Hledat

Ubytování

Ubytování město Châtel-Saint-Denis

Ve městě Châtel-Saint-Denis (Švýcarsko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Châtel-Saint-Denis

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Châtel-Saint-Denis

Paccalisweet

9

Paccalisweet

Ubytování (Penzion) Paccalisweet. Paccalisweet has a garden, water sports facilities, barbecue facilities and terrace in Châtel-Saint-Denis. Ubytování Paccalisweet se nachází ve městě Châtel-Saint-Denis (Švýcarsko - Canton of Fribourg). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 958 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Au Petit Gite

8,4

Au Petit Gite

Ubytování (Penzion) Au Petit Gite. Au Petit Gite is set in Châtel-Saint-Denis and has a garden and ski-to-door access. Ubytování Au Petit Gite se nachází ve městě Châtel-Saint-Denis (Švýcarsko - Canton of Fribourg). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Logis du Chalet Perce-Neige

7,2

Le Logis du Chalet Perce-Neige

Ubytování (Apartmán) Le Logis du Chalet Perce-Neige. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a patio, Le Logis du Chalet Perce-Neige is located in Châtel-Saint-Denis. Ubytování Le Logis du Chalet Perce-Neige se nachází ve městě Châtel-Saint-Denis (Švýcarsko - Canton of Fribourg).

PACCOTS: Chalet pour 4 personnes - Calme

PACCOTS: Chalet pour 4 personnes - Calme

Ubytování (Chata) PACCOTS: Chalet pour 4 personnes - Calme. PACCOTS: Chalet pour 4 personnes - Calme is located in Châtel-Saint-Denis and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování PACCOTS: Chalet pour 4 personnes - Calme se nachází ve městě Châtel-Saint-Denis (Švýcarsko - Canton of Fribourg). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 131 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Châtel-Saint-Denis

Město Châtel-Saint-Denis se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Châtel-Saint-Denis.