Hledat

Ubytování

Ubytování město Châtel-Saint-Denis

Ve městě Châtel-Saint-Denis (Švýcarsko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Châtel-Saint-Denis

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Châtel-Saint-Denis

Paccalisweet

9

Paccalisweet

Ubytování (Penzion) Paccalisweet. Paccalisweet has a garden, water sports facilities, barbecue facilities and terrace in Châtel-Saint-Denis. Ubytování Paccalisweet se nachází ve městě Châtel-Saint-Denis (Švýcarsko - Canton of Fribourg). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 958 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Au Petit Gite

8,4

Au Petit Gite

Ubytování (Penzion) Au Petit Gite. Au Petit Gite is set in Châtel-Saint-Denis and has a garden and ski-to-door access. Ubytování Au Petit Gite se nachází ve městě Châtel-Saint-Denis (Švýcarsko - Canton of Fribourg). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Café Tivoli

7,9

Café Tivoli

Ubytování (Hotel) Café Tivoli. Café Tivoli se nachází v Châtel-Saint-Denis a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Café Tivoli se nachází ve městě Châtel-Saint-Denis (Švýcarsko - Canton of Fribourg). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 207 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Logis du Chalet Perce-Neige

7,2

Le Logis du Chalet Perce-Neige

Ubytování (Apartmán) Le Logis du Chalet Perce-Neige. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a patio, Le Logis du Chalet Perce-Neige is located in Châtel-Saint-Denis. Ubytování Le Logis du Chalet Perce-Neige se nachází ve městě Châtel-Saint-Denis (Švýcarsko - Canton of Fribourg).

PACCOTS: Chalet pour 4 personnes - Calme

PACCOTS: Chalet pour 4 personnes - Calme

Ubytování (Chata) PACCOTS: Chalet pour 4 personnes - Calme. PACCOTS: Chalet pour 4 personnes - Calme is located in Châtel-Saint-Denis and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování PACCOTS: Chalet pour 4 personnes - Calme se nachází ve městě Châtel-Saint-Denis (Švýcarsko - Canton of Fribourg). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 131 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet dans un havre de paix

Chalet dans un havre de paix

Ubytování (Chata) Chalet dans un havre de paix. Chalet dans un havre de paix is situated in Châtel-Saint-Denis and offers a garden and a terrace. The accommodation is 23 km from Lausanne. Ubytování Chalet dans un havre de paix se nachází ve městě Châtel-Saint-Denis (Švýcarsko - Canton of Fribourg). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Châtel-Saint-Denis

Město Châtel-Saint-Denis se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Châtel-Saint-Denis.