Hledat

Ubytování

Ubytování město Chio

Ve městě Chio (Španělsko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Chio

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Chio

I MITI ViviendaVacacional

8,9

I MITI ViviendaVacacional

Ubytování (Penzion) I MITI ViviendaVacacional. I MITI ViviendaVacacional se nachází ve městě Chío a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, službu půjčení jízdních kol, zahradu a terasu. Ubytování I MITI ViviendaVacacional se nachází ve městě Chio (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 722 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Suite Mariposa Finca Montimar

Suite Mariposa Finca Montimar

Ubytování (Prázdninový areál) Suite Mariposa Finca Montimar. Featuring an outdoor pool and an indoor swimming pool, Suite Mariposa Finca Montimar provides accommodation located in Chio, 27 km from Los Cristianos. Ubytování Suite Mariposa Finca Montimar se nachází ve městě Chio (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Romeo Finca Montimar

Casa Romeo Finca Montimar

Ubytování (Apartmán) Casa Romeo Finca Montimar. Boasting a garden, an outdoor pool and sea views, Casa Romeo Finca Montimar is set in Chio. Ubytování Casa Romeo Finca Montimar se nachází ve městě Chio (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 375 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Chio

Město Chio se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Chio.