Hledat

Ubytování

Ubytování město Capriana

Ve městě Capriana (Itálie) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Capriana

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Capriana

B and B nonna Rosa vista Lagorai

9,8

B and B nonna Rosa vista Lagorai

Ubytování (Bed and breakfast) B and B nonna Rosa vista Lagorai. B and B nonna Rosa vista Lagorai se nachází v Caprianě, 44 km od MUSE. Nabízí výhled na jezero, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování B and B nonna Rosa vista Lagorai se nachází ve městě Capriana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Dolomiti

8,8

Albergo Dolomiti

Ubytování (Hotel) Albergo Dolomiti. Tradiční horský hotel Albergo Dolomiti se nachází v Caprianě a nabízí pokoje s balkonem s výhledem na hory, Wi-Fi zdarma ve společných prostorách a... Ubytování Albergo Dolomiti se nachází ve městě Capriana (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Signora Elvira

8,6

B&B Signora Elvira

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Signora Elvira. B&B Signora Elvira se nachází v Caprianě, 44 km od MUSE a 48 km od jezera Carezza. Ubytování B&B Signora Elvira se nachází ve městě Capriana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Nonna Rosa monolocale Mattia

Nonna Rosa monolocale Mattia

UbytováníNonna Rosa monolocale Mattia. Featuring lake views, Nonna Rosa monolocale Mattia offers accommodation with a terrace and a coffee machine, around 46 km from Carezza Lake. Ubytování Nonna Rosa monolocale Mattia se nachází ve městě Capriana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Nonna Rosa monolocale Andrea

Nonna Rosa monolocale Andrea

UbytováníNonna Rosa monolocale Andrea. Featuring lake views, Nonna Rosa monolocale Andrea provides accommodation with a terrace and a coffee machine, around 46 km from Carezza Lake. Ubytování Nonna Rosa monolocale Andrea se nachází ve městě Capriana (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Capriana

Město Capriana se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Capriana.