Hledat

Ubytování

Ubytování město Castelvecchio

Ve městě Castelvecchio (Itálie) máme celkem 0 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Castelvecchio

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Castelvecchio

Weitblick Apartment - Abseits von Trubel - Garten, Terrasse und Panoramablick

10

Weitblick Apartment - Abseits von Trubel - Garten, Terrasse und Panoramablick

UbytováníWeitblick Apartment - Abseits von Trubel - Garten, Terrasse und Panoramablick. Situated in Castelvecchio and only 39 km from The Gardens of Trauttmansdorff Castle, Weitblick Apartment - Abseits von Trubel - Garten, Terrasse und... Ubytování Weitblick Apartment - Abseits von Trubel - Garten, Terrasse und Panoramablick se nachází ve městě Castelvecchio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Weitblick Apartment Kaltern

9,5

Weitblick Apartment Kaltern

UbytováníWeitblick Apartment Kaltern. Weitblick Apartment Kaltern se nachází v Castelvecchiu a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Weitblick Apartment Kaltern se nachází ve městě Castelvecchio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Am See 3

7,7

Apartment Am See 3

Ubytování (Apartmán) Apartment Am See 3. Apartment Am See 3 se nachází v Castelvecchiu a nabízí restauraci, zázemí pro vodní sporty a terasu. 15 km od Bolzana. Ubytování Apartment Am See 3 se nachází ve městě Castelvecchio (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Castelvecchio

Město Castelvecchio se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 0 hotelů a ubytování ve městě Castelvecchio.