Hledat

Ubytování

Ubytování město Choudetsi

Ve městě Choudetsi (Řecko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Choudetsi

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Choudetsi

Artemisia Traditional Home

9,7

Artemisia Traditional Home

Ubytování (Apartmány) Artemisia Traditional Home. Situated less than 1 km from Labyrinth -Musical Workshop, Artemisia Traditional Home offers a garden, and air-conditioned accommodation with a patio and... Ubytování Artemisia Traditional Home se nachází ve městě Choudetsi (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Filoxenia

9,1

Filoxenia

Ubytování (Apartmán) Filoxenia. Filoxenia is set in Choudetsi, 300 metres from Labyrinth -Musical Workshop. Ubytování Filoxenia se nachází ve městě Choudetsi (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petronikoli Traditional House

8,5

Petronikoli Traditional House

Ubytování (Apartmán) Petronikoli Traditional House. Petronikoli Traditional House pochází z 18. století a nachází se v centru obce Choudetsi na Krétě. Ubytování Petronikoli Traditional House se nachází ve městě Choudetsi (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 823 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Artistic House in Choudetsi

Artistic House in Choudetsi

Ubytování (Vila) Artistic House in Choudetsi. Featuring garden views, Artistic House in Choudetsi provides accommodation with a balcony, around 100 metres from Labyrinth -Musical Workshop. Ubytování Artistic House in Choudetsi se nachází ve městě Choudetsi (Řecko - Kréta).

Archontiko Anastasia

Archontiko Anastasia

Ubytování (Vila) Archontiko Anastasia. Featuring garden views, Archontiko Anastasia offers accommodation with a garden and a patio, around a few steps from Labyrinth -Musical Workshop. Ubytování Archontiko Anastasia se nachází ve městě Choudetsi (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Choudetsi

Město Choudetsi se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Choudetsi.