Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Cheb

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cheb

Na červené luoce relax

10

Na červené luoce relax

Ubytování (Vila) Na červené luoce relax. Vila Na červené louce relax se nachází v Chebu, jen 17 km od národní přírodní rezervace Soos, a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, sdílenou... Ubytování Na červené luoce relax se nachází ve městě Cheb (Česko - Karlovarský kraj).

Ubytování Evropská Cheb

9,5

Ubytování Evropská Cheb

Ubytování (Apartmán) Ubytování Evropská Cheb. Ubytování Evropská Cheb se nachází v Chebu, 11 km od národní přírodní rezervace Soos, a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Ubytování Evropská Cheb se nachází ve městě Cheb (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Ubytování Evropská Cheb má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Ubytování Evropská Cheb momentálně evidujeme 18 recenzí.

Old Town Appartement

9,5

Old Town Appartement

Ubytování (Apartmán) Old Town Appartement. Old Town Appartement se nachází v Chebu, 9 km od národní přírodní rezervace Soos. Tento apartmán nabízí plně vybavenou kuchyni. Ubytování Old Town Appartement se nachází ve městě Cheb (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Old Town Appartement má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Old Town Appartement momentálně evidujeme 7 recenzí.

Ubytování na Goethovce-apartmán

9,4

Ubytování na Goethovce-apartmán

Ubytování (Apartmán) Ubytování na Goethovce-apartmán. Ubytování na Goethovce-apartmán se nachází v Chebu. 9 km od národní přírodní rezervace Soos. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ubytování na Goethovce-apartmán se nachází ve městě Cheb (Česko - Karlovarský kraj).

Penzion Cafe Na Svahu

9,4

Penzion Cafe Na Svahu

Ubytování (Penzion) Penzion Cafe Na Svahu. Penzion Cafe Na Svahu se nachází v Chebu, 10 km od Národní přírodní rezervace Soos, a nabízí zahradu, terasu, bar, neplacené soukromé parkoviště a... Ubytování Penzion Cafe Na Svahu se nachází ve městě Cheb (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Cafe Na Svahu má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Cafe Na Svahu momentálně evidujeme 350 recenzí.

Apartmán Cheb

9,4

Apartmán Cheb

Ubytování (Apartmán) Apartmán Cheb. Apartmán Cheb se nachází 9 km od národní přírodní rezervace Soos a 100 metrů od náměstí Krále Jiřího z Poděbrad. Nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Apartmán Cheb se nachází ve městě Cheb (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Apartmán Cheb má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Cheb momentálně evidujeme 39 recenzí.

Skromný apartmán v centru Chebu

9,4

Skromný apartmán v centru Chebu

Ubytování (Apartmán) Skromný apartmán v centru Chebu. Skromný apartmán v centru Chebu se nachází 11 km od národní přírodní rezervace Soos a nabízí bezplatné Wi-Fi a přístup na terasu. Ubytování Skromný apartmán v centru Chebu se nachází ve městě Cheb (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Skromný apartmán v centru Chebu má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Skromný apartmán v centru Chebu momentálně evidujeme 81 recenzí.

Pension Krásno

9,2

Pension Krásno

Ubytování (Penzion) Pension Krásno. Pension Krásno se nachází v Chebu, má společný obývací prostor a pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Pension Krásno se nachází ve městě Cheb (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Pension Krásno má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Pension Krásno momentálně evidujeme 81 recenzí.

Soukromý pokoj ve vile

9,1

Soukromý pokoj ve vile

Ubytování (Privát) Soukromý pokoj ve vile. Soukromý pokoj ve vile se nachází v Chebu, 12 km od národní přírodní rezervace Soos. Nabízí ubytování s balkonem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Soukromý pokoj ve vile se nachází ve městě Cheb (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Soukromý pokoj ve vile má celkové hodnocení 9,1. Pro Privát Soukromý pokoj ve vile momentálně evidujeme 77 recenzí.

Penzion u Vlčků

9,1

Penzion u Vlčků

Ubytování (Penzion) Penzion u Vlčků. Rodinný Penzion U Vlčků nabízí pokoje s posezením a bezplatné Wi-Fi. Nachází se v pěší zóně 100 metrů od centra Chebu. Ubytování Penzion u Vlčků se nachází ve městě Cheb (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion u Vlčků má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion u Vlčků momentálně evidujeme 356 recenzí.

Apartmán CENTRUM CHEB

9

Apartmán CENTRUM CHEB

Ubytování (Apartmán) Apartmán CENTRUM CHEB. Apartmán CENTRUM CHEB se nachází v Chebu, 12 km od národní přírodní rezervace Soos. Nabízí soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmán CENTRUM CHEB se nachází ve městě Cheb (Česko - Karlovarský kraj).

Pension Berlin

9

Pension Berlin

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Berlin. Pension Berlin se nachází 9 km od národní přírodní rezervace Soos. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Pension Berlin se nachází ve městě Cheb (Česko - Karlovarský kraj).

Penzion Papírna

9

Penzion Papírna

Ubytování (Penzion) Penzion Papírna. Penzion Papírna nabízí ubytování v centru Chebu, 50 metrů od náměstí a hned vedle parku. Všechny pokoje a studia mají vlastní koupelnu se sprchou. Ubytování Penzion Papírna se nachází ve městě Cheb (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Papírna má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Papírna momentálně evidujeme 615 recenzí.

Komorni Hurka

8,9

Komorni Hurka

Ubytování (Hotel) Komorni Hurka. Náš nově postavený hotel stojí přímo u přírodní rezervace Komorní Hůrka, jednoho z nejpřitažlivějších a nejnavštěvovanějších míst této oblasti. Ubytování Komorni Hurka se nachází ve městě Cheb (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Komorni Hurka má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Komorni Hurka momentálně evidujeme 147 recenzí.

Byt v Židovské ulici

8,7

Byt v Židovské ulici

Ubytování (Apartmán) Byt v Židovské ulici. Apartmán Byt v Židovské ulici se nachází v Chebu, pouhých 11 km od národní přírodní rezervace Soos. Nabízí bezplatné Wi-Fi a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Byt v Židovské ulici se nachází ve městě Cheb (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Byt v Židovské ulici má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Byt v Židovské ulici momentálně evidujeme 17 recenzí.

Penzion Dolíček

8,7

Penzion Dolíček

Ubytování (Penzion) Penzion Dolíček. Penzion Dolíček se nachází v Chebu. Nabízí sezónní venkovní bazén a zahradu. Tento 3hvězdičkový penzion má i společný salonek. Ubytování Penzion Dolíček se nachází ve městě Cheb (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Dolíček má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Dolíček momentálně evidujeme 137 recenzí.

Jesenická přehrada, u vody

8,7

Jesenická přehrada, u vody

Ubytování (Prázdninový dům) Jesenická přehrada, u vody. Prázdninový dům Jesenická přehrada, u vody se nachází v Chebu a nabízí zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Jesenická přehrada, u vody se nachází ve městě Cheb (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Jesenická přehrada, u vody má celkové hodnocení 8,7. Pro Prázdninový dům Jesenická přehrada, u vody momentálně evidujeme 15 recenzí.

Byt v Židovské ulici

8,6

Byt v Židovské ulici

Ubytování (Apartmán) Byt v Židovské ulici. Byt v Židovské ulici se nachází v Chebu, 9 km od národní přírodní rezervace Soos. Nabízí Wi-Fi zdarma a kuchyni. Apartmán má ložnici a TV. Ubytování Byt v Židovské ulici se nachází ve městě Cheb (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Byt v Židovské ulici má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Byt v Židovské ulici momentálně evidujeme 35 recenzí.

Hotel Slavie

8,5

Hotel Slavie

Ubytování (Hotel) Hotel Slavie. Hotel Slavie leží na pěší promenádě, jen 400 metrů od vlakového nádraží a historického centra Chebu. Nabízí pohodlné pokoje a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Slavie se nachází ve městě Cheb (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Hotel Slavie má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Slavie momentálně evidujeme 123 recenzí.

Hotel Barbarossa

8,4

Hotel Barbarossa

Ubytování (Hotel) Hotel Barbarossa. Hotel Barbarossa se nachází v historickém centru města Cheb a je známý pro svůj výjimečný prostor a vynikající pokrmy podávané v restauraci. Ubytování Hotel Barbarossa se nachází ve městě Cheb (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Hotel Barbarossa má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Barbarossa momentálně evidujeme 458 recenzí.

Pension U Stříbrného Jelena

8,4

Pension U Stříbrného Jelena

Ubytování (Penzion) Pension U Stříbrného Jelena. Penzion U Stříbrného Jelena se nachází v Chebu, 19 km od národní přírodní rezervace Soos, a nabízí zahradu, přepážku s turistickými informacemi a dětské... Ubytování Pension U Stříbrného Jelena se nachází ve městě Cheb (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Pension U Stříbrného Jelena má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Pension U Stříbrného Jelena momentálně evidujeme 106 recenzí.

Apartmant T&T

8,2

Apartmant T&T

Ubytování (Apartmány) Apartmant T&T. Apartmant T&T se nachází 9 km od národní přírodní rezervace Soos a nabízí bar, zahradu a nepřetržitě otevřenou recepci. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Apartmant T&T se nachází ve městě Cheb (Česko - Karlovarský kraj).

Beach Pension

8,2

Beach Pension

Ubytování (Penzion) Beach Pension. Beach Penzion stojí na břehu Jesenické přehrady v Chebu a nabízí venkovní bazén, terasu a zahradu s grilem k volnému použití. Ubytování Beach Pension se nachází ve městě Cheb (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Beach Pension má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Beach Pension momentálně evidujeme 44 recenzí.

Promohotel Slavie

8,1

Promohotel Slavie

Ubytování (Hostel) Promohotel Slavie. Promohotel Slavie se nachází v centru Chebu, 900 metrů od chebského hradu, a nabízí bar, nepřetržitě otevřenou recepci, bezplatné Wi-Fi v celém objektu a... Ubytování Promohotel Slavie se nachází ve městě Cheb (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Promohotel Slavie má celkové hodnocení 8,1. Pro Hostel Promohotel Slavie momentálně evidujeme 138 recenzí.

Penzion Mašek

8,1

Penzion Mašek

Ubytování (Bed and breakfast) Penzion Mašek. Rodinný Penzion Mašek stojí na kraji Chebu, 2 km od centra a 300 metrů od přehrady Skalka na Ohři. Nabízí velkou zahradu, společnou kuchyň a malou hospodu. Ubytování Penzion Mašek se nachází ve městě Cheb (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion Mašek má celkové hodnocení 8,1. Pro Bed and breakfast Penzion Mašek momentálně evidujeme 69 recenzí.

Pension Májovka

7,9

Pension Májovka

Ubytování (Penzion) Pension Májovka. Pension Májovka se nachází v Chebu v Karlovarském kraji, 11 km od Národní přírodní rezervace Soos. Ubytování Pension Májovka se nachází ve městě Cheb (Česko - Karlovarský kraj).

Hotel Resort Stein

7,8

Hotel Resort Stein

Ubytování (Hotel) Hotel Resort Stein. Hotel Resort Stein se nachází v obci Skalka u malebné vodní nádrže Skalka, v blízkosti Chebu a Františkových Lázní. Ubytování Hotel Resort Stein se nachází ve městě Cheb (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Hotel Resort Stein má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Hotel Resort Stein momentálně evidujeme 144 recenzí.

Lumika

7,1

Lumika

Ubytování (Hostel) Lumika. Ubytování Lumika se nachází v Chebu, 12 km od národní přírodní rezervace Soos, a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a přepážku s turistickými informacemi. Ubytování Lumika se nachází ve městě Cheb (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Lumika má celkové hodnocení 7,1. Pro Hostel Lumika momentálně evidujeme 18 recenzí.

Penzion T&T

5,6

Penzion T&T

Ubytování (Penzion) Penzion T&T. Penzion T&T se nachází v Chebu, 11 km od národní přírodní rezervace Soos. Nabízí bar a Wi-Fi zdarma. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu. Ubytování Penzion T&T se nachází ve městě Cheb (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion T&T má celkové hodnocení 5,6. Pro Penzion Penzion T&T momentálně evidujeme 7 recenzí.

Na Červené louce 4 - ECONOMY CLASS

Na Červené louce 4 - ECONOMY CLASS

Ubytování (Prázdninový dům) Na Červené louce 4 - ECONOMY CLASS. Set in Cheb, just 14 km from Soos National Nature Reserve, Na Červené louce 4 - ECONOMY CLASS offers accommodation with barbecue facilities, a terrace and... Ubytování Na Červené louce 4 - ECONOMY CLASS se nachází ve městě Cheb (Česko - Karlovarský kraj).

Family apartment

Family apartment

Ubytování (Apartmán) Family apartment. Boasting a spa bath, Family apartment is situated in Cheb. It has garden views and free WiFi throughout the property. Ubytování Family apartment se nachází ve městě Cheb (Česko - Karlovarský kraj).

Karlova

Karlova

Ubytování (Apartmán) Karlova. Set 11 km from Soos National Nature Reserve in Cheb, Karlova offers accommodation with a kitchen. Guests staying at this apartment have access to a... Ubytování Karlova se nachází ve městě Cheb (Česká republika - Karlovarský kraj). Pro Apartmán Karlova nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Příjemný řadový rodinný dům se zahradou

Příjemný řadový rodinný dům se zahradou

Ubytování (Prázdninový dům) Příjemný řadový rodinný dům se zahradou. Příjemný řadový rodinný dům se zahradou se nachází v Chebu v Karlovarském kraji a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Příjemný řadový rodinný dům se zahradou se nachází ve městě Cheb (Česko - Karlovarský kraj).

Na červené louce apartmán Cheb

Na červené louce apartmán Cheb

Ubytování (Apartmán) Na červené louce apartmán Cheb. Na červené louce se nachází 9 km od národní přírodní rezervace Soos v Chebu. Apartmán Cheb nabízí ubytování s kuchyní. Výhled směřuje do zahrady. Ubytování Na červené louce apartmán Cheb se nachází ve městě Cheb (Česko - Karlovarský kraj).

Pension Odrava

Pension Odrava

Ubytování (Penzion) Pension Odrava. Located in Cheb, Pension Odrava is 8 km from Soos National Nature Reserve. Free WiFi is available. Ubytování Pension Odrava se nachází ve městě Cheb (Česko - Karlovarský kraj).

Apartmán Elizabeth

Apartmán Elizabeth

Ubytování (Apartmán) Apartmán Elizabeth. Apartmán Elizabeth se nachází v Chebu v Karlovarském kraji. Nabízí balkon a výhled do zahrady. Národní přírodní rezervace Soos je vzdálená 12 km. Ubytování Apartmán Elizabeth se nachází ve městě Cheb (Česká republika - Karlovarský kraj). Pro Apartmán Apartmán Elizabeth nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Skalka

Holiday home Skalka

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Skalka. Holiday home Skalka offers accommodation in Cheb, 12 km from Soos National Nature Reserve. Ubytování Holiday home Skalka se nachází ve městě Cheb (Česká republika - Karlovarský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Skalka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Šimon

Apartmán Šimon

Ubytování (Apartmán) Apartmán Šimon. Apartmán Šimon se nachází v Chebu v Karlovarském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Šimon se nachází ve městě Cheb (Česko - Karlovarský kraj).

An der Altenburg

An der Altenburg

Ubytování (Apartmán) An der Altenburg. Am Altenburg se nachází v Chebu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování An der Altenburg se nachází ve městě Cheb (Česko - Karlovarský kraj).

Apartmán Dominhaus

Apartmán Dominhaus

Ubytování (Apartmán) Apartmán Dominhaus. Apartmán Dominhaus in Cheb offers accommodation with free WiFi, 10 km from Soos National Nature Reserve. This apartment features a terrace. Ubytování Apartmán Dominhaus se nachází ve městě Cheb (Česko - Karlovarský kraj).

Apartment an der Burg

Apartment an der Burg

Ubytování (Apartmány) Apartment an der Burg. Apartment an der Burg se nachází v Chebu, 9 km od národní přírodní rezervace Soos, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Apartment an der Burg se nachází ve městě Cheb (Česko - Karlovarský kraj).

Relax chatka u jezera Skalka

Relax chatka u jezera Skalka

Ubytování (Prázdninový dům) Relax chatka u jezera Skalka. Relax chatka u jezera Skalka se nachází v Chebu, pouhých 9 km od národní přírodní rezervace Soos, a nabízí sdílený lounge, zázemí pro vodní sporty a... Ubytování Relax chatka u jezera Skalka se nachází ve městě Cheb (Česko - Karlovarský kraj).

Na červene louce relax 2

Na červene louce relax 2

Ubytování (Vila) Na červene louce relax 2. Na červené louce relax 2 nabízí ubytování v Chebu s bezplatným Wi-Fi, výhledem na řeku, zahradou, společným obývacím prostorem a bezplatnou půjčovnou... Ubytování Na červene louce relax 2 se nachází ve městě Cheb (Česko - Karlovarský kraj).

11 Gustava Noska

11 Gustava Noska

Ubytování (Apartmán) 11 Gustava Noska. 11 Gustava Noska is located in Cheb, 8 km from Soos National Nature Reserve, and a garden and a terrace are available on-site. Ubytování 11 Gustava Noska se nachází ve městě Cheb (Česko - Karlovarský kraj).

Na červené louce 3- ECONOMIC-CLASS

Na červené louce 3- ECONOMIC-CLASS

Ubytování (Prázdninový dům) Na červené louce 3- ECONOMIC-CLASS. Na červené louce 3- ECONOMIC-CLASS se nachází v Chebu, 14 km od národní přírodní rezervace Soos. Nabízí ubytování s terasou. Ubytování Na červené louce 3- ECONOMIC-CLASS se nachází ve městě Cheb (Česko - Karlovarský kraj).

Nette Wohnung in der Altstadt

Nette Wohnung in der Altstadt

Ubytování (Apartmán) Nette Wohnung in der Altstadt. Nette Wohnung in der Altstadt se nachází v Chebu. Nachází se 9 km od národní přírodní rezervace Soos a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Nette Wohnung in der Altstadt se nachází ve městě Cheb (Česko - Karlovarský kraj).