Hledat

Ubytování

Ubytování město Chrisopigi

Ve městě Chrisopigi (Řecko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Chrisopigi

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Chrisopigi

Chrisopigi Beach Houses

Chrisopigi Beach Houses

Ubytování (Prázdninový dům) Chrisopigi Beach Houses. Chrisopigi Beach Houses se nachází v Chrisopigi, 450 metrů od pláže Saoures a 700 metrů od pláže Faros. Nabízí zahradu a výhled na moře. Ubytování Chrisopigi Beach Houses se nachází ve městě Chrisopigi (Řecko - Sifnos).

Atsahia House at Sifnos

Atsahia House at Sifnos

Ubytování (Prázdninový dům) Atsahia House at Sifnos. Atsahia House at Sifnos se nachází v obci Chrisopigi, 1,3 km od pláže Vlycho a 1,4 km od kláštera Chrisopigi, a nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Atsahia House at Sifnos se nachází ve městě Chrisopigi (Řecko - Sifnos).

Chrisopigi Beach house

Chrisopigi Beach house

Ubytování (Prázdninový dům) Chrisopigi Beach house. Featuring garden views, Chrisopigi Beach house offers accommodation with a patio and a kettle, around 400 metres from Chrisopigi Monastery. Ubytování Chrisopigi Beach house se nachází ve městě Chrisopigi (Řecko - Sifnos).

Traditional Sifnos House

Traditional Sifnos House

Ubytování (Prázdninový dům) Traditional Sifnos House. Boasting a patio with garden views, and a garden and a terrace, Traditional Sifnos House can be found in Chrisopigi, close to Saoures Beach and less than 1... Ubytování Traditional Sifnos House se nachází ve městě Chrisopigi (Řecko - Sifnos).

Chrysopigi Villa Sleeps 3 Air Con

Chrysopigi Villa Sleeps 3 Air Con

Ubytování (Vila) Chrysopigi Villa Sleeps 3 Air Con. Chrysopigi Villa Sleeps 3 Air Con, a property with barbecue facilities, is located in Chrisopigi, 100 metres from Saoures Beach, less than 1 km from... Ubytování Chrysopigi Villa Sleeps 3 Air Con se nachází ve městě Chrisopigi (Řecko - Sifnos).

Ubytování ve městě Chrisopigi

Město Chrisopigi se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Chrisopigi.