Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Čejkovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Čejkovice

Pohoda Morava

9,5

Pohoda Morava

Ubytování (Apartmán) Pohoda Morava. Pohoda Morava jsou apartmány s posezením a Wi-Fi zdarma situované v Čejkovicích. Ubytování Pohoda Morava se nachází ve městě Čejkovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pohoda Morava má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Pohoda Morava momentálně evidujeme 64 recenzí.

Vinařství Pastorek

9,5

Vinařství Pastorek

Ubytování (Penzion) Vinařství Pastorek. Vinařství Pastorek se nachází v Čejkovicích. Nabízí ubytování v klimatizovaných pokojích se satelitní TV s plochou obrazovkou a koupelnou. Ubytování Vinařství Pastorek se nachází ve městě Čejkovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vinařství Pastorek má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Vinařství Pastorek momentálně evidujeme 88 recenzí.

Vinařství Novotný

9,5

Vinařství Novotný

Ubytování (Penzion) Vinařství Novotný. Vinařství Novotný se nachází v Čejkovicích. Nabízí společný prostor se sdílenou kuchyní, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vinařství Novotný se nachází ve městě Čejkovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vinařství Novotný má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Vinařství Novotný momentálně evidujeme 65 recenzí.

Vinařství Koliba

9,3

Vinařství Koliba

Ubytování (Apartmán) Vinařství Koliba. Vinařství Koliba poskytuje ubytování v Čejkovicích. Apartmán má terasu, výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi, posezení, TV s plochou obrazovkou, plně... Ubytování Vinařství Koliba se nachází ve městě Čejkovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vinařství Koliba má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Vinařství Koliba momentálně evidujeme 6 recenzí.

Penzion v parku

8,8

Penzion v parku

Ubytování (Penzion) Penzion v parku. Penzion V Parku se nachází v parku, 400 metrů od centra Čejkovic. Nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu s grilem a dětské hřiště. Ubytování Penzion v parku se nachází ve městě Čejkovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion v parku má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion v parku momentálně evidujeme 17 recenzí.

Penzion Na Vyhlídce

Penzion Na Vyhlídce

Ubytování (Apartmán) Penzion Na Vyhlídce. Penzion Na Vyhlídce se nachází v Čejkovicích, 27 km od Valtic, a nabízí neplacené soukromé parkoviště. Apartmán má ložnici, koupelnu, posezení a kuchyň. Ubytování Penzion Na Vyhlídce se nachází ve městě Čejkovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Čejkovický domeček

Čejkovický domeček

Ubytování (Prázdninový dům) Čejkovický domeček. Čejkovický domeček se nachází v Čejkovicích v Jihomoravském kraji, 27 km od Valtic. Nabízí terasu, výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a soukromé... Ubytování Čejkovický domeček se nachází ve městě Čejkovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 866 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HOTEL CHATEAU ZAMEK CEJKOVICE

HOTEL CHATEAU ZAMEK CEJKOVICE

Ubytování (Hotel) HOTEL CHATEAU ZAMEK CEJKOVICE. Boasting a restaurant and free WiFi, HOTEL CHATEAU ZAMEK CEJKOVICE is located in Čejkovice. Among the various facilities are a garden and a terrace. Ubytování HOTEL CHATEAU ZAMEK CEJKOVICE se nachází ve městě Čejkovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 109 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boutique Hotel Vinařství Škrobák

Boutique Hotel Vinařství Škrobák

Ubytování (Hotel) Boutique Hotel Vinařství Škrobák. Set in Čejkovice, BOUTIQUE HOTEL ŠKROBÁK features a restaurant, a bar and a terrace. Free WiFi is available. Ubytování Boutique Hotel Vinařství Škrobák se nachází ve městě Čejkovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)