Hledat

Ubytování

Ubytování město Castelsardo

Ve městě Castelsardo (Itálie) máme celkem 415 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Castelsardo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Castelsardo

Casa Angela Maria

10

Casa Angela Maria

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Angela Maria. Casa Angela Maria se nachází v Castelsardu, 22 km od vlakového nádraží Sassari a 23 km od Palazzo Ducale Sassari. Nabízí klimatizaci. Ubytování Casa Angela Maria se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

Oleandro

10

Oleandro

Ubytování (Apartmán) Oleandro. Oleandro se nachází asi 2 km od pláže Punta Li Paddimi a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na moře. Ubytování Oleandro se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

La Casa di Mu

10

La Casa di Mu

UbytováníLa Casa di Mu. La Casa di Mu se nachází v Castelsardu, 1,7 km od pláže Pedraladda a 2,5 km od pláže Cantareddi, a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování La Casa di Mu se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

LOVELY APARTMENT IN CASTELSARDO

10

LOVELY APARTMENT IN CASTELSARDO

UbytováníLOVELY APARTMENT IN CASTELSARDO. LOVELY APARTMENT IN CASTELSARDO se nachází v Castelsardu, 700 metrů od pláže Castelsardo, 1,3 km od pláže La Vignaccia a 1,6 km od pláže Pedraladda. Ubytování LOVELY APARTMENT IN CASTELSARDO se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

Endless summer

10

Endless summer

UbytováníEndless summer. Endless summer se nachází v Castelsardu, 27 km od vlakového nádraží Sassari a paláce Palazzo Ducale Sassari. Nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Endless summer se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

Hakéyah

10

Hakéyah

UbytováníHakéyah. Hakéyah se nachází asi 2,2 km od pláže Castelsardo a nabízí ubytování s výhledem na moře, terasou a rychlovarnou konvicí. Ubytování Hakéyah se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

la porta del sole, cala del porto

10

la porta del sole, cala del porto

Ubytováníla porta del sole, cala del porto. La porta del sole, cala del porto se nachází v Castelsardu, pouhých 1,1 km od pláže Castelsardo a 1,9 km od pláže La Vignaccia, a nabízí balkon. Ubytování la porta del sole, cala del porto se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

SARDEGNA RESIDENCE

10

SARDEGNA RESIDENCE

UbytováníSARDEGNA RESIDENCE. SARDEGNA RESIDENCE se nachází v Castelsardu, 1,2 km od pláže La Vignaccia, 1,4 km od pláže Pedraladda a 2,2 km od pláže Cantareddi. Ubytování SARDEGNA RESIDENCE se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

Appartamento con grande terrazza VISTA MARE

10

Appartamento con grande terrazza VISTA MARE

Ubytování (Apartmány) Appartamento con grande terrazza VISTA MARE. Appartamento con grande terrazza VISTA MARE se nachází v Castelsardu, 250 metrů od pláže Lu Bagnu a 1,6 km od pláže Castelsardo. Ubytování Appartamento con grande terrazza VISTA MARE se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

Villetta sul mare a Punta Tramontana

10

Villetta sul mare a Punta Tramontana

UbytováníVilletta sul mare a Punta Tramontana. Villetta sul mare s výhledem na moře a Punta Tramontana nabízí ubytování se soukromou pláží a terasou, asi 2,4 km od pláže Punta Li Paddimi. Ubytování Villetta sul mare a Punta Tramontana se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

Casa con Balcone Vicino al Mare

10

Casa con Balcone Vicino al Mare

UbytováníCasa con Balcone Vicino al Mare. Casa con Balcone Vicino al Mare se nachází v Castelsardu na Sardinii a nabízí balkon a výhled na moře. Ubytování Casa con Balcone Vicino al Mare se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

piccola marina

10

piccola marina

Ubytovánípiccola marina. piccola marina se nachází v Castelsardu, 3 km od pláže Castelsardo, 28 km od vlakového nádraží Sassari a 28 km od Palazzo Ducale Sassari. Ubytování piccola marina se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

Apartment Castelsardo SS with Sea View VII

10

Apartment Castelsardo SS with Sea View VII

Ubytování (Apartmán) Apartment Castelsardo SS with Sea View VII. Apartment Castelsardo SS with Sea View VII se nachází přibližně 500 metrů od pláže Castelsardo a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na moře. Ubytování Apartment Castelsardo SS with Sea View VII se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

Casa Oslo 3

10

Casa Oslo 3

Ubytování (Apartmán) Casa Oslo 3. Casa Oslo 3 se nachází v Castelsardu, 400 metrů od pláže Lu Bagnu a 1,9 km od pláže Castelsardo, a nabízí klimatizaci. Ubytování Casa Oslo 3 se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

Tramontana

10

Tramontana

Ubytování (Prázdninové domy) Tramontana. Tramontana se nachází v Castelsardu a nabízí zahradu, gril a terasu. Ubytování Tramontana se nachází ve městě (Itálie - Sardinie).

Villa Teresa sul mare

10

Villa Teresa sul mare

UbytováníVilla Teresa sul mare. Villa Teresa sul mare se nachází v Castelsardu a nabízí výhled na moře, zahradu a terasu. Ubytování Villa Teresa sul mare se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

Appartamento incantevole con parcheggio privato

10

Appartamento incantevole con parcheggio privato

Ubytování (Apartmán) Appartamento incantevole con parcheggio privato. Appartamento incantevole con parcheggio privato se nachází v Castelsardu, pouhých 250 metrů od pláže Lu Bagnu, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Appartamento incantevole con parcheggio privato se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

I lentischi

10

I lentischi

Ubytování (Apartmán) I lentischi. I lentischi se nachází v Castelsardu, 250 metrů od pláže Lu Bagnu a 2,4 km od pláže Punta Li Paddimi. Ubytování I lentischi se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

Elicriso

10

Elicriso

Ubytování (Apartmány) Elicriso. Elicriso se nachází v Castelsardu, 1,5 km od pláže Pedraladda a 2,3 km od pláže Cantareddi, a nabízí terasu a výhled na bazén. Ubytování Elicriso se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

Casa Bianca

10

Casa Bianca

Ubytování (Apartmány) Casa Bianca. Casa Bianca se nachází v Castelsardu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. 2,5 km od pláže Punta Li Paddimi. Ubytování Casa Bianca se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

AffittaSardegna-VILLETTA BELLOSGUARDO

10

AffittaSardegna-VILLETTA BELLOSGUARDO

UbytováníAffittaSardegna-VILLETTA BELLOSGUARDO. AffittaSardegna-VILLETTA BELLOSGUARDO se nachází v Castelsardu, 2,2 km od pláže Pedraladda a 3 km od pláže Cantareddi, a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování AffittaSardegna-VILLETTA BELLOSGUARDO se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

Exclusive garden apartment

10

Exclusive garden apartment

UbytováníExclusive garden apartment. Exclusive garden apartment se nachází v Castelsardu, 1,6 km od pláže La Vignaccia, 2,1 km od pláže Pedraladda a 29 km od vlakového nádraží Sassari. Ubytování Exclusive garden apartment se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

La Maris

10

La Maris

UbytováníLa Maris. La Maris, appartement cosy, vue sur mer. Nachází se v Castelsardo. Ubytování La Maris se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

Lu Bagnu Castelsardo Il Corallo

9,9

Lu Bagnu Castelsardo Il Corallo

UbytováníLu Bagnu Castelsardo Il Corallo. Lu Bagnu Castelsardo Il Corallo se nachází asi 400 metrů od pláže Lu Bagnu a nabízí ubytování s terasou, patiem a výhledem na moře. Ubytování Lu Bagnu Castelsardo Il Corallo se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

Le Conchiglie

9,9

Le Conchiglie

Ubytování (Apartmán) Le Conchiglie. Le Conchiglie se nachází v Castelsardu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Le Conchiglie se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

Private room and pool in the beach free wi-fi

9,9

Private room and pool in the beach free wi-fi

UbytováníPrivate room and pool in the beach free wi-fi. Soukromý pokoj a bazén na pláži zdarma Wi-Fi nabízí bezplatné WiFithroughout nemovitosti a pokoje s klimatizací v Castelsardo. Ubytování Private room and pool in the beach free wi-fi se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

Appartamento Belvedere

9,8

Appartamento Belvedere

Ubytování (Apartmán) Appartamento Belvedere. Apartmán Belvedere se nachází v přístavním městečku Castelsardo, 37 km od Sassari, 30 minut jízdy od Isola Rossa a 64 km od města Stintino. Ubytování Appartamento Belvedere se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

Casa Castel

9,8

Casa Castel

Ubytování (Apartmán) Casa Castel. Casa Castel se nachází asi 200 metrů od pláže Castelsardo a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Casa Castel se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

Domo S'apposentu

9,8

Domo S'apposentu

Ubytování (Apartmán) Domo S'apposentu. Domo S'apposentu se nachází v Castelsardu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Domo S'apposentu se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

“CIELO E MARE”, CASETTA NEL CUORE DEL BORGO ANTICO / “SKY & SEA”, CHARMING IN THE HEART OF OLD VILLAGE

9,8

“CIELO E MARE”, CASETTA NEL CUORE DEL BORGO ANTICO / “SKY & SEA”, CHARMING IN THE HEART OF OLD VILLAGE

Ubytování (Apartmán) “CIELO E MARE”, CASETTA NEL CUORE DEL BORGO ANTICO / “SKY & SEA”, CHARMING IN THE HEART OF OLD VILLAGE. "CIELO E MARE" se nachází v Castelsardu, 250 metrů od pláže La Vignaccia a 550 metrů od pláže Castelsardo. Ubytování “CIELO E MARE”, CASETTA NEL CUORE DEL BORGO ANTICO / “SKY & SEA”, CHARMING IN THE HEART OF OLD VILLAGE se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

Bella’s House

9,7

Bella’s House

Ubytování (Apartmán) Bella’s House. Bella’s House se nachází v Castelsardu, 300 metrů od pláže La Vignaccia a 400 metrů od pláže Castelsardo. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Bella’s House se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

"Sardinia Blue Home" Vista mare, tramonti mozzafiato su Golfo Asinara, giardino, parking e Wi-Fi

9,7

"Sardinia Blue Home" Vista mare, tramonti mozzafiato su Golfo Asinara, giardino, parking e Wi-Fi

Ubytování"Sardinia Blue Home" Vista mare, tramonti mozzafiato su Golfo Asinara, giardino, parking e Wi-Fi. Ubytování "Sardinia Blue Home" Vista mare, tramonti mozzafiato su Golfo Asinara, giardino, parkování Wi-Fi nabízí ubytování s terasou a balkonem, asi 2,8... Ubytování "Sardinia Blue Home" Vista mare, tramonti mozzafiato su Golfo Asinara, giardino, parking e Wi-Fi se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

Attico l' Onda Marina

9,7

Attico l' Onda Marina

Ubytování (Apartmán) Attico l' Onda Marina. Attico l' Onda Marina se nachází v Castelsardu, 150 metrů od pláže Castelsardo a 750 metrů od pláže La Vignaccia. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Attico l' Onda Marina se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

IL Castello incantato

9,7

IL Castello incantato

UbytováníIL Castello incantato. IL Castello incantato se nachází v Castelsardu, 300 metrů od pláže Castelsardo a 1,1 km od pláže La Vignaccia. Nabízí klimatizaci. Ubytování IL Castello incantato se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

Es Vedrà

9,7

Es Vedrà

Ubytování (Apartmány) Es Vedrà. Es Vedrà se nachází v Castelsardu, 300 metrů od pláže Lu Bagnu a 27 km od vlakového nádraží Sassari. Ubytování Es Vedrà se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

Appartamento incantevole fronte castello

9,7

Appartamento incantevole fronte castello

UbytováníAppartamento incantevole fronte castello. Appartamento incantevole fronte castello se nachází v Castelsardu, 300 metrů od pláže Castelsardo a 700 metrů od pláže La Vignaccia. Nabízí klimatizaci. Ubytování Appartamento incantevole fronte castello se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

Casa Giuseppe Castelsardo

9,7

Casa Giuseppe Castelsardo

UbytováníCasa Giuseppe Castelsardo. Casa Giuseppe Castelsardo se nachází asi 300 metrů od pláže La Vignaccia a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na město. Ubytování Casa Giuseppe Castelsardo se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

Le Terrazze Via Parigi,23

9,7

Le Terrazze Via Parigi,23

UbytováníLe Terrazze Via Parigi,23. Le Terrazze Via Parigi,23 se nachází asi 300 metrů od pláže Lu Bagnu a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Le Terrazze Via Parigi,23 se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

MaLuNa

9,7

MaLuNa

UbytováníMaLuNa. MaLuNa se nachází v Castelsardu, 70 metrů od pláže Castelsardo a nabízí klimatizované pokoje. Ubytování MaLuNa se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

Appartamento mansardato Anda&Torra

9,7

Appartamento mansardato Anda&Torra

Ubytování (Apartmán) Appartamento mansardato Anda&Torra. Appartamento mansardato Anda&Torra se nachází v Castelsardu, 300 metrů od pláže La Vignaccia a 600 metrů od pláže Castelsardo. Ubytování Appartamento mansardato Anda&Torra se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

Residenza “La Vecchia Ancora”

9,6

Residenza “La Vecchia Ancora”

Ubytování (Bed and breakfast) Residenza “La Vecchia Ancora”. Residenza "La Vecchia Ancora" se nachází v Castelsardu na Sardinii, nedaleko pláže Lu Bagnu. Ubytování Residenza “La Vecchia Ancora” se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

Attico Lubagnu

9,6

Attico Lubagnu

Ubytování (Apartmán) Attico Lubagnu. Attico Lubagnu se nachází v Castelsardu, 500 metrů od pláže Lu Bagnu a 27 km od vlakového nádraží Sassari. Nabízí klimatizaci. Ubytování Attico Lubagnu se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

Mansarda Daila

9,6

Mansarda Daila

Ubytování (Prázdninový dům) Mansarda Daila. Mansarda Daila se nachází v Castelsardu, 200 metrů od pláže Lu Bagnu a 2,9 km od pláže Castelsardo. Ubytování Mansarda Daila se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

Incanto sul Mare Castelsardo

9,6

Incanto sul Mare Castelsardo

UbytováníIncanto sul Mare Castelsardo. Incanto sul Mare Castelsardo se nachází asi 200 metrů od pláže Pedraladda a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na město. Ubytování Incanto sul Mare Castelsardo se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

La favola antica

9,6

La favola antica

UbytováníLa favola antica. La favola antica se nachází v Castelsardu, 600 metrů od pláže La Vignaccia a 800 metrů od pláže Castelsardo, a nabízí klimatizaci. Ubytování La favola antica se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

La Casa Rosa

9,6

La Casa Rosa

Ubytování (Prázdninové domy) La Casa Rosa. La Casa Rosa se nachází v Castelsardu, nedaleko pláže La Vignaccia a 700 metrů od pláže Castelsardo. Ubytování La Casa Rosa se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

Appartamento residence Tartaruga 3

9,6

Appartamento residence Tartaruga 3

Ubytování (Apartmán) Appartamento residence Tartaruga 3. Appartamento residence Tartaruga 3 se nachází v Castelsardu a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento residence Tartaruga 3 se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

La terrazza di Archimede

9,6

La terrazza di Archimede

Ubytování (Bed and breakfast) La terrazza di Archimede. La terrazza di Archimede se nachází v Castelsardu, v blízkosti pláže Castelsardo a 600 metrů od pláže La Vignaccia. Ubytování La terrazza di Archimede se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

Marta Boat B&B

9,6

Marta Boat B&B

UbytováníMarta Boat B&B. Marta Boat B&B se nachází v Castelsardu, necelý 1 km od pláže Castelsardo, 1,7 km od pláže La Vignaccia a 1,9 km od pláže Lu Bagnu. Ubytování Marta Boat B&B se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

bella vista

9,6

bella vista

Ubytování (Apartmán) bella vista. bella vista se nachází v Castelsardu, 700 metrů od Cala Ostina a necelý 1 km od pláže Pedraladda. Ubytování bella vista se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

La Porta sul Lungomare

9,6

La Porta sul Lungomare

Ubytování (Apartmán) La Porta sul Lungomare. La Porta sul Lungomare se nachází v Castelsardu, 200 metrů od pláže Castelsardo a méně než 1 km od pláže La Vignaccia. Nabízí sdílený lounge a klimatizaci. Ubytování La Porta sul Lungomare se nachází ve městě Castelsardo (Itálie - Sardinie).

Ubytování ve městě Castelsardo

Město Castelsardo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 415 hotelů a ubytování ve městě Castelsardo.