Hledat

Ubytování

Ubytování město Cerklje na Gorenjskem

Ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko) máme celkem 45 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cerklje na Gorenjskem

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cerklje na Gorenjskem

Apartments Krvavec

9,9

Apartments Krvavec

Ubytování (Horské chaty) Apartments Krvavec. Apartments Krvavec s výhledem na hory nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Krvavec se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Sivka

9,8

Apartments Sivka

Ubytování (Apartmány) Apartments Sivka. Apartments Sivka has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Cerklje na Gorenjskem, 6 km from Kabinska žičnica Krvavec. Ubytování Apartments Sivka se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PJagodic Apartments & Wellness

9,7

PJagodic Apartments & Wellness

Ubytování (Aparthotel) PJagodic Apartments & Wellness. PJagodic Apartments & Wellness has garden views, free WiFi and free private parking, set in Cerklje na Gorenjskem, 7 km from Kabinska žičnica Krvavec. Ubytování PJagodic Apartments & Wellness se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 113 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cottage House Jakob

9,6

Cottage House Jakob

Ubytování (Chata) Cottage House Jakob. Featuring a hot tub and sauna facilities, Cottage House Jakob is surrounded by a forest and offers elegantly furnished interior. Ubytování Cottage House Jakob se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 103 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmaji Vrhovnik

9,5

Apartmaji Vrhovnik

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Vrhovnik. Apartmaji Vrhovnik se nachází v obci Cerklje na Gorenjskem, 500 metrů od Križišče 1 a 1 km od Zvohu. Ubytování Apartmaji Vrhovnik se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 735 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms & Apartments Jana

9,4

Rooms & Apartments Jana

Ubytování (Bed and breakfast) Rooms & Apartments Jana. Tento hotel nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a výhledy na Kamnické a Savinjské Alpy. Ubytování Rooms & Apartments Jana se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Accommodation and Restaurant Tia

9,4

Accommodation and Restaurant Tia

Ubytování (Bed and breakfast) Accommodation and Restaurant Tia. Set in direct vicinity to the cable car and ski lift in Cerklje, Pension Tia features a restaurant with Slovenian specialities. Ubytování Accommodation and Restaurant Tia se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 859 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Štalca

9,4

Štalca

Ubytování (Apartmány) Štalca. Štalca nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v obci Cerklje na Gorenjskem, 3,7 km od lanovky Krvavec a 14 km od lyžařského vleku Križišče 1. Ubytování Štalca se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Žirovnik

9,4

Apartma Žirovnik

Ubytování (Apartmán) Apartma Žirovnik. Apartma Žirovnik se nachází v obci Cerklje na Gorenjskem v regionu Gorenjska a nabízí terasu, zahradu a výhled na hory. Ubytování Apartma Žirovnik se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Pr Ambružarju

9,4

Guest House Pr Ambružarju

Ubytování (Penzion) Guest House Pr Ambružarju. Rodinná farma Guest House Pr Ambružarju se nachází v obci Ambrož pod Krvavcem ve výšce 1 100 metrů nad mořem a nabízí restauraci, výhled do údolí a... Ubytování Guest House Pr Ambružarju se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 599 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cottage above the clouds

9,4

Cottage above the clouds

Ubytování (Prázdninový dům) Cottage above the clouds. Boasting a restaurant, a garden, and barbecue facilities, Cottage above the clouds offers accommodation in Cerklje na Gorenjskem with free WiFi and garden... Ubytování Cottage above the clouds se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 338 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pr'Dovar Guest House

9,3

Pr'Dovar Guest House

Ubytování (Bed and breakfast) Pr'Dovar Guest House. Pr'Dovar Guest House se nachází 10 km od lyžařského střediska Krvavec. Tato rodinná farma má zahradu a také malou restauraci, která nabízí domácí... Ubytování Pr'Dovar Guest House se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Jamnik

9,3

Chalet Jamnik

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Jamnik. Featuring a garden, Chalet Jamnik is a detached holiday home situated in Cerklje na Gorenjskem in the Gorenjska Region. It provides free private parking. Ubytování Chalet Jamnik se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Mama's House

9,2

Mama's House

Ubytování (Hostel) Mama's House. Hostel Mama's House se nachází 3 km od lublaňského letiště Jože Pučnika a 2 km od lyžařského areálu Krvavec. Ubytování Mama's House se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 485 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bed & Breakfast Karun

9,2

Bed & Breakfast Karun

Ubytování (Bed and breakfast) Bed & Breakfast Karun. Bed & Breakfast Karun se nachází v obci Cerklje na Gorenjskem, 4,1 km od lanovky Kabinska žičnica Krvavec. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Bed & Breakfast Karun se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ski Krvavec

9,1

Apartment Ski Krvavec

Ubytování (Apartmán) Apartment Ski Krvavec. Boasting a bar, a garden, and ski-to-door access, Apartment Ski Krvavec provides accommodation in Cerklje na Gorenjskem with free WiFi and garden views. Ubytování Apartment Ski Krvavec se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 540 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rozka

9,1

Hotel Rozka

Ubytování (Hotel) Hotel Rozka. Hotel Rozka se nachází v obci Cerklje na Gorenjskem v Hornokraňském regionu. Ubytování Hotel Rozka se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms & Apartments Kepic

9

Rooms & Apartments Kepic

Ubytování (Bed and breakfast) Rooms & Apartments Kepic. Pokoje & Apartmány Kepic s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm se nachází v poklidné lokalitě v centru obce Zgornji Brnik, pouhé 3 minuty... Ubytování Rooms & Apartments Kepic se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Penzion Vodnik

9

Penzion Vodnik

Ubytování (Penzion) Penzion Vodnik. Rodinný Penzion Vodnik se nachází 4 km od lublaňského letiště i lyžařského střediska Krvavec, a nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi,... Ubytování Penzion Vodnik se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmaji AURORA Ski KRVAVEC

9

Apartmaji AURORA Ski KRVAVEC

Ubytování (Apartmány) Apartmaji AURORA Ski KRVAVEC. Apartmaji AURORA Ski KRVAVEC se nachází v obci Smučišče Krvavec, jen pár kroků od lanovky Gospinca. Ubytování Apartmaji AURORA Ski KRVAVEC se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmajska hiša Muštrinka

8,9

Apartmajska hiša Muštrinka

Ubytování (Apartmány) Apartmajska hiša Muštrinka. Apartmajska Hiša Muštrinka se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem, jen pár kroků od stanice lanovky Vrh Krkavca. Ubytování Apartmajska hiša Muštrinka se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Perfect view mountain house

8,9

Perfect view mountain house

Ubytování (Prázdninový dům) Perfect view mountain house. Perfect view mountain house is set in Cerklje na Gorenjskem, 8 km from Krizisce 2 and 8 km from Kabinska žičnica Krvavec, in an area where skiing can be... Ubytování Perfect view mountain house se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Krvavec

8,8

Hotel Krvavec

Ubytování (Hotel) Hotel Krvavec. Hotel Krvavec se nachází na známé hoře Krvavec v nadmořské výšce 1 600 metrů v obci Cerklje na Gorenjskem a nabízí útulné ubytování v bezprostřední... Ubytování Hotel Krvavec se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Penzion Jagodic

8,8

Hotel Penzion Jagodic

Ubytování (Hotel) Hotel Penzion Jagodic. Rodinný Hotel Penzion Jagodic se nachází v krásné vesnici Vopovlje, 3 km od letiště (doprava zajištěna) a 18 km od Lublaně. Ubytování Hotel Penzion Jagodic se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Gubanec

8,8

Apartments Gubanec

Ubytování (Penzion) Apartments Gubanec. Apartments Gubanec se nachází ve vesnici Grad, 2 km od lyžařského střediska Krvavec. Ubytování Apartments Gubanec se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

EkoTurizem Viženčar

8,2

EkoTurizem Viženčar

Ubytování (Penzion) EkoTurizem Viženčar. EkoTurizem Viženčar se nachází v Cerklje na Gorenjskem v regionu Gorenjska v lyžařské oblasti Krvavec. Ubytování EkoTurizem Viženčar se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest house Pavlin

8,1

Guest house Pavlin

Ubytování (Penzion) Guest house Pavlin. Guest house Pavlin is located in Cerklje na Gorenjskem. The accommodation provides ski storage space, as well as a bar and a terrace. Ubytování Guest house Pavlin se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

cottage Ziherl

cottage Ziherl

Ubytování (Prázdninový dům) cottage Ziherl. Cottage Ziherl is located in Cerklje na Gorenjskem and offers a terrace. This holiday home offers accommodation with free WiFi. Ubytování cottage Ziherl se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 520 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Zelenka

Holiday Home Zelenka

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Zelenka. Holiday Home Zelenka is located in Močnik. Free WiFi access is available in this holiday home. Ubytování Holiday Home Zelenka se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Chalet Alpinka

Chalet Alpinka

Ubytování (Horské chaty) Chalet Alpinka. Chalet Alpinka offers elegant Alpine-style chalets in the untouched nature of the Julian Alps, with direct access to hiking trails and the slopes of the... Ubytování Chalet Alpinka se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmaji Pika

Apartmaji Pika

Ubytování (Apartmán) Apartmaji Pika. Located in Cerklje na Gorenjskem in the Gorenjska region, Apartmaji Pika features a balcony. Ubytování Apartmaji Pika se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 349 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Veronica's place in the mountains

Veronica's place in the mountains

Ubytování (Vila) Veronica's place in the mountains. Located in Cerklje na Gorenjskem in the Gorenjska region, Veronica's place in the mountains has a patio and garden views. Ubytování Veronica's place in the mountains se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Koča Vilinka

Koča Vilinka

Ubytování (Chata) Koča Vilinka. Featuring garden views, Koča Vilinka features accommodation with a garden and a balcony, around 6 km from Kabinska žičnica Krvavec. Ubytování Koča Vilinka se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Dom krvavec

Dom krvavec

Ubytování (Apartmán) Dom krvavec. Dom krvavec is located in Cerklje na Gorenjskem. The accommodation is 28 km from Brezovica. Ljubljana is 32 km from the apartment, while Bled is 47 km... Ubytování Dom krvavec se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apatmaji Pika 2

Apatmaji Pika 2

Ubytování (Apartmán) Apatmaji Pika 2. Situated in Cerklje na Gorenjskem in the Gorenjska region, Apatmaji Pika 2 has a balcony. Ubytování Apatmaji Pika 2 se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 703 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pr Jernej

Pr Jernej

Ubytování (Apartmán) Pr Jernej. Pr Jernej is set in Cerklje na Gorenjskem. Guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytování Pr Jernej se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Koča na Krvavcu

Koča na Krvavcu

Ubytování (Apartmán) Koča na Krvavcu. Koča na Krvavcu is located in Cerklje na Gorenjskem and offers a restaurant and a shared lounge. Ubytování Koča na Krvavcu se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 698 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Na vrhu

Apartma Na vrhu

Ubytování (Apartmán) Apartma Na vrhu. Located in Cerklje na Gorenjskem, Apartma Na vrhu provides accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 29 km from Kranj. Ubytování Apartma Na vrhu se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Jezerca - Krvavec

Apartment Jezerca - Krvavec

Ubytování (Apartmán) Apartment Jezerca - Krvavec. Located in Cerklje na Gorenjskem in the Gorenjska region, Apartment Jezerca - Krvavec features a terrace and garden views. Ubytování Apartment Jezerca - Krvavec se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Zgodba

Apartma Zgodba

Ubytování (Apartmán) Apartma Zgodba. Set in Cerklje na Gorenjskem in the Gorenjska region, Apartma Zgodba has a patio. Ubytování Apartma Zgodba se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Cerkije na Gorenjskem

Two-Bedroom Apartment in Cerkije na Gorenjskem

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Cerkije na Gorenjskem. Offering free WiFi and free private parking, Two-Bedroom Apartment in Cerkije na Gorenjskem is located in Cerklje na Gorenjskem, just 700 metres from... Ubytování Two-Bedroom Apartment in Cerkije na Gorenjskem se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 993 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bajta Luna Krvavec (ski-in/out)

Bajta Luna Krvavec (ski-in/out)

Ubytování (Chata) Bajta Luna Krvavec (ski-in/out). Bajta Luna Krvavec (ski-in/out) has mountain views, free WiFi and free private parking, set in Cerklje na Gorenjskem, a few steps from Vrh Krvavca. Ubytování Bajta Luna Krvavec (ski-in/out) se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 205 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grad Strmol

Grad Strmol

Ubytování (Hotel) Grad Strmol. Set in a 16th century castle surrounded by a lake and forest, Guest House Grad Strmol offers classic-style accommodation with free Wi-Fi. Ubytování Grad Strmol se nachází ve městě Cerklje na Gorenjskem (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 016 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Cerklje na Gorenjskem

Město Cerklje na Gorenjskem se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 45 hotelů a ubytování ve městě Cerklje na Gorenjskem.