Hledat

Ubytování

Ubytování město Canyamel

Ve městě Canyamel (Španělsko) máme celkem 51 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Canyamel

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Canyamel

Pleta de Mar, Luxury Hotel by Nature - Adults Only

9,6

Pleta de Mar, Luxury Hotel by Nature - Adults Only

Ubytování (Hotel) Pleta de Mar, Luxury Hotel by Nature - Adults Only. Pleta de Mar, Luxury Hotel by Nature - Adults se nachází v Canyamelu, 400 metrů od pláže Playa de Canyamel. Ubytování Pleta de Mar, Luxury Hotel by Nature - Adults Only se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca).

Can Simoneta - Adults Only

9,6

Can Simoneta - Adults Only

Ubytování (Hotel) Can Simoneta - Adults Only. Can Simoneta je 5hvězdičkový hotel určený pouze pro dospělé, který stojí na nábřeží v letovisku Capdepera s přímým přístupem k pláži Canyamel. Ubytování Can Simoneta - Adults Only se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca).

Apartment Formentor with sea view, pool & terrace in Canyamel

9,6

Apartment Formentor with sea view, pool & terrace in Canyamel

Ubytování (Apartmán) Apartment Formentor with sea view, pool & terrace in Canyamel. Apartment Formentor with sea view, pool & terrace in Canyamel se nachází v Canyamelu, 200 metrů od pláže Playa de Canyamel, a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Apartment Formentor with sea view, pool & terrace in Canyamel se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 392 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Melbeach Hotel & Spa - Adults Only

9,4

Melbeach Hotel & Spa - Adults Only

Ubytování (Hotel) Melbeach Hotel & Spa - Adults Only. Melbeach Hotel & Spa se nachází v Canyamelu, jen několik kroků od wellness centra. Nabízí moderní ubytování, terasu a venkovní bazén s výhledem na moře. Ubytování Melbeach Hotel & Spa - Adults Only se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca).

Brand New CalaDoy at 150 meters from Canyamel Beach, Pool & Garden, Solarium

9,3

Brand New CalaDoy at 150 meters from Canyamel Beach, Pool & Garden, Solarium

Ubytování (Apartmán) Brand New CalaDoy at 150 meters from Canyamel Beach, Pool & Garden, Solarium. Brand New CalaDoy se nachází v Canyamelu, 100 metrů od pláže Playa de Canyamel a 150 metrů od pláže Canyamel, Pool & Garden, Solarium, a nabízí ubytování s... Ubytování Brand New CalaDoy at 150 meters from Canyamel Beach, Pool & Garden, Solarium se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CAP VERMELL GRAND HOTEL

9,2

CAP VERMELL GRAND HOTEL

Ubytování (Hotel) CAP VERMELL GRAND HOTEL. Situated in Cap Vermell Valley, 15 minutes’ walk from Canyamel and its beach, Cap Vermell Grand Hotel offers fantastic views. Ubytování CAP VERMELL GRAND HOTEL se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca).

Canyamel Beach

9,1

Canyamel Beach

Ubytování (Apartmán) Canyamel Beach. Apartmán Canyamel Beach se nachází v obci Canyamel, 35 km od města Alcudia. Apartmán Canyamel Beach má satelitní TV s plochou obrazovkou i venkovní bazén. Ubytování Canyamel Beach se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Meervilla Mallorca - Charmantes Ferienhaus mit phantastischem Meerblick in Canyamel

9

Meervilla Mallorca - Charmantes Ferienhaus mit phantastischem Meerblick in Canyamel

Ubytování (Prázdninový dům) Meervilla Mallorca - Charmantes Ferienhaus mit phantastischem Meerblick in Canyamel. Situated in Canyamel, Charmante Meervilla Mallorca features accommodation with a private pool, a patio and lake views. Ubytování Meervilla Mallorca - Charmantes Ferienhaus mit phantastischem Meerblick in Canyamel se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca).

Apartaments Sa Torre

9

Apartaments Sa Torre

Ubytování (Apartmány) Apartaments Sa Torre. Apartamentos Sa Torre se nachází v klidné vesnici obklopené horami a přírodou, pouhých 70 metrů od pláže Canyamel. Ubytování Apartaments Sa Torre se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 887 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Canyamel Park Hotel & Spa - 4* Sup - Adults only (+16)

9

Canyamel Park Hotel & Spa - 4* Sup - Adults only (+16)

Ubytování (Hotel) Canyamel Park Hotel & Spa - 4* Sup - Adults only (+16). Hotel Canyamel Park se nachází na východním pobřeží Mallorky, 1 minutu chůze od pláže. Nabízí exotickou zahradu, sluneční terasu a bazén. Ubytování Canyamel Park Hotel & Spa - 4* Sup - Adults only (+16) se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Sinfony

9

Apartamentos Sinfony

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Sinfony. Apartamentos Sinfony se nachází 200 metrů od krásných pláží v Canyamelu na severovýchodním pobřeží Mallorky a nabízí venkovní bazén. Ubytování Apartamentos Sinfony se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca).

Apartamento en primera línea de playa

9

Apartamento en primera línea de playa

Ubytování (Apartmán) Apartamento en primera línea de playa. Apartamento en se nachází v Canyamelu, pouhých 50 metrů od pláže Playa de Canyamel. Ubytování Apartamento en primera línea de playa se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 729 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Canyamel 27

9

Canyamel 27

Ubytování (Apartmán) Canyamel 27. Situated in Canyamel, just 200 metres from Playa de Canyamel, Canyamel 27 features beachfront accommodation with an outdoor swimming pool, a garden, a... Ubytování Canyamel 27 se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mini Golf Apartments

9

Mini Golf Apartments

Ubytování (Apartmány) Mini Golf Apartments. Tyto apartmány se nacházejí v klidném prostředí na ostrově Mallorca, jen 1 minutu pěšky od klidné pláže Canyamel. Nabízejí balkon a venkovní bazén. Ubytování Mini Golf Apartments se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos S'Olivera

8,9

Apartamentos S'Olivera

Ubytování (Aparthotel) Apartamentos S'Olivera. Apartamentos S'Olivera se nachází 150 metrů od pláže Playa de Canyamel a nabízí venkovní bazén, zahradu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným... Ubytování Apartamentos S'Olivera se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 902 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Universal Hotel Castell Royal

8,7

Universal Hotel Castell Royal

Ubytování (Hotel) Universal Hotel Castell Royal. Hotel Universal Castell Royal je nově zrekonstruovaný hotel stojící na nábřeží v Canyamelu, hned u písečné pláže. Ubytování Universal Hotel Castell Royal se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Massanet

8,7

Apartamentos Massanet

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Massanet. Apartamentos Massanet nabízí ubytování s možností vlastního stravování s balkonem a tenisovým kurtem a půjčovnu jízdních kol za poplatek. Ubytování Apartamentos Massanet se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca).

Universal Apartments Laguna Garden

8,7

Universal Apartments Laguna Garden

Ubytování (Aparthotel) Universal Apartments Laguna Garden. Tyto plně vybavené apartmány se nacházejí uprostřed borového lesa, jen 250 metrů od pláže Canyamel. Ubytování Universal Apartments Laguna Garden se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca).

Canyamel Sun Aparthotel

8,7

Canyamel Sun Aparthotel

Ubytování (Aparthotel) Canyamel Sun Aparthotel. Dopřejte si klidnou rodinnou dovolenou na mallorském slunci při pobytu v tomto dobře vybaveném aparthotelu, který se nachází 500 metrů od zlaté písečné... Ubytování Canyamel Sun Aparthotel se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca).

Canyamel Sunrise Apartments

8,5

Canyamel Sunrise Apartments

Ubytování (Apartmány) Canyamel Sunrise Apartments. Located in Canyamel in the Majorca Region, 35 km from Alcudia, Canyamel Sunrise Apartments features an outdoor pool and sun terrace. Ubytování Canyamel Sunrise Apartments se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca).

Villa Opal by Cap Vermell Estate

Villa Opal by Cap Vermell Estate

Ubytování (Vila) Villa Opal by Cap Vermell Estate. Villa Opal by Cap Vermell Estate is situated in Canyamel. The accommodation is 33 km from Alcudia. The villa also includes 4 bathrooms. Ubytování Villa Opal by Cap Vermell Estate se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 35 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oro Del Mar Bloque D Bajos A

Oro Del Mar Bloque D Bajos A

Ubytování (Apartmán) Oro Del Mar Bloque D Bajos A. Situated in Canyamel, 200 metres from Playa de Canyamel, Oro Del Mar Bloque D Bajos A features accommodation with free WiFi, air conditioning, an outdoor... Ubytování Oro Del Mar Bloque D Bajos A se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oro Del Mar Bloque D 2º A

Oro Del Mar Bloque D 2º A

Ubytování (Apartmán) Oro Del Mar Bloque D 2º A. Set in Canyamel, just 60 metres from Playa de Canyamel, Oro Del Mar Bloque D 2º A offers beachfront accommodation with an outdoor swimming pool, a garden... Ubytování Oro Del Mar Bloque D 2º A se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

cala varques

cala varques

Ubytování (Apartmán) cala varques. cala varques se nachází v Canyamelu, 250 metrů od pláže Playa de Canyamel, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování cala varques se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca).

Apartamento La Cabanya

Apartamento La Cabanya

Ubytování (Apartmán) Apartamento La Cabanya. Apartamento La Cabanya se nachází v Canyamelu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí terasu a venkovní bazén. Ubytování Apartamento La Cabanya se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 980 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oros de la Mar Bl. III 1A

Oros de la Mar Bl. III 1A

Ubytování (Apartmán) Oros de la Mar Bl. III 1A. 200 metres from Playa de Canyamel, Oros de la Mar Bl. III 1A is a beachfront property in Canyamel, providing amenities such as a kitchen and flat-screen... Ubytování Oros de la Mar Bl. III 1A se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Canyamel

Villa Canyamel

Ubytování (Vila) Villa Canyamel. Located just 1 km from Playa de Canyamel, Villa Canyamel provides accommodation in Canyamel with access to an outdoor swimming pool, a shared lounge, as... Ubytování Villa Canyamel se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 928 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Bach

Casa Bach

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Bach. Casa Bach nabízí ubytování s výhledem na moře, terasou a kávovarem, asi 2,1 km od Platja de sa Marjal. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Bach se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 25 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea House

Sea House

Ubytování (Prázdninový dům) Sea House. Sea House se nachází v Canyamelu a nabízí ubytování s terasou. Tento prázdninový dům má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Sea House se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 22 584 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villamar

Villamar

Ubytování (Prázdninový dům) Villamar. Villamar se nachází v Canyamelu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a přístupem do zahrady s venkovním bazénem. Ubytování Villamar se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 833 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento La Cabanya with 1 bedroom

Apartamento La Cabanya with 1 bedroom

Ubytování (Apartmán) Apartamento La Cabanya with 1 bedroom. Featuring accommodation with a balcony, Apartamento La Cabanya with 1 bedroom is located in Canyamel. Ubytování Apartamento La Cabanya with 1 bedroom se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca).

Apartamento La Cabanya with 1 bedroom

Apartamento La Cabanya with 1 bedroom

Ubytování (Apartmán) Apartamento La Cabanya with 1 bedroom. Located in Canyamel, just 300 metres from Playa de Canyamel, Apartamento La Cabanya with 1 bedroom provides accommodation with free WiFi. Ubytování Apartamento La Cabanya with 1 bedroom se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca).

Finca Canyamel Golf and Beach Alcina Vacations

Finca Canyamel Golf and Beach Alcina Vacations

Ubytování (Vila) Finca Canyamel Golf and Beach Alcina Vacations. Finca Canyamel Golf and Beach Alcina Vacations se nachází v Canyamelu, 32 km od Alcudie. Vila má zahradu, bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Finca Canyamel Golf and Beach Alcina Vacations se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Topaz by Cap Vermell Estate

Villa Topaz by Cap Vermell Estate

Ubytování (Vila) Villa Topaz by Cap Vermell Estate. Located just 1.8 km from Playa de Canyamel, Villa Topaz by Cap Vermell Estate provides accommodation in Canyamel with access to an outdoor swimming pool, a... Ubytování Villa Topaz by Cap Vermell Estate se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca).

Villa Sapphire by Cap Vermell Estate

Villa Sapphire by Cap Vermell Estate

Ubytování (Vila) Villa Sapphire by Cap Vermell Estate. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, garden view and a balcony, Villa Sapphire by Cap Vermell Estate is situated in Canyamel. Ubytování Villa Sapphire by Cap Vermell Estate se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 49 845 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Traumvilla Encina

Traumvilla Encina

Ubytování (Prázdninový dům) Traumvilla Encina. Located in Canyamel, this detached villa features a garden, a barbecue and a terrace with a private salt-water pool. Ubytování Traumvilla Encina se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Albatros

Villa Albatros

Ubytování (Vila) Villa Albatros. Villa Albatros se nachází necelý 1 km od pláže Playa de Canyamel a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Ubytování Villa Albatros se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 30 313 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Es Clonenell

Es Clonenell

Ubytování (Vila) Es Clonenell. Located about 2.7 km from Playa de Canyamel, Es Clonenell offers accommodation with an outdoor pool and free WiFi. Ubytování Es Clonenell se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca).

Petit Chateau

Petit Chateau

Ubytování (Vila) Petit Chateau. Located in Canyamel in the Balearic Islands region, Petit Chateau features a garden. The accommodation is 6 km from Cala Ratjada. Ubytování Petit Chateau se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca).

Villa Diamond by Cap Vermell Estate

Villa Diamond by Cap Vermell Estate

Ubytování (Vila) Villa Diamond by Cap Vermell Estate. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Villa Diamond by Cap Vermell Estate is situated in Canyamel. Ubytování Villa Diamond by Cap Vermell Estate se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 32 137 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Blanca Seafront MHM

Villa Blanca Seafront MHM

Ubytování (Vila) Villa Blanca Seafront MHM. Situated in Canyamel, Villa Blanca Seafront MHM offers accommodation with a private pool. Guests have access to free WiFi. Ubytování Villa Blanca Seafront MHM se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Jade by Cap Vermell Estate

Villa Jade by Cap Vermell Estate

Ubytování (Vila) Villa Jade by Cap Vermell Estate. Set just 1.6 km from Playa de Canyamel, Villa Jade by Cap Vermell Estate offers accommodation in Canyamel with access to an outdoor swimming pool, a shared... Ubytování Villa Jade by Cap Vermell Estate se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 19 762 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Cabanya Apartment with 1 bedroom

La Cabanya Apartment with 1 bedroom

Ubytování (Apartmán) La Cabanya Apartment with 1 bedroom. Situated in Canyamel, just 200 metres from Playa de Canyamel, La Cabanya Apartment with 1 bedroom features accommodation with free WiFi. Ubytování La Cabanya Apartment with 1 bedroom se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca).

Oros de Nureduna Bl. III 2ºB

Oros de Nureduna Bl. III 2ºB

Ubytování (Apartmán) Oros de Nureduna Bl. III 2ºB. Set just 100 metres from Playa de Canyamel, Oros de Nureduna Bl. Ubytování Oros de Nureduna Bl. III 2ºB se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 302 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oro Del Mar Bloque D Bajos B

Oro Del Mar Bloque D Bajos B

Ubytování (Apartmán) Oro Del Mar Bloque D Bajos B. Located in Canyamel, 200 metres from Playa de Canyamel, Oro Del Mar Bloque D Bajos B provides accommodation with free WiFi, air conditioning, an outdoor... Ubytování Oro Del Mar Bloque D Bajos B se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento La Cabanya

Apartamento La Cabanya

Ubytování (Apartmán) Apartamento La Cabanya. Apartamento La Cabanya se nachází v Canyamelu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí terasu a venkovní bazén. Ubytování Apartamento La Cabanya se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 117 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sa Torre III

Sa Torre III

Ubytování (Prázdninový dům) Sa Torre III. Sa Torre III se nachází v Canyamelu, 300 metrů od pláže Playa de Canyamel a 2,7 km od pláže Sa Font de sa Cala. Ubytování Sa Torre III se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 21 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sa Torre I

Sa Torre I

Ubytování (Prázdninový dům) Sa Torre I. Sa Torre I nabízí ubytování v Canyamelu, 300 metrů od pláže Playa de Canyamel a 2,7 km od pláže Sa Font de sa Cala. Ubytování Sa Torre I se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 19 242 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento La Cabanya with 1 bedroom

Apartamento La Cabanya with 1 bedroom

Ubytování (Apartmán) Apartamento La Cabanya with 1 bedroom. Boasting accommodation with a balcony, Apartamento La Cabanya with 1 bedroom is set in Canyamel. Ubytování Apartamento La Cabanya with 1 bedroom se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca).

Canyamel Beach & Sun

Canyamel Beach & Sun

Ubytování (Apartmán) Canyamel Beach & Sun. Canyamel Beach & Sun is set in Canyamel. The accommodation is 12.2 km from Cala Ratjada. Ubytování Canyamel Beach & Sun se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Na Maians

Na Maians

Ubytování (Vila) Na Maians. Na Maians is situated in Canyamel and offers an outdoor swimming pool and a terrace. Ubytování Na Maians se nachází ve městě Canyamel (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Canyamel

Město Canyamel se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 51 hotelů a ubytování ve městě Canyamel.