Hledat

Ubytování

Ubytování město Cherronisos

Ve městě Cherronisos (Řecko) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cherronisos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cherronisos

Sifnos Bay Of Silence

10

Sifnos Bay Of Silence

Ubytování (Prázdninový dům) Sifnos Bay Of Silence. Boasting sea views, Sifnos Bay Of Silence features accommodation with a terrace and a kettle, around a few steps from Heronissos Beach. Ubytování Sifnos Bay Of Silence se nachází ve městě Cherronisos (Řecko - Sifnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 769 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fyssas House Sifnos

9,9

Fyssas House Sifnos

Ubytování (Prázdninový dům) Fyssas House Sifnos. Fyssas House Sifnos is set in Cherronisos. With free private parking, the property is less than 1 km from Heronissos Beach and a 12-minute walk from... Ubytování Fyssas House Sifnos se nachází ve městě Cherronisos (Řecko - Sifnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petala House

9,8

Petala House

Ubytování (Prázdninový dům) Petala House. Offering free WiFi and free private parking, Petala House is located in Cherronisos, just less than 1 km from Vroulidia Beach. Ubytování Petala House se nachází ve městě Cherronisos (Řecko - Sifnos).

Alatsaria House

9,6

Alatsaria House

Ubytování (Prázdninový dům) Alatsaria House. Featuring a garden and a terrace, Alatsaria House provides accommodation in Cherronisos with free WiFi and garden views. Ubytování Alatsaria House se nachází ve městě Cherronisos (Řecko - Sifnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 639 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunset Studio

9,5

Sunset Studio

Ubytování (Prázdninový dům) Sunset Studio. Offering a terrace and sea view, Sunset Studio is situated in Cherronisos, 200 metres from Vroulidia Beach and 1.5 km from Heronissos Beach. Ubytování Sunset Studio se nachází ve městě Cherronisos (Řecko - Sifnos).

Kokagia House

9,3

Kokagia House

Ubytování (Prázdninový dům) Kokagia House. Kokagia House is set in Cherronisos. The property features sea views. Ubytování Kokagia House se nachází ve městě Cherronisos (Řecko - Sifnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 725 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Poudas House

9,3

Poudas House

Ubytování (Prázdninový dům) Poudas House. Poudas House is a beachfront property situated in Cherronisos, a few steps from Heronissos Beach and 1.2 km from Vroulidia Beach. Ubytování Poudas House se nachází ve městě Cherronisos (Řecko - Sifnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maria Studios

9,2

Maria Studios

Ubytování (Apartmány) Maria Studios. Maria Studios is located in Cherronisos. The apartment provides guests with a balcony, sea views, a seating area, cable flat-screen TV, a fully equipped... Ubytování Maria Studios se nachází ve městě Cherronisos (Řecko - Sifnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Klados Studios & Apartments

9,1

Klados Studios & Apartments

Ubytování (Apartmány) Klados Studios & Apartments. In a scenic cove just 30 metres from the beach of Cherronisos in Sifnos, Klados Studios & Apartments offers self-catered accommodation with air... Ubytování Klados Studios & Apartments se nachází ve městě Cherronisos (Řecko - Sifnos).

House in Kamares - Sifnos

9

House in Kamares - Sifnos

Ubytování (Prázdninový dům) House in Kamares - Sifnos. Featuring a bar, a garden, and a terrace, House in Kamares - Sifnos provides accommodation in Cherronisos with free WiFi and garden views. Ubytování House in Kamares - Sifnos se nachází ve městě Cherronisos (Řecko - Sifnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Romanza

8,9

Romanza

Ubytování (Apartmány) Romanza. Featuring a restaurant and sun terrace, beachfront Romanza is located in a scenic cove in Cherronisos in Sifnos. Ubytování Romanza se nachází ve městě Cherronisos (Řecko - Sifnos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 845 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Cherronisos

Město Cherronisos se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Cherronisos.