Hledat

Ubytování

Ubytování město Chóra Sfakíon

Ve městě Chóra Sfakíon (Řecko) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Chóra Sfakíon

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Chóra Sfakíon

Sfakia Seaside luxury Suites

10

Sfakia Seaside luxury Suites

Ubytování (Apartmány) Sfakia Seaside luxury Suites. Sfakia Seaside luxury Suites se nachází 100 metrů od pláže Vrissi a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování je klimatizované a má... Ubytování Sfakia Seaside luxury Suites se nachází ve městě Chóra Sfakíon (Řecko - Kréta).

Studios Fokies

9,9

Studios Fokies

Ubytování (Apartmán) Studios Fokies. Studios Fokies s bazénem se nachází na klidném místě 300 metrů od oblázkové pláže Koutelos ve Fokies. Ubytování Studios Fokies se nachází ve městě Chóra Sfakíon (Řecko - Kréta).

No Problem Luxury Suite

9,6

No Problem Luxury Suite

Ubytování (Apartmán) No Problem Luxury Suite. Set in Khóra Sfakíon, 200 metres from Vrissi Beach and less than 1 km from Ilingas Beach, No Problem Luxury Suite offers a restaurant and air conditioning. Ubytování No Problem Luxury Suite se nachází ve městě Chóra Sfakíon (Řecko - Kréta).

Eleana Nature & Art

9,4

Eleana Nature & Art

Ubytování (Penzion) Eleana Nature & Art. Eleana Nature & Art se nachází v Khóra Sfakíon, 150 metrů od pláže Vrissi a necelý 1 km od pláže Ilingas. Ubytování Eleana Nature & Art se nachází ve městě Chóra Sfakíon (Řecko - Kréta).

Lefka Ori luxury suite

9,3

Lefka Ori luxury suite

Ubytování (Apartmán) Lefka Ori luxury suite. Boasting a terrace and an ATM, Lefka Ori luxury suite is ideally situated in Khóra Sfakíon, 80 metres from Vrissi Beach and less than 1 km from Ilingas... Ubytování Lefka Ori luxury suite se nachází ve městě Chóra Sfakíon (Řecko - Kréta).

Samaria Hotel

8,8

Samaria Hotel

Ubytování (Hotel) Samaria Hotel. Hotel Samaria se nachází u moře v obci Chora Sfakion, jen 50 metrů od pláže a nabízí sluneční terasu, pokoje s balkonem nebo patiem a bezplatné Wi-Fi ve... Ubytování Samaria Hotel se nachází ve městě Chóra Sfakíon (Řecko - Kréta).

Lefka Ori

8,2

Lefka Ori

Ubytování (Apartmány) Lefka Ori. Lefka Ori se nachází ve městě Chora Sfakion, přímo nad starým přístavem. Ubytování Lefka Ori se nachází ve městě Chóra Sfakíon (Řecko - Kréta).

Ilingas Hotel

7,7

Ilingas Hotel

Ubytování (Hotel) Ilingas Hotel. Ilingas Hotel stojí pouhých 100 metrů od pláže Ilingas. Ubytování Ilingas Hotel se nachází ve městě Chóra Sfakíon (Řecko - Kréta).

Hotel Stavris

7,6

Hotel Stavris

Ubytování (Aparthotel) Hotel Stavris. Hotel Stavris se nachází 70 metrů od pláže Chora Sfakion a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a balkon s výhledem na Libyjské moře nebo na město. Ubytování Hotel Stavris se nachází ve městě Chóra Sfakíon (Řecko - Kréta).

Hotel Alkyon

7,5

Hotel Alkyon

Ubytování (Hotel) Hotel Alkyon. Hotel Alkyon se nachází v letovisku Hora Sfakion, 36 km od města Chania, a nabízí bezplatné Wi-Fi a možnost ubytování s domácími mazlíčky. Ubytování Hotel Alkyon se nachází ve městě Chóra Sfakíon (Řecko - Kréta).

Lefka Ori 2 Luxury Suites

Lefka Ori 2 Luxury Suites

Ubytování (Hotel) Lefka Ori 2 Luxury Suites. Located in Khóra Sfakíon, Lefka Ori 2 Luxury Suites offers beachfront accommodation 300 metres from Vrissi Beach and provides various facilities, such as a... Ubytování Lefka Ori 2 Luxury Suites se nachází ve městě Chóra Sfakíon (Řecko - Kréta).

Braos Villa

Braos Villa

Ubytování (Apartmán) Braos Villa. Braos Villa se nachází v Khóra Sfakíon a nabízí vířivku. K dispozici je také balkon. Ubytování Braos Villa se nachází ve městě Chóra Sfakíon (Řecko - Kréta).

Faros apartment

Faros apartment

Ubytování (Apartmány) Faros apartment. Situated 37 km from Venizelos Graves and 34 km from Conference Centre of MAICh, Faros apartment offers accommodation in Chania Town. Ubytování Faros apartment se nachází ve městě Chóra Sfakíon (Řecko - Kréta).

Ilingas Mare

Ilingas Mare

Ubytování (Aparthotel) Ilingas Mare. Nachází se v Khóra Sfakíon na Krétě, s Ilingas Beach a Vrissi Beach Ilingas Mare se nachází v blízkosti ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým... Ubytování Ilingas Mare se nachází ve městě Chóra Sfakíon (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Chóra Sfakíon

Město Chóra Sfakíon se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Chóra Sfakíon.