Hledat

Ubytování

Ubytování město Celledizzo

Ve městě Celledizzo (Itálie) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Celledizzo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Celledizzo

Residence Arnica

9,2

Residence Arnica

Ubytování (Apartmány) Residence Arnica. Residence Arnica se nachází v obci Celledizzo, 21 km od průsmyku Tonale, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Residence Arnica se nachází ve městě Celledizzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Mas Roncal 5

9

Apartment Mas Roncal 5

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment Mas Roncal 5. Apartment Mas Roncal 5 se nachází v obci Celledizzo. 20 km od průsmyku Tonale. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Mas Roncal 5 se nachází ve městě Celledizzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Angelina

8,5

Casa Angelina

Ubytování (Apartmán) Casa Angelina. Casa Angelina se nachází v obci Celledizzo a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Angelina se nachází ve městě Celledizzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet al Maso

Chalet al Maso

UbytováníChalet al Maso. Chalet al Maso se nachází v obci Celledizzo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Chalet al Maso se nachází ve městě Celledizzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Celledizzo

Město Celledizzo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Celledizzo.