Hledat

Ubytování

Ubytování město Ceniga

Ve městě Ceniga (Itálie) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ceniga

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ceniga

Maison AnnaBelle

9,2

Maison AnnaBelle

Ubytování (Apartmán) Maison AnnaBelle. Maison AnnaBelle se nachází v obci Ceniga v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu. Ubytování Maison AnnaBelle se nachází ve městě Ceniga (Itálie - Trentino Alto Adige).

Barbara Apartment

9,1

Barbara Apartment

Ubytování (Prázdninový dům) Barbara Apartment. Barbara Apartment se nachází asi 43 km od hradu Castello di Avio a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Barbara Apartment se nachází ve městě Ceniga (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Ceniga - 2 camere

9

Casa Ceniga - 2 camere

UbytováníCasa Ceniga - 2 camere. Casa Ceniga - 2 camere se nachází v obci Ceniga a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Casa Ceniga - 2 camere se nachází ve městě Ceniga (Itálie - Trentino Alto Adige).

La casa di Anna

9

La casa di Anna

Ubytování (Apartmány) La casa di Anna. La casa di Anna se nachází v obci Ceniga, 31 km od muzea MUSE, 38 km od hradu Castello di Avio a 42 km od jezera Molveno. Ubytování La casa di Anna se nachází ve městě Ceniga (Itálie - Trentino Alto Adige).

Maison AnnaBelle

9

Maison AnnaBelle

UbytováníMaison AnnaBelle. Offering quiet street views, Maison AnnaBelle is an accommodation located in Ceniga, 31 km from MUSE and 37 km from Castello di Avio. Ubytování Maison AnnaBelle se nachází ve městě Ceniga (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Al Castagneto

Chalet Al Castagneto

Ubytování (Horské chaty) Chalet Al Castagneto. Chalet Al Castagneto se nachází v obci Ceniga, 39 km od MUSE a 41 km od Castello di Avio. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Chalet Al Castagneto se nachází ve městě Ceniga (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Ceniga

Město Ceniga se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Ceniga.