Hledat

Ubytování

Ubytování město Coltura

Ve městě Coltura (Itálie) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Coltura

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Coltura

Bar Ristorante Affittacamere Passo Durone

9,5

Bar Ristorante Affittacamere Passo Durone

UbytováníBar Ristorante Affittacamere Passo Durone. Bar Ristorante Affittacamere Passo Durone se nachází v obci Coltura, 33 km od jezera Molveno, a nabízí zahradu, bezplatné soukromé parkoviště, terasu a... Ubytování Bar Ristorante Affittacamere Passo Durone se nachází ve městě Coltura (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B La Meridiana

9,1

B&B La Meridiana

UbytováníB&B La Meridiana. B&B La Meridiana se nachází v obci Coltura a nabízí bezplatné Wi-Fi, sezónní venkovní bazén, zahradu a sdílený lounge. Ubytování B&B La Meridiana se nachází ve městě Coltura (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Meridiana

8

La Meridiana

Ubytování (Apartmán) La Meridiana. La Meridiana se nachází ve městě Coltura a nabízí ubytování s vlastním bazénem, výhledem na bazén a balkonem. Ubytování La Meridiana se nachází ve městě Coltura (Itálie - Trentino Alto Adige).

LUNALO' DOLOMITI eco design apartment

LUNALO' DOLOMITI eco design apartment

UbytováníLUNALO' DOLOMITI eco design apartment. LUNALO' DOLOMITI eco design apartment se nachází v obci Coltura a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování LUNALO' DOLOMITI eco design apartment se nachází ve městě Coltura (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Coltura

Město Coltura se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Coltura.