Hledat

Ubytování

Ubytování město Coldrano

Ve městě Coldrano (Itálie) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Coldrano

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Coldrano

Garnhof

9,5

Garnhof

Ubytování (Apartmány) Garnhof. Garnhof se nachází v Coldranu a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné půjčení jízdních kol, sdílený lounge, zahradu, gril a lázeňské a wellness... Ubytování Garnhof se nachází ve městě Coldrano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Langstein Bio Urlaub & Genuss

9,5

Langstein Bio Urlaub & Genuss

Ubytování (Farma) Langstein Bio Urlaub & Genuss. Langstein Bio Urlaub & Genuss se nachází v Coldranu v regionu Trentino Alto Adige, 28 km od hlavního vlakového nádraží. Ubytování Langstein Bio Urlaub & Genuss se nachází ve městě Coldrano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Obermoosburg

9,4

Hotel Obermoosburg

Ubytování (Hotel) Hotel Obermoosburg. Obermoosburg je hotel v alpském stylu, který se nachází 600 metrů od nádraží Coldrano. Nabízí celoroční bazén a tyrolskou restauraci. Ubytování Hotel Obermoosburg se nachází ve městě Coldrano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Obstgarten

9,4

Residence Obstgarten

Ubytování (Aparthotel) Residence Obstgarten. Residence Obstgarten se nachází v Coldranu a nabízí výhled do zahrady, bezplatné půjčení jízdních kol, bar, zahradu, gril a terasu. Ubytování Residence Obstgarten se nachází ve městě Coldrano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus im Erlengrund

9,4

Haus im Erlengrund

Ubytování (Apartmány) Haus im Erlengrund. Haus im Erlengrund se nachází v Coldranu a nabízí bezplatný krytý bazén s tureckou lázní zdarma. Ubytování Haus im Erlengrund se nachází ve městě Coldrano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Torggl

9,3

Apartments Torggl

Ubytování (Apartmány) Apartments Torggl. Apartments Torggl se nachází 28 km od hlavního vlakového nádraží a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartments Torggl se nachází ve městě Coldrano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Camping Goldrain

Ferienwohnung Camping Goldrain

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Camping Goldrain. Ferienwohnung Camping Golodtok se nachází v Coldranu a nabízí ubytování se soukromým bazénem. 43 km od lyžařského střediska Madonna di Campiglio. Ubytování Ferienwohnung Camping Goldrain se nachází ve městě Coldrano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartement Sunshine

Apartement Sunshine

Ubytování (Apartmány) Apartement Sunshine. Apartement Sunshine se nachází v Coldranu, 30 km od divadla Merano a hradu Princes'Castle. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Apartement Sunshine se nachází ve městě Coldrano (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Coldrano

Město Coldrano se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Coldrano.