Hledat

Ubytování

Ubytování město Centa San Nicolò

Ve městě Centa San Nicolò (Itálie) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Centa San Nicolò

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Centa San Nicolò

Masi Lavendel

10

Masi Lavendel

UbytováníMasi Lavendel. Masi Lavendel se nachází asi 29 km od vlakového nádraží Maia Bassa a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na jezero. Ubytování Masi Lavendel se nachází ve městě Centa San Nicolò (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Nobili

10

Casa Nobili

UbytováníCasa Nobili. Casa Nobili se nachází v obci Centa San Nicolò, 20 km od muzea MUSE, 14 km od jezera Lago di Levico a 20 km od univerzity v Trentu. Ubytování Casa Nobili se nachází ve městě Centa San Nicolò (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur Maso Rauter

9,5

Agritur Maso Rauter

Ubytování (Apartmány) Agritur Maso Rauter. Agritur Maso Rauter se nachází v ekologické budově a nabízí bezplatnou lyžárnu a zahradu. 5 km od břehu jezera Caldonazzo. Ubytování Agritur Maso Rauter se nachází ve městě Centa San Nicolò (Itálie - Trentino Alto Adige).

Masi Rosmarin

9

Masi Rosmarin

UbytováníMasi Rosmarin. Masi Rosmarin se nachází v Santa Valburga St. Walburg a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Masi Rosmarin se nachází ve městě Centa San Nicolò (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Nobili

8

Casa Nobili

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Nobili. Casa Nobili se nachází v obci Centa San Nicolò a nabízí zahradu a gril. 42 km od lyžařského střediska Madonna di Campiglio. Ubytování Casa Nobili se nachází ve městě Centa San Nicolò (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Centa San Nicolò

Město Centa San Nicolò se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Centa San Nicolò.