Hledat

Ubytování

Ubytování město Colle Isarco

Ve městě Colle Isarco (Itálie) máme celkem 22 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Colle Isarco

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Colle Isarco

Apartments Ban Guggugg

9,7

Apartments Ban Guggugg

Ubytování (Apartmány) Apartments Ban Guggugg. Apartmány Ban Guggugg se nacházejí v obci Colle Isarco v regionu Trentino Alto Adige, 36 km od opatství Novacella, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, dětské... Ubytování Apartments Ban Guggugg se nachází ve městě Colle Isarco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ottohof

9,5

Ottohof

Ubytování (Apartmán) Ottohof. Apartmán Ottohof se nachází v městě Brenner, 2 km od jeho centra, a nabízí zařízenou zahradu s lehátky a bezplatným grilem, zdarma dostupné Wi-Fi, možnost... Ubytování Ottohof se nachází ve městě Colle Isarco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Romantika

9,5

Villa Romantika

Ubytování (Apartmán) Villa Romantika. Villa Romantika se nachází asi 35 km od hradu Castello di Avio a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, zahradou, terasou a možností zapůjčení jízdních... Ubytování Villa Romantika se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aparthotel Pichler

9,4

Aparthotel Pichler

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Pichler. Aparthotel Pichler se nachází v Colle Isarco a nabízí zahradu a gril. 37 km od Merana. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Aparthotel Pichler se nachází ve městě Colle Isarco (Itálie - Trentino Alto Adige).

LaMonte Premium Apartments by Feuerstein

9,4

LaMonte Premium Apartments by Feuerstein

Ubytování (Aparthotel) LaMonte Premium Apartments by Feuerstein. LaMonte Premium Apartments by Feuerstein se nachází v Colle Isarco a nabízí ubytování s výhledem na hory, fitness centrum, bar, sdílený lounge, zahradu a... Ubytování LaMonte Premium Apartments by Feuerstein se nachází ve městě Colle Isarco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Alessandra

9,4

Villa Alessandra

Ubytování (Apartmány) Villa Alessandra. Villa Alessandra se nachází v obci Colle Isarco v regionu Trentino Alto Adige, 35 km od opatství Novacella. Ubytování Villa Alessandra se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Feuerstein Nature Family Resort

9,3

Feuerstein Nature Family Resort

Ubytování (Hotel) Feuerstein Nature Family Resort. Feuerstein Nature Family Resort se nachází v nadmořské výšce 1 250 metrů a může se pochlubit soukromým jezerem, wellness centrem a panoramatickým výhledem... Ubytování Feuerstein Nature Family Resort se nachází ve městě Colle Isarco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Heidenberger Fienili

9,2

Apartments Heidenberger Fienili

Ubytování (Apartmány) Apartments Heidenberger Fienili. Rezidence Apartments Heidenberger Fienili se nachází 4 km od sjezdovek v lyžařském areálu Ladurns. Hosté mají zdarma k dispozici lyžárnu. Ubytování Apartments Heidenberger Fienili se nachází ve městě Colle Isarco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Heidenberger Delle Scuole

9,2

Apartments Heidenberger Delle Scuole

Ubytování (Aparthotel) Apartments Heidenberger Delle Scuole. Apartments Heidenberger Delle Scuole stojí v centru obce Colle Isarco, 100 metrů od zastávky skibusu, který vás doveze ke 4 km vzdáleným sjezdovkám... Ubytování Apartments Heidenberger Delle Scuole se nachází ve městě Colle Isarco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residenza Mariella

9,1

Residenza Mariella

Ubytování (Apartmán) Residenza Mariella. Residenza Mariella se nachází 36 km od hradu Castello di Avio a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Residenza Mariella se nachází ve městě Colle Isarco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Alessandra

9,1

Villa Alessandra

Ubytování (Apartmán) Villa Alessandra. Villa Alessandra se nachází v obci Colle Isarco, 36 km od opatství Novacella a 39 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí výhled na hory. Ubytování Villa Alessandra se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement Wolfenhof

9,1

Appartement Wolfenhof

Ubytování (Chata) Appartement Wolfenhof. Appartement Wolfenhof se nachází v Colle Isarco, 49 km od Merana, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartement Wolfenhof se nachází ve městě Colle Isarco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Erna

8,9

Hotel Erna

UbytováníHotel Erna. Hotel Erna se nachází v obci Colle Isarco, nedaleko lyžařského areálu Ladurns. Ubytování Hotel Erna se nachází ve městě Colle Isarco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpin Hotel Gudrun

8,8

Alpin Hotel Gudrun

Ubytování (Hotel) Alpin Hotel Gudrun. Alpin Hotel Gudrun se nachází v Colle Isarco, pouhých 200 metrů od zastávky bezplatného skibusu k sjezdovkám Ladums a Rosskopf. Ubytování Alpin Hotel Gudrun se nachází ve městě Colle Isarco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Alpin

8,8

Hotel Alpin

Ubytování (Hotel) Hotel Alpin. Pokoje v hotelu Alpin mají balkon s panoramatickým výhledem na hory. Zázemí dále tvoří krytý bazén, sauna a neplacené turecké lázně. Ubytování Hotel Alpin se nachází ve městě Colle Isarco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Zum Theater

8,7

Residence Zum Theater

Ubytování (Aparthotel) Residence Zum Theater. Residence Zum Theater se nachází v centru Colle Isarco-Gossensass, 9 km od Brenneru a 5 km od lyžařského střediska Monte Cavallo. Ubytování Residence Zum Theater se nachází ve městě Colle Isarco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Blue Tree

8,6

Appartamento Blue Tree

UbytováníAppartamento Blue Tree. Appartamento Blue Tree se nachází v Arcu, 36 km od MUSE a 37 km od Castello di Avio, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Appartamento Blue Tree se nachází ve městě Colle Isarco (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Stella Alpina

8,6

La Stella Alpina

Ubytování (Apartmán) La Stella Alpina. La Stella Alpina se nachází v obci Colle Isarco v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování La Stella Alpina se nachází ve městě Colle Isarco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Pension Alpenhof

8,5

Hotel Pension Alpenhof

Ubytování (Hotel) Hotel Pension Alpenhof. Hotel Pension Alpenhof se nachází v obci Colle Isarco, 36 km od opatství Novacella, a nabízí bar, bezplatné soukromé parkoviště, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Hotel Pension Alpenhof se nachází ve městě Colle Isarco (Itálie - Trentino Alto Adige).

L'angolo di Sissi

8,3

L'angolo di Sissi

Ubytování (Apartmány) L'angolo di Sissi. L'angolo di Sissi se nachází v obci Colle Isarco v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování L'angolo di Sissi se nachází ve městě Colle Isarco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof Moarwirt

7,7

Gasthof Moarwirt

Ubytování (Hotel) Gasthof Moarwirt. Gasthof Moarwirt je rodinný hotel, kam se můžete těšit na vřelou jihotyrolskou pohostinnost. Ubytování Gasthof Moarwirt se nachází ve městě Colle Isarco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Schuster

7,5

Hotel Schuster

Ubytování (Hotel) Hotel Schuster. Hotel Schuster nabízí ubytování v Colle Isarco v Alpách, 9 km od Brenneru. Má vlastní restauraci, lyžárnu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Hotel Schuster se nachází ve městě Colle Isarco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Residence Lorenz

5,5

Hotel Residence Lorenz

Ubytování (Aparthotel) Hotel Residence Lorenz. Hotel Residence Lorenz se nachází v Colle Isarco a nabízí tradiční ubytování v alpském stylu s prostornou zařízenou zahradou. Ubytování Hotel Residence Lorenz se nachází ve městě Colle Isarco (Itálie - Trentino Alto Adige).

APPARTAMENTO FRANCESCO GIUSEPPE

APPARTAMENTO FRANCESCO GIUSEPPE

UbytováníAPPARTAMENTO FRANCESCO GIUSEPPE. Offering garden views, APPARTAMENTO FRANCESCO GIUSEPPE is an accommodation set in Colle Isarco, 35 km from Novacella Abbey and 38 km from Train Station... Ubytování APPARTAMENTO FRANCESCO GIUSEPPE se nachází ve městě Colle Isarco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ottohof - Morgenrot

Ottohof - Morgenrot

UbytováníOttohof - Morgenrot. Ottohof - Morgenrot se nachází v obci Colle Isarco, pouhých 37 km od opatství Novacella, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Ottohof - Morgenrot se nachází ve městě Colle Isarco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schallerhof Sterzing - Deine Auszeit mit Ausblick in unseren Ferienwohnungen auf dem Bauernhof in Südtirol

Schallerhof Sterzing - Deine Auszeit mit Ausblick in unseren Ferienwohnungen auf dem Bauernhof in Südtirol

UbytováníSchallerhof Sterzing - Deine Auszeit mit Ausblick in unseren Ferienwohnungen auf dem Bauernhof in Südtirol. Schallerhof Sterzing - Deine Auszeit mit Ausblick in unseren Ferienwohnungen auf dem Bauernhof in Südtirol has garden views, free WiFi and free private... Ubytování Schallerhof Sterzing - Deine Auszeit mit Ausblick in unseren Ferienwohnungen auf dem Bauernhof in Südtirol se nachází ve městě Colle Isarco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Colle Isarco

Město Colle Isarco se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 22 hotelů a ubytování ve městě Colle Isarco.