Hledat

Ubytování

Ubytování město Colfosco

Ve městě Colfosco (Itálie) máme celkem 64 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Colfosco

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Colfosco

Chalet Cogolara

9,8

Chalet Cogolara

Ubytování (Aparthotel) Chalet Cogolara. Chalet Cogolara se nachází v Colfoscu, 16 km od průsmyku Sella, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalet Cogolara se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lüch de Costa

9,8

Lüch de Costa

Ubytování (Aparthotel) Lüch de Costa. Lüch de Costa se nachází 18 km od průsmyku Sella a nabízí ubytování s balkonem, wellness centrem a terasou. Ubytování Lüch de Costa se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Ciasa Hanny

9,7

Appartamenti Ciasa Hanny

UbytováníAppartamenti Ciasa Hanny. Appartamenti Ciasa Hanny se nachází v obci Colfosco v regionu Trentino Alto Adige, 18 km od průsmyku Sella, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem,... Ubytování Appartamenti Ciasa Hanny se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Vila Altonn

9,6

Vila Altonn

Ubytování (Aparthotel) Vila Altonn. Vila Altonn se nachází ve vesnici Colfosco, 40 metrů od sjezdovek, a nabízí přímý přístup na sjezdovku a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vila Altonn se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Roenn

9,6

Ciasa Roenn

Ubytování (Penzion) Ciasa Roenn. Ciasa Roenn se nachází v Colfoscu, 400 metrů od lanovky 39 Plans - Frara, a nabízí pokoje a apartmány s bezplatným Wi-Fi a soukromé parkoviště zdarma. Ubytování Ciasa Roenn se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Garden Hotel

9,5

Pension Garden Hotel

UbytováníPension Garden Hotel. Pension Garden Hotel se nachází v Colfoscu, 17 km od průsmyku Sella, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým parkovištěm, terasou a barem. Ubytování Pension Garden Hotel se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Mirabell

9,5

Residence Mirabell

Ubytování (Aparthotel) Residence Mirabell. Garni Mirabell se nachází v Colfoscu a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Residence Mirabell se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Reutlingen

9,5

Garni Reutlingen

Ubytování (Hotel) Garni Reutlingen. Garni Reutlingen se nachází ve městě Colfosco v Badii, 100 metrů od lanovky Sotdlijia, která vede do lyžařského areálu Superski Dolomiti. Ubytování Garni Reutlingen se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Gran Ciasa

9,4

Hotel Gran Ciasa

Ubytování (Hotel) Hotel Gran Ciasa. Hotel Gran Ciasa stojí 200 metrů od sjezdovek v obci Colfosco. Pokoje mají balkon s panoramatickým výhledem na horu Sassongher a pohoří Sella. Ubytování Hotel Gran Ciasa se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Larix

9,4

Garni Larix

UbytováníGarni Larix. Garni Larix se nachází v Colfoscu, 18 km od průsmyku Sella, a nabízí zahradu, bezplatné soukromé parkoviště, sdílený lounge a terasu. Ubytování Garni Larix se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Pineta

9,4

La Pineta

Ubytování (Apartmány) La Pineta. La Pineta stojí na úpatí hory Sassongher, 300 metrů od centra obce Colfosco. Nabízí terasu, zahradu a apartmány s balkonem. Ubytování La Pineta se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Cappella

9,4

Hotel Cappella

Ubytování (Hotel) Hotel Cappella. Hotel Cappella se nachází přímo na svazích Colfosco, nejvyšší horské vesnice Alta Badia. Ubytování Hotel Cappella se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pera Ciaslat

9,4

Pera Ciaslat

Ubytování (Apartmány) Pera Ciaslat. Pera Ciaslat se nachází na ideálním místě, pouhých 100 metrů od lanovky Colfosco v lyžařském středisku Alta Badia. Ubytování Pera Ciaslat se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Sunara

9,4

Ciasa Sunara

Ubytování (Aparthotel) Ciasa Sunara. Rodinný Ciasa Sunara s výhledem na hory se nachází v poklidné části obce Colfosco a nabízí moderní apartmány v alpském stylu s terasou nebo balkonem a... Ubytování Ciasa Sunara se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Armonia

9,4

Residence Armonia

Ubytování (Aparthotel) Residence Armonia. Residence Armonia se nachází v centru vesnice Colfosco a nabízí plně vybavené a apartmány s možností vlastního stravování, vlastní parkoviště, zahradu a... Ubytování Residence Armonia se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Majarai

9,4

Residence Majarai

Ubytování (Aparthotel) Residence Majarai. Residence Majarai se nachází v Colfoscu, 18 km od průsmyku Sella, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Residence Majarai se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Roenn

9,3

Chalet Roenn

Ubytování (Venkovský dům) Chalet Roenn. Chata Roenn v alpském stylu se nachází v bezprostřední blízkosti centra obce Colfosco a nabízí pokoje v horském stylu s výhledem na Dolomity. Ubytování Chalet Roenn se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Floralp

9,3

Residence Floralp

UbytováníResidence Floralp. Residence Floralp se nachází v Colfoscu, v obklopení lesů a hor. Nabízí přímý přístup ke sjezdovkám oblasti Sella Ronda, Wi-Fi zdarma a bezplatnou lyžárnu. Ubytování Residence Floralp se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garnì Bel Air

9,3

Garnì Bel Air

Ubytování (Hotel) Garnì Bel Air. Rodinný hotel Garnì Bel Air zařízený v tradičním alpském stylu se nachází přímo na sjezdovkách Alta Badia, před autobusovou zastávkou se spojem do města... Ubytování Garnì Bel Air se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kolfuschgerhof Mountain Resort

9,3

Kolfuschgerhof Mountain Resort

Ubytování (Hotel) Kolfuschgerhof Mountain Resort. Kolfuschgerhof Mountain Resort nabízí překrásně zařízené pokoje a interiéry obklopené úchvatnou horskou krajinou. Ubytování Kolfuschgerhof Mountain Resort se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Crëp Sella

9,3

Crëp Sella

Ubytování (Hotel) Crëp Sella. Crëp Sella se nachází v obci Colfosco, 17 km od průsmyku Sella, a nabízí bar, bezplatné soukromé parkoviště a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Crëp Sella se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Iris

9,3

Ciasa Iris

UbytováníCiasa Iris. Ciasa Iris T se nachází na klidném místě v Colfoscu a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Hosté mohou relaxovat na terase. Ubytování Ciasa Iris se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Cristin & Dep Antina

9,3

Garni Cristin & Dep Antina

Ubytování (Aparthotel) Garni Cristin & Dep Antina. Garni Cristin se nachází v samém srdci Dolomit a nabízí Wi-Fi zdarma. Dostanete se odtud přímo na sjezdovky. Ubytování Garni Cristin & Dep Antina se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Ciasa Dl Mone

9,3

Residence Ciasa Dl Mone

Ubytování (Aparthotel) Residence Ciasa Dl Mone. Residence Ciasa Dl Mone se nachází v Colfoscu v nadmořské výšce 1645 metrů, v srdci Dolomit Alta Badia. Ubytování Residence Ciasa Dl Mone se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Vila

9,3

Residence Vila

Ubytování (Aparthotel) Residence Vila. Residence Vila se nachází přímo na sjezdovce Colfosco v lyžařském areálu Alta Badia a nabízí panoramatický výhled na Dolomity. Ubytování Residence Vila se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garnì Sirio

9,3

Garnì Sirio

Ubytování (Aparthotel) Garnì Sirio. Garnì Sirio stojí v zahradě uprostřed hor. Nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech pokojích, bezplatné wellness centrum, bohatou snídani formou bufetu a elegantní... Ubytování Garnì Sirio se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpin Apartments Colfosco

9,2

Alpin Apartments Colfosco

Ubytování (Apartmány) Alpin Apartments Colfosco. Alpin Apartments nabízí ubytování s možností vlastního stravování ve vesničce Colfosco ve středisku Alta Badia, na pozadí majestátních Dolomit. Ubytování Alpin Apartments Colfosco se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Altonn

9,2

Ciasa Altonn

Ubytování (Penzion) Ciasa Altonn. Set in Colfosco, within 18 km of Sella Pass and 22 km of Pordoi Pass, Ciasa Altonn offers accommodation with ski-to-door access and free WiFi throughout... Ubytování Ciasa Altonn se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Settsass

9,2

Residence Settsass

Ubytování (Apartmány) Residence Settsass. Residence Settsass se nachází v centru Colfosca. Nabízí velkou zahradu, Wi-Fi zdarma a ubytování v alpském stylu. Ubytování Residence Settsass se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Fiordalisi

9,2

Apartments Fiordalisi

Ubytování (Penzion) Apartments Fiordalisi. Apartments Fiordalisi s terasou se nachází v Colfoscu. Až ke vstupu můžete dojet na lyžích. Ubytování Apartments Fiordalisi se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Supermountainski Colfosco

9,2

Supermountainski Colfosco

Ubytování (Apartmán) Supermountainski Colfosco. Supermountainski Colfosco se nachází asi 18 km od průsmyku Sella. Nabízí výhled na město, sdílený lounge a terasu. Ubytování Supermountainski Colfosco se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garnì La Dorada

9,1

Garnì La Dorada

Ubytování (Aparthotel) Garnì La Dorada. Hotel Garnì La Dorada se nachází v Colfoscu, nejvýše položené vesnici nad údolím Val Badia, a nabízí pokoje a apartmány inspirované ladinskou kulturou,... Ubytování Garnì La Dorada se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Mirandola

9,1

Pension Mirandola

Ubytování (Hotel) Pension Mirandola. Pension Mirandola se nachází pouhých 150 metrů od sjezdovek Colfosco a nabízí pokoje v alpském stylu s balkonem s výhledem na Dolomity. Ubytování Pension Mirandola se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Costa Burjada

9,1

Residence Costa Burjada

UbytováníResidence Costa Burjada. Residence Costa Burjada se nachází v Colfoscu, 17 km od průsmyku Sella, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Residence Costa Burjada se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Declara B&B and apartaments

9,1

Declara B&B and apartaments

Ubytování (Hotel) Declara B&B and apartaments. Garni Declara nabízí pokoje s balkonem a výhledem na Dolomity jen 550 metrů od sjezdovek v Colfoscu. Ubytování Declara B&B and apartaments se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Fany

9,1

Garni Fany

Ubytování (Bed and breakfast) Garni Fany. Garni Fany se nachází v Colfoscu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, bar a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Garni Fany se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Barbara

9

Residence Barbara

Ubytování (Aparthotel) Residence Barbara. Residence Barbara se nachází v Colfoscu, pouze 3 minuty pěšky od lyžařského vleku v oblasti Dolomiti Superski. Ubytování Residence Barbara se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Nevada

9

Apartments Nevada

UbytováníApartments Nevada. Apartmány Nevada se nachází v obci Colfosco, pouhých 200 metrů od sjezdovky Colfosco. Ubytování Apartments Nevada se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mountain Hotel Mezdì

9

Mountain Hotel Mezdì

Ubytování (Hotel) Mountain Hotel Mezdì. Tento hotel se nachází v oblasti Dolomiti Superski, pouhých 100 metrů od sjezdovek Colfosco a Sotdlijia. Ubytování Mountain Hotel Mezdì se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Saina

9

Saina

Ubytování (Apartmán) Saina. Saina se nachází v Colfoscu, pouhých 17 km od průsmyku Sella, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Saina se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Sport

9

Hotel Sport

UbytováníHotel Sport. Hotel Sport je součástí lyžařského areálu Stella Alpina v obci Colfosco. Ubytování Hotel Sport se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Piz da Cir

8,9

Piz da Cir

Ubytování (Aparthotel) Piz da Cir. Piz da Cir se nachází v Colfoscu, 18 km od průsmyku Sella, a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Piz da Cir se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Jägerhof

8,9

Hotel Jägerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Jägerhof. Jägerhof je intimní hotel s tyrolskou restaurací, wellness centrem a přístupem na sjezdovku Alta Badia. Ubytování Hotel Jägerhof se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Bondì

8,8

Residence Bondì

Ubytování (Aparthotel) Residence Bondì. Residence Bondi v obci Colfosco je moderní alpská budova s terasou a zahradou s lehátky. Ubytování Residence Bondì se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Antares

8,8

Apartments Antares

Ubytování (Aparthotel) Apartments Antares. Apartments Antares jsou situované v klidné oblasti v obci Colfosco -Kolfuschg, 100 metrů od nejbližší sjezdovky lyžařské oblasti Alta Badia Dolomiti Ski... Ubytování Apartments Antares se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Tabladel

8,8

Hotel Tabladel

Ubytování (Hotel) Hotel Tabladel. Hotel Tabladel je obklopen pohořím Sella a nabízí typickou restauraci a bezplatné Wi-Fi ve společných prostorách. Ubytování Hotel Tabladel se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartments Peter

8,8

Appartments Peter

Ubytování (Apartmány) Appartments Peter. Apartmány Peter se nacházejí pouhých 100 metrů od lyžařského vleku Edelweiss zajišťujícího spojení se sjezdovkami lyžařského střediska Sella Ronda a... Ubytování Appartments Peter se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Luianta

8,8

Hotel Luianta

Ubytování (Hotel) Hotel Luianta. Tento hotel v alpském stylu se nachází v Colfoscu a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a výhledem na Dolomity. Ubytování Hotel Luianta se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pensione Vittoria

8,7

Pensione Vittoria

Ubytování (Hotel) Pensione Vittoria. Pensione Vittoria s výhledem na Dolomity se nachází 15 minut chůze od centra obce Corvara v oblasti Badia a nabízí klasické pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Pensione Vittoria se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Gabriel

8,7

Ciasa Gabriel

Ubytování (Apartmány) Ciasa Gabriel. Ciasa Gabriel, obklopen lesy, se nachází v obci Colfosco, 150 metrů od vleku s napojením na lyžařský okruh Sella Ronda. Ubytování Ciasa Gabriel se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpin Relais B&B Villa Melisse

8,7

Alpin Relais B&B Villa Melisse

Ubytování (Hotel) Alpin Relais B&B Villa Melisse. Alpin Relais B&B Villa Melisse se nachází v Colfoscu, 17 km od průsmyku Sella, a nabízí ubytování s barem, bezplatným soukromým parkovištěm, sdíleným... Ubytování Alpin Relais B&B Villa Melisse se nachází ve městě Colfosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Colfosco

Město Colfosco se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 64 hotelů a ubytování ve městě Colfosco.