Hledat

Ubytování

Ubytování město Capo Sperone

Ve městě Capo Sperone (Itálie) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Capo Sperone

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Capo Sperone

Casa Penny

9,7

Casa Penny

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Penny. Casa Penny se nachází v Capo Sperone, 1,4 km od Spiaggia di Capo Sperone a 2,3 km od Spiaggia di Coaquaddus. Ubytování Casa Penny se nachází ve městě Capo Sperone (Itálie - Sant’Antioco Island).

La Casa Di Lina

9,2

La Casa Di Lina

Ubytování (Apartmán) La Casa Di Lina. La Casa Di Lina se nachází v Baianu v Kampánii a nabízí balkon. Ubytování La Casa Di Lina se nachází ve městě Capo Sperone (Itálie - Kampánie).

Amalfi Coast Home

9,1

Amalfi Coast Home

Ubytování (Apartmán) Amalfi Coast Home. Amalfi Coast Home se nachází ve městě Avella a nabízí sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 38 km od Positana. Ubytování Amalfi Coast Home se nachází ve městě Capo Sperone (Itálie - Kampánie).

Monolocale

9

Monolocale

Ubytování (Apartmán) Monolocale. Monolocale se nachází v Capo Sperone, necelý 1 km od Spiaggia di Capo Sperone a 2,5 km od Spiaggia di Coaquaddus. Ubytování Monolocale se nachází ve městě Capo Sperone (Itálie - Sant’Antioco Island).

B&B Peonia Sun light

8,6

B&B Peonia Sun light

UbytováníB&B Peonia Sun light. B&B Peonia Sun light se nachází v Capo Sperone, 2,1 km od Spiaggia di Capo Sperone a 2,7 km od Spiaggia di Coaquaddus. Ubytování B&B Peonia Sun light se nachází ve městě Capo Sperone (Itálie - Sant’Antioco Island).

Villa Viola

Villa Viola

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Viola. Villa Viola se nachází v Capo Sperone a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Viola se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island).

La casa di Sissi - Appartamento Indipendente con due camere da letto

La casa di Sissi - Appartamento Indipendente con due camere da letto

Ubytování (Apartmány) La casa di Sissi - Appartamento Indipendente con due camere da letto. La casa di Sissi - Appartamento Indipendente con due camere da letto se nachází v Baianu, 39 km od katakomb sv. Ubytování La casa di Sissi - Appartamento Indipendente con due camere da letto se nachází ve městě Capo Sperone (Itálie - Kampánie).

Ubytování ve městě Capo Sperone

Město Capo Sperone se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Capo Sperone.