Hledat

Ubytování

Ubytování město Castelfondo

Ve městě Castelfondo (Itálie) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Castelfondo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Castelfondo

Truma Swing Castelfondo

10

Truma Swing Castelfondo

Ubytování (Apartmány) Truma Swing Castelfondo. Truma Swing Castelfondo se nachází v Castelfondu. Ubytování je vzdálené 19 km od Bolzana a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Truma Swing Castelfondo se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa da Aldo

9,9

Casa da Aldo

Ubytování (Prázdninový dům) Casa da Aldo. Prázdninový dům Casa da Aldo se zahradou se nachází v Castelfondu. 46 km od Merana. Nabízí výhled na hory. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Casa da Aldo se nachází ve městě Castelfondo (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B RAINA

9,5

B&B RAINA

Ubytování (Bed and breakfast) B&B RAINA. B&B RAINA nabízí ubytování v Castelfondu. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Pokoje jsou vybavené psacím stolem. Ubytování B&B RAINA se nachází ve městě Castelfondo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Da Valentina

9,4

Da Valentina

Ubytování (Apartmány) Da Valentina. Da Valentina se nachází v Castelfondu, 40 km od Merana a Bolzana. Výhled směřuje na hory. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Da Valentina se nachází ve městě Castelfondo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Cologna

9,2

Appartamento Cologna

Ubytování (Apartmán) Appartamento Cologna. Appartamento Cologna se nachází v Castelfondu, 42 km od vlakového nádraží Maia Bassa a 44 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Appartamento Cologna se nachází ve městě Castelfondo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Castelfondo

Město Castelfondo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Castelfondo.