Hledat

Ubytování

Ubytování město Collalbo

Ve městě Collalbo (Itálie) máme celkem 26 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Collalbo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Collalbo

Sallrain Hof Apartment 1

10

Sallrain Hof Apartment 1

Ubytování (Apartmán) Sallrain Hof Apartment 1. Sallrain Hof Apartment 1 se nachází přibližně 31 km od katedrály v Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Sallrain Hof Apartment 1 se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aschnerhof Holzhitt

10

Aschnerhof Holzhitt

UbytováníAschnerhof Holzhitt. Aschnerhof Holzhitt se nachází v obci Collalbo, 29 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Aschnerhof Holzhitt se nachází ve městě Collalbo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Brunnerhof-Schrof

10

Brunnerhof-Schrof

UbytováníBrunnerhof-Schrof. Brunnerhof-Schrof se nachází v obci Collalbo, 32 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Brunnerhof-Schrof se nachází ve městě Collalbo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ebnerhof

10

Ebnerhof

UbytováníEbnerhof. Ebnerhof nabízí ubytování s výhledem do zahrady v obci Collalbo, 32 km od vlakového nádraží Bressanone a 40 km od Saslong. Ubytování Ebnerhof se nachází ve městě Collalbo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Moosbachhof

10

Moosbachhof

UbytováníMoosbachhof. Moosbachhof se nachází v obci Collalbo a nabízí zahradu, terasu, zázemí pro vodní sporty, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Moosbachhof se nachází ve městě Collalbo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Unterpfaffstall-Hof

10

Unterpfaffstall-Hof

UbytováníUnterpfaffstall-Hof. Unterpfaffstall-Hof se nachází na klidném místě, 3 km od obce Collalbo, a nabízí výhled na Dolomity. Ubytování Unterpfaffstall-Hof se nachází ve městě Collalbo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rappersbühl

9,7

Rappersbühl

UbytováníRappersbühl. Rappersbühl se nachází v obci Collalbo, 37 km od jezera Carezza, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Rappersbühl se nachází ve městě Collalbo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Thalerhof Naturae Montes Ritten

9,7

Thalerhof Naturae Montes Ritten

Ubytování (Apartmán) Thalerhof Naturae Montes Ritten. Thalerhof Naturae Montes Ritten nabízí ubytování se zahradou a terasou, asi 35 km od jezera Carezza. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Thalerhof Naturae Montes Ritten se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ameiserhof Guesthouse

9,6

Ameiserhof Guesthouse

Ubytování (Bed and breakfast) Ameiserhof Guesthouse. Ameiserhof Guesthouse se nachází v obci Collalbo a nabízí výhled na hory, bar, zahradu a terasu. Ubytování Ameiserhof Guesthouse se nachází ve městě Collalbo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sallrain Hof Monolokal 4

9,5

Sallrain Hof Monolokal 4

Ubytování (Apartmán) Sallrain Hof Monolokal 4. Sallrain Hof Monolokal 4 se nachází v Collalbo. Město Ortisei je vzdálené 16 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Sallrain Hof Monolokal 4 se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oberpfaffstallerhof

9,5

Oberpfaffstallerhof

UbytováníOberpfaffstallerhof. Oberpfaffstallerhof se nachází v obci Collalbo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu. Ubytování Oberpfaffstallerhof se nachází ve městě Collalbo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aschnerhof Holzherz

9,5

Aschnerhof Holzherz

UbytováníAschnerhof Holzherz. Aschnerhof Holzherz se nachází v obci Collalbo, 29 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Aschnerhof Holzherz se nachází ve městě Collalbo (Itálie - Trentino Alto Adige).

SchartnerAlm

9,5

SchartnerAlm

UbytováníSchartnerAlm. SchartnerAlm se nachází v obci Collalbo a nabízí bezplatné Wi-Fi, sezónní venkovní bazén, zahradu a terasu. Ubytování SchartnerAlm se nachází ve městě Collalbo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Anina

9,4

Villa Anina

Ubytování (Rezort) Villa Anina. Villa Anina se nachází v obci Ritten, 25 minut jízdy od Bolzana, a nabízí apartmány s možností vlastního stravování, wellness centrum, fitness centrum a... Ubytování Villa Anina se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rielingerhof

9,2

Rielingerhof

UbytováníRielingerhof. Rielingerhof je fungující farma obklopená vinicemi a horami, na která se vyrábí vlastní víno, pěstují plodiny a chovají zvířata. Ubytování Rielingerhof se nachází ve městě Collalbo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Klobenstein

9,2

Appartamento Klobenstein

UbytováníAppartamento Klobenstein. Appartamento Klobenstein nabízí komfortní ubytování v Collalbo, 27 km od města Merano. K dispozici je terasa. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Appartamento Klobenstein se nachází ve městě Collalbo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartments Neuhof

9

Appartments Neuhof

Ubytování (Farma) Appartments Neuhof. Neuhof je intimní farma s bezplatným Wi-Fi, která se nachází 2 km od sjezdovek Corno di Renon. Ubytování Appartments Neuhof se nachází ve městě Collalbo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Ansitz Kematen ***S

9

Hotel Ansitz Kematen ***S

Ubytování (Hotel) Hotel Ansitz Kematen ***S. Hotel Ansitz Kematen se nachází na více než 36 hektarech soukromého pozemku se 2 jezery. Ubytování Hotel Ansitz Kematen ***S se nachází ve městě Collalbo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Wiesenhof

8,9

Wiesenhof

UbytováníWiesenhof. The Wiesenhof je biologická farma se zvířaty obklopená loukami a lesy v Klobensteinu, 25 minut jízdy od města Bozen a 5 km od lyžařského areálu Rittner... Ubytování Wiesenhof se nachází ve městě Collalbo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Maison Vert - Neuwertige Wohnung mit Terrasse

8,9

Maison Vert - Neuwertige Wohnung mit Terrasse

UbytováníMaison Vert - Neuwertige Wohnung mit Terrasse. Maison Vert - Neuwertige Wohnung mit Terrasse se nachází v obci Collalbo a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Maison Vert - Neuwertige Wohnung mit Terrasse se nachází ve městě Collalbo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schartnerhof

8,9

Schartnerhof

UbytováníSchartnerhof. Famra Schartnerhof s výhledem na Dolomity se nachází jen 4 km od alpské vesničky Collalbo a nabízí bezplatné Wi-Fi a pokoje s balkonem. Ubytování Schartnerhof se nachází ve městě Collalbo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Belmonte

8,9

Residence Belmonte

Ubytování (Apartmány) Residence Belmonte. Residence Belmonte se nachází 30 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování Residence Belmonte se nachází ve městě Collalbo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Vigl Lodge

8,8

Apartment Vigl Lodge

Ubytování (Apartmán) Apartment Vigl Lodge. Apartment Vigl Lodge nabízí ubytování s výhledem na hory v obci Collalbo, 30 km od vlakového nádraží Bressanone a 32 km od katedrály Bressanone. Ubytování Apartment Vigl Lodge se nachází ve městě Collalbo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Dolomitenblick

8,8

Hotel Dolomitenblick

Ubytování (Hotel) Hotel Dolomitenblick. Hotel Dolomitenblick se nachází na klidném místě 600 metrů od centra Klobensteinu a nabízí wellness centrum s krytým bazénem. Ubytování Hotel Dolomitenblick se nachází ve městě Collalbo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Bemelmans-Post

8,7

Hotel Bemelmans-Post

Ubytování (Hotel) Hotel Bemelmans-Post. Bemelmans-Post je stylový hotel s lázněmi a bazény, 10 minut jízdy od lyžařských vleků Corno di Renon. Některé pokoje mají balkon s výhledem na Dolomity. Ubytování Hotel Bemelmans-Post se nachází ve městě Collalbo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments by Bemelmans-Post

8,5

Apartments by Bemelmans-Post

UbytováníApartments by Bemelmans-Post. Apartments by Bemelmans-Post se nachází v obci Collalbo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, bezplatným soukromým... Ubytování Apartments by Bemelmans-Post se nachází ve městě Collalbo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Waldquell

8,3

Apartments Waldquell

Ubytování (Aparthotel) Apartments Waldquell. Tato historická budova byla postavena v roce 1888 řádem německých rytířů a leží jen 1,5 km od obce Klobenstein. Ubytování Apartments Waldquell se nachází ve městě Collalbo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sallrain Hof Apartment 2

8

Sallrain Hof Apartment 2

Ubytování (Apartmán) Sallrain Hof Apartment 2. Sallrain Hof Apartment 2 se nachází přibližně 31 km od katedrály v Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Sallrain Hof Apartment 2 se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Linde

7,9

Hotel Linde

Ubytování (Hotel) Hotel Linde. Hotel Linde nabízí zahradu, malé lázně, relaxační salonek a pokoje v alpském stylu se satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Hotel Linde se nachází ve městě Collalbo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpin Farm Birke - Oberweidacherhof

7,8

Alpin Farm Birke - Oberweidacherhof

UbytováníAlpin Farm Birke - Oberweidacherhof. Alpin Farm Birke - Oberweidacherhof se nachází v obci Collalbo, pouhých 31 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí ubytování s výhledem na hory,... Ubytování Alpin Farm Birke - Oberweidacherhof se nachází ve městě Collalbo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kaiserau

7,7

Kaiserau

Ubytování (Penzion) Kaiserau. Kaiserau nabízí zahradu s grilem a terasou a pokoje s výhledem na hory. Nachází se v obci Collalbo a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené parkoviště. Ubytování Kaiserau se nachází ve městě Collalbo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sporthotel Spoegler

7,6

Sporthotel Spoegler

UbytováníSporthotel Spoegler. Sporthotel Spoegler se nachází v centru města Renon v nadmořské výšce 1200 metrů a nabízí wellness centrum s krytým bazénem. Ubytování Sporthotel Spoegler se nachází ve městě Collalbo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sonnen Residence

7,3

Sonnen Residence

Ubytování (Apartmán) Sonnen Residence. Rodinný Sonnen Residence nabízí volný vstup do krytého bazénu a sauny v centru Collalbo a má zahradu o rozloze 2000 m². Ubytování Sonnen Residence se nachází ve městě Collalbo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpin Farm Linde - Oberweidacherhof

7

Alpin Farm Linde - Oberweidacherhof

UbytováníAlpin Farm Linde - Oberweidacherhof. Alpin Farm Linde - Oberweidacherhof se nachází asi 31 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem na hory. Ubytování Alpin Farm Linde - Oberweidacherhof se nachází ve městě Collalbo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schartneralm Apt Kiefer

Schartneralm Apt Kiefer

Ubytování (Apartmány) Schartneralm Apt Kiefer. Schartneralm Apt Kiefer nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí, asi 29 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Schartneralm Apt Kiefer se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schartneralm Apt Latsche

Schartneralm Apt Latsche

Ubytování (Apartmány) Schartneralm Apt Latsche. Schartneralm Apt Latsche se nachází asi 29 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Schartneralm Apt Latsche se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schartneralm Apt Lärche

Schartneralm Apt Lärche

Ubytování (Apartmány) Schartneralm Apt Lärche. Schartneralm Apt Lärche se nachází asi 29 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Schartneralm Apt Lärche se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schartneralm Apt Fichte

Schartneralm Apt Fichte

Ubytování (Apartmány) Schartneralm Apt Fichte. Schartneralm Apt Fichte se nachází asi 29 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Schartneralm Apt Fichte se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schartneralm Apt Zirbel

Schartneralm Apt Zirbel

Ubytování (Apartmány) Schartneralm Apt Zirbel. Schartneralm Apt Zirbel se nachází 29 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Schartneralm Apt Zirbel se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schartneralm Apt Birke

Schartneralm Apt Birke

Ubytování (Apartmány) Schartneralm Apt Birke. Schartneralm Apt Birke se nachází v obci Collalbo, pouhých 29 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi... Ubytování Schartneralm Apt Birke se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Collalbo

Město Collalbo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 26 hotelů a ubytování ve městě Collalbo.