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apart Erica se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residenza al Parco Termale - Comano Terme

8,5

Residenza al Parco Termale - Comano Terme

Ubytování (Apartmán) Residenza al Parco Termale - Comano Terme. Nachází se v Comano Terme, pouhých 23 km od jezera Molveno, Residenza al Parco Termale - Comano Terme nabízí ubytování s výhledem na řeku, bezplatným Wi-Fi... Ubytování Residenza al Parco Termale - Comano Terme se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Posta

8,4

Hotel Posta

UbytováníHotel Posta. Hotel Posta se nachází pouhých 900 metrů od termálních lázní Comano Terme. Relaxovat můžete na terase s lehátky. Ubytování Hotel Posta se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

MONTE MISONE 2.0

8,4

MONTE MISONE 2.0

Ubytování (Prázdninový dům) MONTE MISONE 2.0. MONTE MISONE 2.0 se nachází v Comano Terme a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 43 km od lyžařského střediska Madonna di Campiglio. Ubytování MONTE MISONE 2.0 se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Comano Cattoni Holiday Appartamenti

8,2

Comano Cattoni Holiday Appartamenti

Ubytování (Apartmány) Comano Cattoni Holiday Appartamenti. Comano Cattoni Holiday Appartamenti se nachází v Comano Terme a nabízí ubytování s balkonem a kuchyňským koutem. Ubytování Comano Cattoni Holiday Appartamenti se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Angelo

8,1

Hotel Angelo

UbytováníHotel Angelo. Tento 3hvězdičkový hotel se nachází v přírodním parku Adamello Brenta. Ubytování Hotel Angelo se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Comano Cattoni Holiday

7,7

Comano Cattoni Holiday

UbytováníComano Cattoni Holiday. Comano Cattoni Holiday se nachází v Ponte Arche a nabízí wellness centrum s krytým bazénem, tureckou lázní a saunou. Ubytování Comano Cattoni Holiday se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Sayonara

7,6

Albergo Sayonara

Ubytování (Hotel) Albergo Sayonara. Albergo Sayonara se nachází v centru Comano Terme a nabízí pohodlné, tradičně zařízené pokoje, sluneční terasu a bar. Na místě je neplacené parkoviště. Ubytování Albergo Sayonara se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Bel Sit

7,5

Hotel Bel Sit

Ubytování (Hotel) Hotel Bel Sit. Hotel Bel Sit se nachází v obci Comano Terme, 22 km od jezera Molveno, a nabízí restauraci, neplacené soukromé parkoviště, bezplatné půjčení jízdních kol a... Ubytování Hotel Bel Sit se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Amico

6,6

B&B Amico

UbytováníB&B Amico. B&B Amico se nachází v Comano Terme, 20 km od jezera Molveno, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování B&B Amico se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments in Comano 24163

4

Apartments in Comano 24163

UbytováníApartments in Comano 24163. Apartments in Comano 24163 se nachází v Comano Terme, 23 km od jezera Molveno a 28 km od MUSE. Apartmány mají bezplatné Wi-Fi, pračku a TV. Ubytování Apartments in Comano 24163 se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Comano Chiocciola

Residence Comano Chiocciola

Ubytování (Apartmán) Residence Comano Chiocciola. Residence Comano CHIOCCIOLA se nachází ve městě Comano Terme. 31 km od lyžařského střediska Madonna di Campiglio. Ubytování Residence Comano Chiocciola se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Comano Girasole 2

Residence Comano Girasole 2

Ubytování (Apartmán) Residence Comano Girasole 2. Residence Comano GIRASOLE 2 se nachází v Comano Terme. 43 km od lyžařského střediska Madonna di Campiglio. Ubytování Residence Comano Girasole 2 se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Vacanze Hartriegel

Casa Vacanze Hartriegel

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Vacanze Hartriegel. Casa Vacanze Hartriegel se nachází v Comano Terme v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 24 km od lyžařského střediska Madonna di Campiglio. Ubytování Casa Vacanze Hartriegel se nachází ve městě Comano Terme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Comano Terme

Město Comano Terme se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 56 hotelů a ubytování ve městě Comano Terme.