Hledat

Ubytování

Ubytování město Chienes

Ve městě Chienes (Itálie) máme celkem 28 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Chienes

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Chienes

Chaletapartement Ambiente Villa Mozart

9,8

Chaletapartement Ambiente Villa Mozart

Ubytování (Apartmán) Chaletapartement Ambiente Villa Mozart. Ambiente Villa Mozart se nachází v Chienes, 12 km od lyžařského areálu Kronplatz. Nabízí výhled na hory. Ubytování Chaletapartement Ambiente Villa Mozart se nachází ve městě Chienes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Schifta

9,8

Apartment Schifta

Ubytování (Apartmán) Apartment Schifta. Apartment Schifta se nachází v Chienes, 24 km od opatství Novacella. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a sdílenou kuchyň. Ubytování Apartment Schifta se nachází ve městě Chienes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartament Eichnerhof

9,7

Appartament Eichnerhof

Ubytování (Apartmán) Appartament Eichnerhof. Appartament Eichnerhof se nachází v Chienes a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 25 km od opatství Novacella. Ubytování Appartament Eichnerhof se nachází ve městě Chienes (Itálie - Trentino Alto Adige).

VANEA - Alp Relax Guesthouse

9,7

VANEA - Alp Relax Guesthouse

Ubytování (Apartmány) VANEA - Alp Relax Guesthouse. VANEA - Alp Relax Guesthouse se nachází v Chienes, 22 km od opatství Novacella, a nabízí výhled na řeku, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování VANEA - Alp Relax Guesthouse se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Ploner - Pichlerhof

9,7

Haus Ploner - Pichlerhof

UbytováníHaus Ploner - Pichlerhof. Haus Ploner se nachází v Chienes, 10 km od oblíbeného lyžařského areálu Plan de Corones a 38 km od Cortiny d'Ampezzo. Ubytování Haus Ploner - Pichlerhof se nachází ve městě Chienes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Zimat

9,6

Apartment Zimat

Ubytování (Apartmán) Apartment Zimat. Apartmán Zimat se nachází v Kiensu a nabízí ubytování s terasou a výhled do zahrady. Ubytování Apartment Zimat se nachází ve městě Chienes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pitterlehof

9,6

Pitterlehof

Ubytování (Apartmán) Pitterlehof. Pitterlehof se nachází v Chienes a nabízí venkovní bazén, fitness centrum, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Pitterlehof se nachází ve městě Chienes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Sonnenheim

9,3

Hotel Sonnenheim

Ubytování (Hotel) Hotel Sonnenheim. Hotel Sonnenheim se nachází v Chienes, 25 km od opatství Novacella, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným soukromým parkovištěm,... Ubytování Hotel Sonnenheim se nachází ve městě Chienes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Falkenau

9,3

Falkenau

Ubytování (Bed and breakfast) Falkenau. Falkenau se nachází 23 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Falkenau se nachází ve městě Chienes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bonfanti Design Hotel

9,2

Bonfanti Design Hotel

Ubytování (Hotel) Bonfanti Design Hotel. Bonfanti Design Hotel se nachází jen 1,2 km od horské vesničky Chienes. Nabízí bezplatný krytý bazén, kvalitní restauraci a wellness centrum. Ubytování Bonfanti Design Hotel se nachází ve městě Chienes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oberplunerhof - Fewo Kronplatz

9,1

Oberplunerhof - Fewo Kronplatz

Ubytování (Apartmán) Oberplunerhof - Fewo Kronplatz. Oberplunerhof - FeWo Kronplatz se nachází 27 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na řeku. Ubytování Oberplunerhof - Fewo Kronplatz se nachází ve městě Chienes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Kronblick

9,1

Hotel Kronblick

Ubytování (Hotel) Hotel Kronblick. Hotel Kronblick se nachází 5 minut chůze od centra města Chienes, a nabízí wellness centrum s krytým a venkovním bazénem a bezplatné Wi-Fi připojení ve... Ubytování Hotel Kronblick se nachází ve městě Chienes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Pustertalerhof

9

Hotel Pustertalerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Pustertalerhof. Hotel Pustertalerhof, obklopený vlastní zahradou, nabízí bezplatné wellness centrum, bazén, přírodní rybník, vířivku, zařízenou sluneční terasu a prostorné... Ubytování Hotel Pustertalerhof se nachází ve městě Chienes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Rienz

9

Residence Rienz

Ubytování (Aparthotel) Residence Rienz. Residence Rienz se nachází v Chienes, 23 km od opatství Novacella, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Residence Rienz se nachází ve městě Chienes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Leitgam luxury Hotel for two

8,9

Leitgam luxury Hotel for two

Ubytování (Hotel) Leitgam luxury Hotel for two. Nabízí bezplatné Wi-Fi, krytý a sezónní venkovní bazén. Hotel má saunu a hosté si mohou vychutnat drink v baru. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Leitgam luxury Hotel for two se nachází ve městě Chienes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Naturhotel Die Waldruhe

8,9

Naturhotel Die Waldruhe

Ubytování (Hotel) Naturhotel Die Waldruhe. Naturhotel Die Waldruhe se nachází v obci Corti, pouhé 3 km od centra města Chienes. Nabízí celoroční krytý a venkovní bazén i bezplatné wellness centrum. Ubytování Naturhotel Die Waldruhe se nachází ve městě Chienes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Falkensteiner Family Resort Lido Superior

8,6

Falkensteiner Family Resort Lido Superior

Ubytování (Hotel) Falkensteiner Family Resort Lido Superior. The Falkensteiner Family Resort Lido Superior is in the heart of South Tyrol. Ubytování Falkensteiner Family Resort Lido Superior se nachází ve městě Chienes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Elisabeth

8,4

Hotel Elisabeth

Ubytování (Hotel) Hotel Elisabeth. Hotel Elisabeth v alpském stylu se nachází v Chienes v nadmořské výšce 800 metrů a nabízí lyžárnu a zahradu. Ubytování Hotel Elisabeth se nachází ve městě Chienes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof Obermair

8,4

Gasthof Obermair

Ubytování (Hotel) Gasthof Obermair. Gasthof Obermair se nachází přímo pod hradem Castello di Casteldarne, 1 km od alpské vesnice Chienes, a nabízí restauraci, pokoje zařízené v tradičním... Ubytování Gasthof Obermair se nachází ve městě Chienes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Gassenwirt

8,4

Hotel Gassenwirt

Ubytování (Hotel) Hotel Gassenwirt. Rodinný Hotel & Gasthaus Südtiroler Gassenwirt se nachází v srdci údolí Val Pusteria v Jižním Tyrolsku. Ubytování Hotel Gassenwirt se nachází ve městě Chienes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oberplunerhof - Fewo Gitschberg

8,4

Oberplunerhof - Fewo Gitschberg

Ubytování (Apartmán) Oberplunerhof - Fewo Gitschberg. Oberplunerhof - Fewo Gitschberg se nachází 27 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Oberplunerhof - Fewo Gitschberg se nachází ve městě Chienes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Taubers Bio Vitalhotel

8,3

Taubers Bio Vitalhotel

Ubytování (Hotel) Taubers Bio Vitalhotel. Taubers Bio Vitalhotel se nachází v Chienes, 19 km od opatství Novacella, a nabízí ubytování s venkovním bazénem, bezplatným soukromým parkovištěm, barem a... Ubytování Taubers Bio Vitalhotel se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Pichler

8,3

Pension Pichler

Ubytování (Penzion) Pension Pichler. Pension Pichler se nachází v údolí Val Pusteria a nabízí zahradu vybavenou lehátky a pokoje s výhledem na hory. Ubytování Pension Pichler se nachází ve městě Chienes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Peskoller

8,2

Haus Peskoller

UbytováníHaus Peskoller. Haus Peskoller se nachází v Chienes, 23 km od opatství Novacella, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Peskoller se nachází ve městě Chienes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Sigmunderhof

7,9

Hotel Sigmunderhof

Ubytování (Hotel) Hotel Sigmunderhof. Hotel Sigmunderhof se nachází v Chienes, 19 km od opatství Novacella, a nabízí bar, bezplatné soukromé parkoviště, zahradu a lázeňské a wellness centrum. Ubytování Hotel Sigmunderhof se nachází ve městě Chienes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Chienes

Město Chienes se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 28 hotelů a ubytování ve městě Chienes.