Hledat

Ubytování

Ubytování město Cogolo

Ve městě Cogolo (Itálie) máme celkem 24 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cogolo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cogolo

Agriturismo Malga Pontevecchio

9,8

Agriturismo Malga Pontevecchio

UbytováníAgriturismo Malga Pontevecchio. Agriturismo Malga Pontevecchio se nachází v Cogolu a nabízí výhled na hory, zahradu, terasu a bar. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Agriturismo Malga Pontevecchio se nachází ve městě Cogolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Mary - Dog friendly, box auto

9,7

Appartamento Mary - Dog friendly, box auto

Ubytování (Apartmán) Appartamento Mary - Dog friendly, box auto. Appartamento Mary - Dog friendly, box auto se nachází v Cogolu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Mary - Dog friendly, box auto se nachází ve městě Cogolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Baita Scaia

9,7

Baita Scaia

Ubytování (Apartmány) Baita Scaia. Baita Scaia se nachází v Cogolo di Peio a nabízí zahradu, terasu a gril. 300 metrů od lyžařského vleku Biancaneve. Ubytování Baita Scaia se nachází ve městě Cogolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Pegolotti

9,2

Appartamenti Pegolotti

Ubytování (Apartmán) Appartamenti Pegolotti. Appartamenti Pegolotti se nachází v centru města Cogolo. Nabízí výhled na hory, Wi-Fi zdarma, neplacené parkoviště, balkon a zahradu. Ubytování Appartamenti Pegolotti se nachází ve městě Cogolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Bamby

9,1

Casa Bamby

Ubytování (Apartmány) Casa Bamby. Rodinné ubytování Casa Bamby se nachází se v národním parku Stelvio a má zahradu s lehátky, altánem a bezplatným grilem. K dispozici je Wi-Fi připojení. Ubytování Casa Bamby se nachází ve městě Cogolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Casavacanzepejo

9,1

Appartamenti Casavacanzepejo

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Casavacanzepejo. Ubytování Appartamenti Casavacanzepejo se nachází v samém srdci Národního parku Stelvio, 4 km od sjezdovek Pejo 3000, a nabízí pokoje zařízené v alpském... Ubytování Appartamenti Casavacanzepejo se nachází ve městě Cogolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

VILLA ADA (Val di Sole, Cogolo di Peio)

9

VILLA ADA (Val di Sole, Cogolo di Peio)

UbytováníVILLA ADA (Val di Sole, Cogolo di Peio). VILLA ADA (Val di Sole, Cogolo di Peio) se nachází v Cogolu, 21 km od průsmyku Tonale, a nabízí výhled na hory. Ubytování VILLA ADA (Val di Sole, Cogolo di Peio) se nachází ve městě Cogolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

NUOVISSIMO BILOCALE PALAZZINA VENERI

9

NUOVISSIMO BILOCALE PALAZZINA VENERI

Ubytování (Apartmán) NUOVISSIMO BILOCALE PALAZZINA VENERI. NUOVISSIMO BILOCALE PALAZZINA VENERI se nachází v Cogolu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 49 km od Poschiava. Ubytování NUOVISSIMO BILOCALE PALAZZINA VENERI se nachází ve městě Cogolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kristiania Pure Nature Hotel & Spa

8,9

Kristiania Pure Nature Hotel & Spa

Ubytování (Hotel) Kristiania Pure Nature Hotel & Spa. Kristiania Pure Nature Hotel & Spa se nachází ve Val di Sole, pár metrů od lyžařských vleků na sjezdovky Biancaneve. V zimě je k dispozici bezplatný... Ubytování Kristiania Pure Nature Hotel & Spa se nachází ve městě Cogolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Domina Parco Dello Stelvio

8,8

Domina Parco Dello Stelvio

Ubytování (Hotel) Domina Parco Dello Stelvio. Hotel Domina Parco Dello Stelvio je situován uprostřed národního parku Stelvio v obci Cogolo. Ubytování Domina Parco Dello Stelvio se nachází ve městě Cogolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cevedale Living Romance Hotel

8,8

Cevedale Living Romance Hotel

UbytováníCevedale Living Romance Hotel. Cogolo's Romance Hotel je tradiční hotel v horském stylu z kamene a dřeva. Ubytování Cevedale Living Romance Hotel se nachází ve městě Cogolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Migazzi - mansarda

8,7

Chalet Migazzi - mansarda

UbytováníChalet Migazzi - mansarda. Chalet Migazzi - mansarda se nachází v Cogolu, pouhých 21 km od průsmyku Tonale, a nabízí zahradu, sdílený lounge a sdílenou kuchyň. Ubytování Chalet Migazzi - mansarda se nachází ve městě Cogolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Alpenrose Bio Wellness Naturhotel

8,4

Chalet Alpenrose Bio Wellness Naturhotel

Ubytování (Hotel) Chalet Alpenrose Bio Wellness Naturhotel. Hotel Chalet Alpenrose se nachází v obci Cogolo, 3 km od sjezdovek Peio, v národním parku Stelvio. Ubytování Chalet Alpenrose Bio Wellness Naturhotel se nachází ve městě Cogolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sport Hotel Stella Alpina

8,4

Sport Hotel Stella Alpina

Ubytování (Hotel) Sport Hotel Stella Alpina. Hotel Stella Alpina se nachází v národním parku Stelvio v centru města Cogolo, 3 km od termálních lázní Pejo, a nabízí bezplatnou saunu a restauraci, která... Ubytování Sport Hotel Stella Alpina se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Migazzi

8,4

Chalet Migazzi

UbytováníChalet Migazzi. Chalet Migazzi nabízí ubytování se zahradou a výhledem na město, asi 21 km od průsmyku Tonale. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalet Migazzi se nachází ve městě Cogolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Ortles

7,7

Hotel Ortles

Ubytování (Hotel) Hotel Ortles. Hotel Ortles se nachází v Cogolu, na úpatí národního parku Stelvio, 6 km od Peia a lanovky Peio 3000. Nabízí wellness centrum a restauraci. Ubytování Hotel Ortles se nachází ve městě Cogolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Cogolo con terrazza

Appartamento Cogolo con terrazza

Ubytování (Prázdninové domy) Appartamento Cogolo con terrazza. Appartamento Cogolo con terrazza se nachází v Cogolu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu. Ubytování Appartamento Cogolo con terrazza se nachází ve městě Cogolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti hotel ortles

Appartamenti hotel ortles

UbytováníAppartamenti hotel ortles. Appartamenti hotel ortles se nachází v Cogolu, pouhých 21 km od průsmyku Tonale, a nabízí ubytování s fitness centrem, terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Appartamenti hotel ortles se nachází ve městě Cogolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cercen Apartment

Cercen Apartment

Ubytování (Apartmán) Cercen Apartment. Cercen Apartment se zahradou se nachází v Cogolu, 21 km od průsmyku Tonale. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Cercen Apartment se nachází ve městě Cogolo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Cogolo

Město Cogolo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 24 hotelů a ubytování ve městě Cogolo.