Hledat

Ubytování

Ubytování město Cles

Ve městě Cles (Itálie) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cles

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cles

Casa vacanze la SORTIVA Cles

9,6

Casa vacanze la SORTIVA Cles

Ubytování (Apartmán) Casa vacanze la SORTIVA Cles. Casa vacanze la SORTIVA Cles se nachází v Cles, asi 48 km od průsmyku Tonale, a nabízí výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa vacanze la SORTIVA Cles se nachází ve městě Cles (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Dea

9,6

Apartment Dea

Ubytování (Apartmány) Apartment Dea. Apartment Dea se nachází v Cles, 41 km od jezera Molveno a muzea MUSE, a nabízí terasu a výhled do zahrady. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Dea se nachází ve městě Cles (Itálie - Trentino Alto Adige).

DAD HOME

9,5

DAD HOME

Ubytování (Bed and breakfast) DAD HOME. DAD HOME se nachází v Cles, 40 km od jezera Molveno, a nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování DAD HOME se nachází ve městě Cles (Itálie - Trentino Alto Adige).

Al Palazzo

9,4

Al Palazzo

Ubytování (Penzion) Al Palazzo. Al Palazzo se nachází v Cles, 40 km od jezera Molveno. Nabízí bar, sdílený lounge a výhled na město. Ubytování Al Palazzo se nachází ve městě Cles (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Incanto

9,2

B&B Incanto

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Incanto. B&B Incanto se nachází v Cles, 40 km od jezera Molveno a muzea MUSE. Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B Incanto se nachází ve městě Cles (Itálie - Trentino Alto Adige).

Il Centrale A&B

9,2

Il Centrale A&B

Ubytování (Apartmány) Il Centrale A&B. Il Centrale A&B se nachází v Cles, 40 km od Trenta, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Il Centrale A&B se nachází ve městě Cles (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento signorile in centro

9,1

Appartamento signorile in centro

Ubytování (Apartmán) Appartamento signorile in centro. Appartamento signorile in centro se nachází na atraktivním místě v Cles, 40 km od jezera Molveno a 41 km od MUSE. Nabízí terasu a sdílenou kuchyň. Ubytování Appartamento signorile in centro se nachází ve městě Cles (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Cles Deluxe Suites

9

La Cles Deluxe Suites

Ubytování (Apartmány) La Cles Deluxe Suites. La Cles Deluxe Suites se nachází v Cles, 40 km od jezera Molveno a 41 km od MUSE. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a společným salonkem. Ubytování La Cles Deluxe Suites se nachází ve městě Cles (Itálie - Trentino Alto Adige).

Loft Monte Peller

8,7

Loft Monte Peller

Ubytování (Prázdninové domy) Loft Monte Peller. Loft Monte Peller se nachází v Cles ve Val di Non, 3 km od jezera Santa Giustina. Do Merana je to 57 km. Ubytování Loft Monte Peller se nachází ve městě Cles (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Las Vegan

8,5

B&B Las Vegan

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Las Vegan. B&B Las Vegan se nachází v Cles ve Val Di Non v Trentinu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 37 km od lyžařského střediska Madonna di Campiglio. Ubytování B&B Las Vegan se nachází ve městě Cles (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Cles

8,4

Hotel Cles

Ubytování (Hotel) Hotel Cles. Rodinný Hotel Cles se nachází v historickém centru města Cles a nabízí klimatizované pokoje s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Hotel Cles se nachází ve městě Cles (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Al Borgo

8,2

Appartamento Al Borgo

Ubytování (Apartmán) Appartamento Al Borgo. Appartamento Al Borgo se nachází v Cles a nabízí bar. Do Bolzana je to 29 km. Ubytování Appartamento Al Borgo se nachází ve městě Cles (Itálie - Trentino Alto Adige).

Antica Trattoria

8

Antica Trattoria

Ubytování (Hotel) Antica Trattoria. Antica Trattoria se nachází v Cles a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Antica Trattoria se nachází ve městě Cles (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Cles

Appartamento Cles

Ubytování (Apartmány) Appartamento Cles. Appartamento Cles se nachází v Cles. Do Bolzana je to 29 km. Ubytování Appartamento Cles se nachází ve městě Cles (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Cles

Město Cles se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Cles.