Hledat

Ubytování

Ubytování město Cembra

Ve městě Cembra (Itálie) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cembra

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cembra

Agritur Maso Val Fraja

9,5

Agritur Maso Val Fraja

UbytováníAgritur Maso Val Fraja. Agritur Maso Val Fraja se nachází v Cembře a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a zahradou. Ubytování Agritur Maso Val Fraja se nachází ve městě Cembra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agriturismo Maso Besleri

9,3

Agriturismo Maso Besleri

Ubytování (Farma) Agriturismo Maso Besleri. Agriturismo Maso Besleri se nachází v Cembře, 25 km od MUSE. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Agriturismo Maso Besleri se nachází ve městě Cembra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agriturismo Le Cavade

9,1

Agriturismo Le Cavade

UbytováníAgriturismo Le Cavade. Agriturismo Le Cavade se nachází v Cembře, 27 km od MUSE. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Agriturismo Le Cavade se nachází ve městě Cembra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Carraia

9,1

Casa Carraia

Ubytování (Apartmán) Casa Carraia. Casa Carraia se nachází v Cembře a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Casa Carraia se nachází ve městě Cembra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Europa Cembra

8,6

Hotel Europa Cembra

Ubytování (Hotel) Hotel Europa Cembra. Hotel Europa se nachází v Cembře, 33 km od lyžařského areálu Paganella a 30 minut jízdy od jezera Caldonazzo. Ubytování Hotel Europa Cembra se nachází ve městě Cembra (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Cembra

Město Cembra se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Cembra.