Hledat

Ubytování

Ubytování město Cherronisos

Ve městě Cherronisos (Řecko) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cherronisos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cherronisos

Sifnos Bay Of Silence

10

Sifnos Bay Of Silence

Ubytování (Prázdninový dům) Sifnos Bay Of Silence. Boasting sea views, Sifnos Bay Of Silence features accommodation with a terrace and a kettle, around a few steps from Heronissos Beach. Ubytování Sifnos Bay Of Silence se nachází ve městě Cherronisos (Řecko - Sifnos).

Fyssas House Sifnos

9,9

Fyssas House Sifnos

Ubytování (Prázdninový dům) Fyssas House Sifnos. Fyssas House Sifnos is set in Cherronisos. With free private parking, the property is less than 1 km from Heronissos Beach and a 12-minute walk from... Ubytování Fyssas House Sifnos se nachází ve městě Cherronisos (Řecko - Sifnos).

Psarona Hospitality

9,7

Psarona Hospitality

Ubytování (Venkovský dům) Psarona Hospitality. Psarona Hospitality se nachází na atraktivním místě v letovisku Cherronisos, nedaleko pláží Heronissos a Vroulidia. Ubytování Psarona Hospitality se nachází ve městě Cherronisos (Řecko - Sifnos).

Alatsaria House

9,6

Alatsaria House

Ubytování (Prázdninový dům) Alatsaria House. Featuring a garden and a terrace, Alatsaria House provides accommodation in Cherronisos with free WiFi and garden views. Ubytování Alatsaria House se nachází ve městě Cherronisos (Řecko - Sifnos).

Poudas House

9,3

Poudas House

Ubytování (Prázdninový dům) Poudas House. Poudas House is a beachfront property situated in Cherronisos, a few steps from Heronissos Beach and 1.2 km from Vroulidia Beach. Ubytování Poudas House se nachází ve městě Cherronisos (Řecko - Sifnos).

Kokagia House

9,3

Kokagia House

Ubytování (Prázdninový dům) Kokagia House. Kokagia House is set in Cherronisos. The property features sea views. Ubytování Kokagia House se nachází ve městě Cherronisos (Řecko - Sifnos).

Maria Studios

9,2

Maria Studios

Ubytování (Apartmány) Maria Studios. Maria Studios is located in Cherronisos. The apartment provides guests with a balcony, sea views, a seating area, cable flat-screen TV, a fully equipped... Ubytování Maria Studios se nachází ve městě Cherronisos (Řecko - Sifnos).

House in Kamares - Sifnos

9

House in Kamares - Sifnos

Ubytování (Prázdninový dům) House in Kamares - Sifnos. Featuring a bar, a garden, and a terrace, House in Kamares - Sifnos provides accommodation in Cherronisos with free WiFi and garden views. Ubytování House in Kamares - Sifnos se nachází ve městě Cherronisos (Řecko - Sifnos).

Romanza

8,9

Romanza

Ubytování (Apartmány) Romanza. Featuring a restaurant and sun terrace, beachfront Romanza is located in a scenic cove in Cherronisos in Sifnos. Ubytování Romanza se nachází ve městě Cherronisos (Řecko - Sifnos).

Diavrouxas House in Sifnos

Diavrouxas House in Sifnos

Ubytování (Apartmán) Diavrouxas House in Sifnos. Diavrouxas House in Sifnos se nachází v Cherronisos a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Diavrouxas House in Sifnos se nachází ve městě Cherronisos (Řecko - Sifnos).

«MARMARA» house

«MARMARA» house

Ubytování (Prázdninový dům) «MARMARA» house. «MARMARA» house se nachází asi 1,9 km od pláže Heronissos a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování «MARMARA» house se nachází ve městě Cherronisos (Řecko - Sifnos).

Ubytování ve městě Cherronisos

Město Cherronisos se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Cherronisos.