Hledat

Ubytování

Ubytování město Collepietra

Ve městě Collepietra (Itálie) máme celkem 22 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Collepietra

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Collepietra

Gamperhof Apartment Latemar

10

Gamperhof Apartment Latemar

Ubytování (Apartmán) Gamperhof Apartment Latemar. Gamperhof Apartment Latemar se nachází v obci Collepietra v regionu Trentino Alto Adige a nabízí patio a výhled do zahrady. Ubytování Gamperhof Apartment Latemar se nachází ve městě Collepietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sonnleiten - Apt. 1 Sonnenadler

10

Sonnleiten - Apt. 1 Sonnenadler

Ubytování (Apartmán) Sonnleiten - Apt. 1 Sonnenadler. Nachází se v Collepietra v regionu Trentino Alto Adige, Sonnleiten - Apt. 1 Sonnenadler má terasu a výhled na hory. 33 km od Ortisei. Ubytování Sonnleiten - Apt. 1 Sonnenadler se nachází ve městě Collepietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sonnleiten - Apt 3 Sonnenalm

10

Sonnleiten - Apt 3 Sonnenalm

Ubytování (Apartmán) Sonnleiten - Apt 3 Sonnenalm. Sonnleiten - Apt 3 Sonnenalm se nachází v obci Collepietra v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 33 km od Ortisei. Ubytování Sonnleiten - Apt 3 Sonnenalm se nachází ve městě Collepietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Wohnung Schlern Heigler Hof

9,5

Wohnung Schlern Heigler Hof

Ubytování (Apartmán) Wohnung Schlern Heigler Hof. Wohnung Schlern Heigler Hof se nachází v obci Collepietra, 21 km od jezera Carezza a 48 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Wohnung Schlern Heigler Hof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Tschigghof

9,5

Tschigghof

Ubytování (Apartmán) Tschigghof. Tschigghof se nachází v obci Collepietra v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. Město Ortisei je vzdálené 21 km. Ubytování Tschigghof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ebenhof

9,5

Ebenhof

UbytováníEbenhof. Ebenhof se nachází v obci Collepietra v regionu Trentino Alto Adige, 23 km od jezera Carezza. Ubytování Ebenhof se nachází ve městě Collepietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Landgasthof Lärchenwald

9,3

Hotel Landgasthof Lärchenwald

UbytováníHotel Landgasthof Lärchenwald. Hotel Landgasthof Lärchenwald se nachází uprostřed luk, 7 km od Steinegg-Colle Pietra a 5 minut jízdy od observatoře Max Valier. Ubytování Hotel Landgasthof Lärchenwald se nachází ve městě Collepietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oberwirt Weisses Kreuz

9,1

Oberwirt Weisses Kreuz

Ubytování (Hotel) Oberwirt Weisses Kreuz. Oberwirt Weisses Kreuz se nachází v centru Corneda a nabízí saunu, tureckou lázeň a vířivku zdarma. Ubytování Oberwirt Weisses Kreuz se nachází ve městě Collepietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Berghang

8,9

Hotel Berghang

Ubytování (Hotel) Hotel Berghang. Hotel Berghang se nachází v obci Collepietra v regionu Trentino Alto Adige, 12 km od Bolzana, a nabízí venkovní bazén a výhled na hory. Ubytování Hotel Berghang se nachází ve městě Collepietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bio & BikeHotel Steineggerhof

8,9

Bio & BikeHotel Steineggerhof

UbytováníBio & BikeHotel Steineggerhof. Bio & BikeHotel Steineggerhof se nachází v nadmořské výšce 900 metrů a nabízí výhled na Dolomity, bezplatné wellness centrum a prostorné pokoje s balkonem. Ubytování Bio & BikeHotel Steineggerhof se nachází ve městě Collepietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof Pizzeria Unterwirt

8,8

Gasthof Pizzeria Unterwirt

Ubytování (Hotel) Gasthof Pizzeria Unterwirt. Gasthof Pizzeria Unterwirt se nachází v obci Collepietra, 42 km od Merana. Na místě je bar. Některé pokoje mají pohodlné posezení. Ubytování Gasthof Pizzeria Unterwirt se nachází ve městě Collepietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gamperhof Apartment Planet

Gamperhof Apartment Planet

Ubytování (Apartmán) Gamperhof Apartment Planet. Gamperhof Apartment Planet se nachází v obci Collepietra v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Gamperhof Apartment Planet se nachází ve městě Collepietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sonnleiten - Apt. 6 Sonnenparadies

Sonnleiten - Apt. 6 Sonnenparadies

Ubytování (Apartmán) Sonnleiten - Apt. 6 Sonnenparadies. Sonnleiten - Apt. 6 Sonnenparadies má terasu a výhled na hory. 33 km od Ortisei. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sonnleiten - Apt. 6 Sonnenparadies se nachází ve městě Collepietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sonnleiten Apt. 8 der kleinen Bären

Sonnleiten Apt. 8 der kleinen Bären

Ubytování (Apartmán) Sonnleiten Apt. 8 der kleinen Bären. Sonnleiten Apt. se nachází v obci Collepietra v regionu Trentino Alto Adige. 8 der kleinen Bären má balkon a výhled na hory. 33 km od Ortisei. Ubytování Sonnleiten Apt. 8 der kleinen Bären se nachází ve městě Collepietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sonnleiten - Apt. 7 Sterngucker

Sonnleiten - Apt. 7 Sterngucker

Ubytování (Apartmán) Sonnleiten - Apt. 7 Sterngucker. Sonnleiten - Apt. 7 Sterngucker má terasu a výhled do zahrady. 33 km od Ortisei. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Sonnleiten - Apt. 7 Sterngucker se nachází ve městě Collepietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sonnleiten-5 Sonne Mond u Sterne

Sonnleiten-5 Sonne Mond u Sterne

Ubytování (Apartmán) Sonnleiten-5 Sonne Mond u Sterne. Sonnleiten-5 Sonne Mond u Sterne se nachází v obci Collepietra v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. 33 km od Ortisei. Ubytování Sonnleiten-5 Sonne Mond u Sterne se nachází ve městě Collepietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sonnleiten Apt. 9 der kleinen Bären

Sonnleiten Apt. 9 der kleinen Bären

Ubytování (Apartmán) Sonnleiten Apt. 9 der kleinen Bären. Sonnleiten Apt. 9 der kleinen Bären má balkon a výhled na hory. 33 km od Ortisei. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sonnleiten Apt. 9 der kleinen Bären se nachází ve městě Collepietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sonnleiten - Apt. 4 Sonnenadler

Sonnleiten - Apt. 4 Sonnenadler

Ubytování (Apartmán) Sonnleiten - Apt. 4 Sonnenadler. Sonnleiten - Apt. 4 Sonnenadler má terasu a výhled na hory. 33 km od Ortisei. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sonnleiten - Apt. 4 Sonnenadler se nachází ve městě Collepietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sonnleiten - Apt. 2 Sonnenadler

Sonnleiten - Apt. 2 Sonnenadler

Ubytování (Apartmán) Sonnleiten - Apt. 2 Sonnenadler. Sonnleiten - Apt. 2 Sonnenadler má terasu a výhled na hory. 33 km od Ortisei. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Sonnleiten - Apt. 2 Sonnenadler se nachází ve městě Collepietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sonnleiten - Apt. 10 Sterngucker

Sonnleiten - Apt. 10 Sterngucker

Ubytování (Apartmán) Sonnleiten - Apt. 10 Sterngucker. Sonnleiten - Apt. 10 Sterngucker má terasu a výhled na hory. Ubytování Sonnleiten - Apt. 10 Sterngucker se nachází ve městě Collepietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Tschantnaihof

Hotel Tschantnaihof

Ubytování (Hotel) Hotel Tschantnaihof. Hotel Tschantnaihof se nachází v obci Collepietra a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Hotel Tschantnaihof se nachází ve městě Collepietra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Collepietra

Město Collepietra se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 22 hotelů a ubytování ve městě Collepietra.