Hledat

Ubytování

Ubytování město Castello di Fiemme

Ve městě Castello di Fiemme (Itálie) máme celkem 29 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Castello di Fiemme

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Castello di Fiemme

La pratolina monolocale

10

La pratolina monolocale

Ubytování (Apartmán) La pratolina monolocale. La pratolina monolocale se nachází v Castello di Fiemme v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. 36 km od jezera Carezza. Ubytování La pratolina monolocale se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B fam. Ausermiller

9,9

B&B fam. Ausermiller

Ubytování (Bed and breakfast) B&B fam. Ausermiller. B & B Ausermiller se nachází v obci Castello di Fiemme, 5 minut jízdy autem od lyžařského vleku ve středisku Alpe Cermis a 16 km od Predazza. Ubytování B&B fam. Ausermiller se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Fiemme Deluxe Apartment

9,8

Fiemme Deluxe Apartment

Ubytování (Apartmán) Fiemme Deluxe Apartment. Fiemme Deluxe Apartment se nachází 36 km od jezera Carezza a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Fiemme Deluxe Apartment se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

appartamento La Pratolina mansarda

9,7

appartamento La Pratolina mansarda

Ubytování (Apartmán) appartamento La Pratolina mansarda. appartamento La Pratolina mansarda se nachází v Castello di Fiemme a nabízí vířivku. 25 km od Bolzana. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování appartamento La Pratolina mansarda se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agriturismo Maso Corradini

9,6

Agriturismo Maso Corradini

UbytováníAgriturismo Maso Corradini. Agriturismo Maso Corradini se nachází jen 3 km od lanovky Alpe Cermis a nabízí bezplatné Wi-Fi a sluneční terasu. Ubytování Agriturismo Maso Corradini se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

casa waldner

9,6

casa waldner

Ubytování (Apartmán) casa waldner. casa waldner se nachází v Castello di Fiemme a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na jezero. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování casa waldner se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Casa Riz

9,6

B&B Casa Riz

UbytováníB&B Casa Riz. Rodinný B&B Casa Riz se nachází ve zrekonstruované budově v alpském stylu v centru města Castello di Fiemme a nabízí pokoje s balkonem s výhledem na hory. Ubytování B&B Casa Riz se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

La pratolina mansarda

9,4

La pratolina mansarda

Ubytování (Apartmán) La pratolina mansarda. La pratolina mansarda se nachází v obci Castello di Fiemme, 36 km od jezera Carezza, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady. Ubytování La pratolina mansarda se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B La Tana dell'Orso - Die Bärenhöhle

9,3

B&B La Tana dell'Orso - Die Bärenhöhle

Ubytování (Bed and breakfast) B&B La Tana dell'Orso - Die Bärenhöhle. Penzion B&B La Tana dell'Orso se nachází v městečku Castello di Fiemme, 2 minuty jízdy autem od jezera Lago di Stramentizzo a 5 km od stanice lanovky... Ubytování B&B La Tana dell'Orso - Die Bärenhöhle se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

B.& B. Corradini

9,1

B.& B. Corradini

UbytováníB.& B. Corradini. Tradiční rodinný penzion B&B Corradini se nachází ve Val di Fiemme a může se pochlubit výhledem na dolomitský horský masiv Latemar. Ubytování B.& B. Corradini se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Almida

9,1

Almida

Ubytování (Apartmán) Almida. Almida se nachází ve vesnici Castello di Fiemme, 48 km od Merana, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhledy na hory. Ubytování Almida se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Viola

9,1

Appartamento Viola

Ubytování (Apartmán) Appartamento Viola. Appartamento Viola se nachází v Castello di Fiemme, asi 38 km od jezera Carezza, a nabízí výhled na hory. Ubytování Appartamento Viola se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Dolomiti - Molina Di Fiemme

9

Apartment Dolomiti - Molina Di Fiemme

Ubytování (Apartmány) Apartment Dolomiti - Molina Di Fiemme. Apartment Dolomiti - Molina Di Fiemme se nachází v Castello di Fiemme, 38 km od jezera Carezza a 49 km od MUSE. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Dolomiti - Molina Di Fiemme se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Tirso Apartament

9

Tirso Apartament

Ubytování (Apartmány) Tirso Apartament. Apartmán Tirso se nachází v obci Castello di Fiemme. Na místě si můžete vypůjčit jízdní kola a auta a v okolí se věnovat cyklistice a lyžování. Ubytování Tirso Apartament se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Italia

9

Hotel Italia

UbytováníHotel Italia. Albergo Italia se nachází 2,5 km od obce Castello di Fiemme a 30 minut jízdy autem od Bolzana. Ubytování Hotel Italia se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pippi Home

9

Pippi Home

UbytováníPippi Home. Pippi Home se nachází v Castello di Fiemme, asi 35 km od jezera Carezza, a nabízí výhled na město. Ubytování Pippi Home se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Encia's Home Dolomiti

9

Encia's Home Dolomiti

UbytováníEncia's Home Dolomiti. Encia's Home Dolomiti se nachází v Castello di Fiemme. 35 km od jezera Carezza. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Encia's Home Dolomiti se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Pichler Casa

9

B&B Pichler Casa

UbytováníB&B Pichler Casa. B&B Pichler Casa se nachází v Castello di Fiemme a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, zahradu a sdílený... Ubytování B&B Pichler Casa se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Maso Toneto

8,9

Maso Toneto

Ubytování (Penzion) Maso Toneto. Maso Toneto je zrekonstruovaný mlýn z 13. století, který stojí přes 3 km od sjezdovek Cernis. Ubytování Maso Toneto se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Olimpionico Hotel

8,6

Olimpionico Hotel

Ubytování (Hotel) Olimpionico Hotel. Hotel Olimpionico se nachází v malebné obci Castello di Fiemme, která je součástí lyžařského areálu Val di Fiemme, a nabízí odpolední čaj, bezplatné... Ubytování Olimpionico Hotel se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Pichler

8,5

Appartamenti Pichler

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Pichler. Appartamenti Pichler se nachází 3 km od sjezdovek v lyžařském středisku Alpe Cermis a nabízí apartmány s balkonem s výhledem na hory a TV s plochou... Ubytování Appartamenti Pichler se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residenza Lagorai

8,5

Residenza Lagorai

UbytováníResidenza Lagorai. Residenza Lagorai se nachází v Castello di Fiemme, 35 km od jezera Carezza, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Residenza Lagorai se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

TERRAZZA SULLE DOLOMITI

8,5

TERRAZZA SULLE DOLOMITI

Ubytování (Apartmány) TERRAZZA SULLE DOLOMITI. TERRAZZA SULLE DOLOMITI se nachází asi 35 km od jezera Carezza a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování TERRAZZA SULLE DOLOMITI se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Anna

8,4

Casa Anna

Ubytování (Apartmán) Casa Anna. Casa Anna se nachází v Castello di Fiemme v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. Nabízí výhled do zahrady a je vzdálen 25 km od Bolzana. Ubytování Casa Anna se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Casa Delmarco

8,4

Appartamento Casa Delmarco

Ubytování (Apartmán) Appartamento Casa Delmarco. Appartamento Casa Delmarco se nachází v poklidné horské oblasti 3 km od obce Castello di Fiemme a nabízí bezplatnou lyžárnu i výhled na hory. Ubytování Appartamento Casa Delmarco se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Corte del Tito

8,4

Appartamento Corte del Tito

Ubytování (Apartmán) Appartamento Corte del Tito. Appartamento Corte se nachází v Castello di Fiemme v regionu Trentino Alto Adige. del Tito má terasu a výhled do zahrady. 50 km od Bressanone. Ubytování Appartamento Corte del Tito se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Los Andes

8,2

Hotel Los Andes

UbytováníHotel Los Andes. Hotel Los Andes se nachází v obci Castello di Fiemme, 36 km od jezera Carezza, a nabízí zahradu, bezplatné soukromé parkoviště, sdílený lounge a terasu. Ubytování Hotel Los Andes se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Pineta

8

Albergo Pineta

Ubytování (Hotel) Albergo Pineta. Albergo Pineta se nachází 5 minut jízdy od lyžařského areálu Cermis a nabízí pokoje s TV s plochou obrazovkou, bezplatné Wi-Fi, neplacené parkoviště,... Ubytování Albergo Pineta se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Latemar

7,8

Hotel Latemar

Ubytování (Hotel) Hotel Latemar. Hotel Latemar je horský penzion obklopený krásnou zahradou. Nachází se v údolí Fiemme, 20 km od lyžařského areálu Obereggen. Součástí hotelu je krytý... Ubytování Hotel Latemar se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Nicole

7,2

Casa Nicole

Ubytování (Apartmán) Casa Nicole. Casa Nicole se nachází v Castello di Fiemme a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 38 km od jezera Carezza. Ubytování Casa Nicole se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

La pratolina

5,5

La pratolina

UbytováníLa pratolina. La pratolina se nachází v Castello di Fiemme a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 36 km od jezera Carezza. Ubytování La pratolina se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Delmarco

Casa Delmarco

UbytováníCasa Delmarco. Casa Delmarco offers accommodation in Castello di Fiemme, 38 km from Carezza Lake. Ubytování Casa Delmarco se nachází ve městě Castello di Fiemme (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Castello di Fiemme

Město Castello di Fiemme se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 29 hotelů a ubytování ve městě Castello di Fiemme.