Hledat

Ubytování

Ubytování město Cavareno

Ve městě Cavareno (Itálie) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cavareno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cavareno

B&B Lupo

9,5

B&B Lupo

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Lupo. B&B Lupo se nachází v Amblar-Don, 2 km od Cavarena a 39 km od Bolzana. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování B&B Lupo se nachází ve městě Cavareno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Vacanze Luca e Cinzia

9

Casa Vacanze Luca e Cinzia

Ubytování (Apartmány) Casa Vacanze Luca e Cinzia. Casa Vacanze Luca e Cinzia se nachází v Donu, 3 km od Cavarena, 47 km od Merana a 50 minut jízdy od Trenta. Ubytování Casa Vacanze Luca e Cinzia se nachází ve městě Cavareno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Piccolo Orso Bruno

9

Piccolo Orso Bruno

Ubytování (Hotel) Piccolo Orso Bruno. Piccolo Hotel Bruno se nachází v Cavarenu, 41 km od vlakového nádraží Maia Bassa, a nabízí bar, bezplatné soukromé parkoviště, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Piccolo Orso Bruno se nachází ve městě Cavareno (Itálie - Trentino Alto Adige).

APPARTAMENTO ROEN

8,9

APPARTAMENTO ROEN

UbytováníAPPARTAMENTO ROEN. APPARTAMENTO ROEN se nachází v Cavarenu, 41 km od vlakového nádraží Maia Bassa a 42 km od zahrad zámku Trauttmansdorff, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování APPARTAMENTO ROEN se nachází ve městě Cavareno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Rosa Resort

8,6

Hotel Rosa Resort

Ubytování (Hotel) Hotel Rosa Resort. Hotel Rosa Resort nabízí krytý bazén, wellness centrum a pokoje a apartmá v horském stylu s nábytkem ze světlého dřeva. Ubytování Hotel Rosa Resort se nachází ve městě Cavareno (Itálie - Trentino Alto Adige).

hotel Parco Pineta

8,4

hotel Parco Pineta

Ubytování (Hotel) hotel Parco Pineta. Hotel Parco Pineta se nachází v Cavarenu, 41 km od vlakového nádraží Maia Bassa, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a zahradu. Ubytování hotel Parco Pineta se nachází ve městě Cavareno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa al Lez, Cavareno Ospitar

7

Casa al Lez, Cavareno Ospitar

UbytováníCasa al Lez, Cavareno Ospitar. Casa al Lez, Cavareno Ospitar se nachází v Cavarenu, 41 km od vlakového nádraží Maia Bassa, 42 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a 43 km od muzea... Ubytování Casa al Lez, Cavareno Ospitar se nachází ve městě Cavareno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Sota L'Avez, Cavareno Ospitar

7

Ciasa Sota L'Avez, Cavareno Ospitar

UbytováníCiasa Sota L'Avez, Cavareno Ospitar. Ciasa Sota L'Avez, Cavareno Ospitar se nachází v Cavarenu, 41 km od vlakového nádraží Maia Bassa, 42 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a 42 km od muzea... Ubytování Ciasa Sota L'Avez, Cavareno Ospitar se nachází ve městě Cavareno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hostel Il Pirata

5,3

Hostel Il Pirata

UbytováníHostel Il Pirata. Hostel Il Pirata se nachází v Cavarenu, 41 km od vlakového nádraží Maia Bassa. Nabízí zahradu, neplacené soukromé parkoviště, sdílený lounge a terasu. Ubytování Hostel Il Pirata se nachází ve městě Cavareno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Sissi Empress

Chalet Sissi Empress

Ubytování (Horské chaty) Chalet Sissi Empress. Chalet Sissi Empress se nachází v Cavarenu a nabízí zahradu a gril. 15 km od Bolzana. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Chalet Sissi Empress se nachází ve městě Cavareno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Sissi Queen

Chalet Sissi Queen

Ubytování (Horské chaty) Chalet Sissi Queen. Chalet Sissi Queen se nachází v Cavarenu a nabízí zahradu a gril. 15 km od Bolzana. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalet Sissi Queen se nachází ve městě Cavareno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Sissi Princess

Chalet Sissi Princess

Ubytování (Prázdninové domy) Chalet Sissi Princess. Chalet Sissi Princess se nachází asi 44 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, terasou a kávovarem. Ubytování Chalet Sissi Princess se nachází ve městě Cavareno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Cavareno

Město Cavareno se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Cavareno.