Hledat

Ubytování

Ubytování město Chóra Sfakíon

Ve městě Chóra Sfakíon (Řecko) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Chóra Sfakíon

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Chóra Sfakíon

Studios Fokies

9,9

Studios Fokies

Ubytování (Apartmán) Studios Fokies. Studios Fokies s bazénem se nachází na klidném místě 300 metrů od oblázkové pláže Koutelos ve Fokies. Ubytování Studios Fokies se nachází ve městě Chóra Sfakíon (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

No Problem Luxury Suite

9,6

No Problem Luxury Suite

Ubytování (Apartmán) No Problem Luxury Suite. Set in Khóra Sfakíon, 200 metres from Vrissi Beach and less than 1 km from Ilingas Beach, No Problem Luxury Suite offers a restaurant and air conditioning. Ubytování No Problem Luxury Suite se nachází ve městě Chóra Sfakíon (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 127 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lefka Ori luxury suite

9,3

Lefka Ori luxury suite

Ubytování (Apartmán) Lefka Ori luxury suite. Boasting a terrace and an ATM, Lefka Ori luxury suite is ideally situated in Khóra Sfakíon, 80 metres from Vrissi Beach and less than 1 km from Ilingas... Ubytování Lefka Ori luxury suite se nachází ve městě Chóra Sfakíon (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sofia's Lovely Rooms

9,3

Sofia's Lovely Rooms

Ubytování (Aparthotel) Sofia's Lovely Rooms. Sofias Lovely Rooms je klimatizovaný hotel situovaný ve městě Hóra Sfakíon, 72 km od Chanie. Poskytuje se ložní prádlo i ručníky. Ubytování Sofia's Lovely Rooms se nachází ve městě Chóra Sfakíon (Řecko - Kréta).

Livikon Hotel

8,8

Livikon Hotel

Ubytování (Hotel) Livikon Hotel. Hotel Livikon se nachází ve městě Sfakia, 5 minut jízdy od pláží Iliggas a Ammoudi. Nabízí tavernu s výhledem na moře. Ubytování Livikon Hotel se nachází ve městě Chóra Sfakíon (Řecko - Kréta).

Samaria Hotel

8,8

Samaria Hotel

Ubytování (Hotel) Samaria Hotel. Hotel Samaria se nachází u moře v obci Chora Sfakion, jen 50 metrů od pláže a nabízí sluneční terasu, pokoje s balkonem nebo patiem a bezplatné Wi-Fi ve... Ubytování Samaria Hotel se nachází ve městě Chóra Sfakíon (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lefka Ori

8,2

Lefka Ori

Ubytování (Apartmány) Lefka Ori. Lefka Ori se nachází ve městě Chora Sfakion, přímo nad starým přístavem. Ubytování Lefka Ori se nachází ve městě Chóra Sfakíon (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 939 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Stavris

7,6

Hotel Stavris

Ubytování (Aparthotel) Hotel Stavris. Hotel Stavris se nachází 70 metrů od pláže Chora Sfakion a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a balkon s výhledem na Libyjské moře nebo na město. Ubytování Hotel Stavris se nachází ve městě Chóra Sfakíon (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alkyon

7,5

Hotel Alkyon

Ubytování (Hotel) Hotel Alkyon. Hotel Alkyon se nachází v letovisku Hora Sfakion, 36 km od města Chania, a nabízí bezplatné Wi-Fi a možnost ubytování s domácími mazlíčky. Ubytování Hotel Alkyon se nachází ve městě Chóra Sfakíon (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sfakian Horizon

Sfakian Horizon

Ubytování (Hotel) Sfakian Horizon. Situated in Khóra Sfakíon, 100 metres from Vrissi Beach, Sfakian Horizon features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, free private... Ubytování Sfakian Horizon se nachází ve městě Chóra Sfakíon (Řecko - Kréta).

Lefka Ori 2 Luxury Suites

Lefka Ori 2 Luxury Suites

Ubytování (Hotel) Lefka Ori 2 Luxury Suites. Located in Khóra Sfakíon, Lefka Ori 2 Luxury Suites offers beachfront accommodation 300 metres from Vrissi Beach and provides various facilities, such as a... Ubytování Lefka Ori 2 Luxury Suites se nachází ve městě Chóra Sfakíon (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 754 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Samaria Suites

Samaria Suites

Ubytování (Apartmány) Samaria Suites. Located in Khóra Sfakíon in the Crete region, Samaria Suites provides accommodation with free private parking. Ubytování Samaria Suites se nachází ve městě Chóra Sfakíon (Řecko - Kréta).

Faros apartment

Faros apartment

Ubytování (Apartmány) Faros apartment. Situated 37 km from Venizelos Graves and 34 km from Conference Centre of MAICh, Faros apartment offers accommodation in Chania Town. Ubytování Faros apartment se nachází ve městě Chóra Sfakíon (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stunning Villa in Impros, Greece with Swimming Pool

Stunning Villa in Impros, Greece with Swimming Pool

Ubytování (Vila) Stunning Villa in Impros, Greece with Swimming Pool. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Stunning Villa in Impros, Greece with Swimming Pool is located in Khóra Sfakíon. Ubytování Stunning Villa in Impros, Greece with Swimming Pool se nachází ve městě Chóra Sfakíon (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Chóra Sfakíon

Město Chóra Sfakíon se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Chóra Sfakíon.