Hledat

Ubytování

Ubytování město Castello di Fiemme

Ve městě Castello di Fiemme (Itálie) máme celkem 29 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Castello di Fiemme

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Castello di Fiemme

La pratolina monolocale

10

La pratolina monolocale

Ubytování (Apartmán) La pratolina monolocale. La pratolina monolocale se nachází v Castello di Fiemme v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. 36 km od jezera Carezza. Ubytování La pratolina monolocale se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B fam. Ausermiller

9,9

B&B fam. Ausermiller

Ubytování (Bed and breakfast) B&B fam. Ausermiller. B & B Ausermiller se nachází v obci Castello di Fiemme, 5 minut jízdy autem od lyžařského vleku ve středisku Alpe Cermis a 16 km od Predazza. Ubytování B&B fam. Ausermiller se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Fiemme Deluxe Apartment

9,8

Fiemme Deluxe Apartment

Ubytování (Apartmán) Fiemme Deluxe Apartment. Fiemme Deluxe Apartment se nachází 36 km od jezera Carezza a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Fiemme Deluxe Apartment se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

appartamento La Pratolina mansarda

9,7

appartamento La Pratolina mansarda

Ubytování (Apartmán) appartamento La Pratolina mansarda. appartamento La Pratolina mansarda se nachází v Castello di Fiemme a nabízí vířivku. 25 km od Bolzana. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování appartamento La Pratolina mansarda se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

casa waldner

9,6

casa waldner

Ubytování (Apartmán) casa waldner. casa waldner se nachází v Castello di Fiemme a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na jezero. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování casa waldner se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

La pratolina mansarda

9,4

La pratolina mansarda

Ubytování (Apartmán) La pratolina mansarda. La pratolina mansarda se nachází v obci Castello di Fiemme, 36 km od jezera Carezza, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady. Ubytování La pratolina mansarda se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B La Tana dell'Orso - Die Bärenhöhle

9,3

B&B La Tana dell'Orso - Die Bärenhöhle

Ubytování (Bed and breakfast) B&B La Tana dell'Orso - Die Bärenhöhle. Penzion B&B La Tana dell'Orso se nachází v městečku Castello di Fiemme, 2 minuty jízdy autem od jezera Lago di Stramentizzo a 5 km od stanice lanovky... Ubytování B&B La Tana dell'Orso - Die Bärenhöhle se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Almida

9,1

Almida

Ubytování (Apartmán) Almida. Almida se nachází ve vesnici Castello di Fiemme, 48 km od Merana, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhledy na hory. Ubytování Almida se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Viola

9,1

Appartamento Viola

Ubytování (Apartmán) Appartamento Viola. Appartamento Viola se nachází v Castello di Fiemme, asi 38 km od jezera Carezza, a nabízí výhled na hory. Ubytování Appartamento Viola se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Dolomiti - Molina Di Fiemme

9

Apartment Dolomiti - Molina Di Fiemme

Ubytování (Apartmány) Apartment Dolomiti - Molina Di Fiemme. Apartment Dolomiti - Molina Di Fiemme se nachází v Castello di Fiemme, 38 km od jezera Carezza a 49 km od MUSE. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Dolomiti - Molina Di Fiemme se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Tirso Apartament

9

Tirso Apartament

Ubytování (Apartmány) Tirso Apartament. Apartmán Tirso se nachází v obci Castello di Fiemme. Na místě si můžete vypůjčit jízdní kola a auta a v okolí se věnovat cyklistice a lyžování. Ubytování Tirso Apartament se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Maso Toneto

8,9

Maso Toneto

Ubytování (Penzion) Maso Toneto. Maso Toneto je zrekonstruovaný mlýn z 13. století, který stojí přes 3 km od sjezdovek Cernis. Ubytování Maso Toneto se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Olimpionico Hotel

8,6

Olimpionico Hotel

Ubytování (Hotel) Olimpionico Hotel. Hotel Olimpionico se nachází v malebné obci Castello di Fiemme, která je součástí lyžařského areálu Val di Fiemme, a nabízí odpolední čaj, bezplatné... Ubytování Olimpionico Hotel se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Pichler

8,5

Appartamenti Pichler

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Pichler. Appartamenti Pichler se nachází 3 km od sjezdovek v lyžařském středisku Alpe Cermis a nabízí apartmány s balkonem s výhledem na hory a TV s plochou... Ubytování Appartamenti Pichler se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

TERRAZZA SULLE DOLOMITI

8,5

TERRAZZA SULLE DOLOMITI

Ubytování (Apartmány) TERRAZZA SULLE DOLOMITI. TERRAZZA SULLE DOLOMITI se nachází asi 35 km od jezera Carezza a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování TERRAZZA SULLE DOLOMITI se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Anna

8,4

Casa Anna

Ubytování (Apartmán) Casa Anna. Casa Anna se nachází v Castello di Fiemme v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. Nabízí výhled do zahrady a je vzdálen 25 km od Bolzana. Ubytování Casa Anna se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Casa Delmarco

8,4

Appartamento Casa Delmarco

Ubytování (Apartmán) Appartamento Casa Delmarco. Appartamento Casa Delmarco se nachází v poklidné horské oblasti 3 km od obce Castello di Fiemme a nabízí bezplatnou lyžárnu i výhled na hory. Ubytování Appartamento Casa Delmarco se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Corte del Tito

8,4

Appartamento Corte del Tito

Ubytování (Apartmán) Appartamento Corte del Tito. Appartamento Corte se nachází v Castello di Fiemme v regionu Trentino Alto Adige. del Tito má terasu a výhled do zahrady. 50 km od Bressanone. Ubytování Appartamento Corte del Tito se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Pineta

8

Albergo Pineta

Ubytování (Hotel) Albergo Pineta. Albergo Pineta se nachází 5 minut jízdy od lyžařského areálu Cermis a nabízí pokoje s TV s plochou obrazovkou, bezplatné Wi-Fi, neplacené parkoviště,... Ubytování Albergo Pineta se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Latemar

7,8

Hotel Latemar

Ubytování (Hotel) Hotel Latemar. Hotel Latemar je horský penzion obklopený krásnou zahradou. Nachází se v údolí Fiemme, 20 km od lyžařského areálu Obereggen. Součástí hotelu je krytý... Ubytování Hotel Latemar se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Nicole

7,2

Casa Nicole

Ubytování (Apartmán) Casa Nicole. Casa Nicole se nachází v Castello di Fiemme a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 38 km od jezera Carezza. Ubytování Casa Nicole se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Castello di Fiemme

Město Castello di Fiemme se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 29 hotelů a ubytování ve městě Castello di Fiemme.