Hledat

Ubytování

Ubytování město Canazei

Ve městě Canazei (Itálie) máme celkem 216 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Canazei

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Canazei

Casa Dino - Sass Pordoi

10

Casa Dino - Sass Pordoi

Ubytování (Apartmán) Casa Dino - Sass Pordoi. Casa Dino - Sass Pordoi se nachází v Canazei, pouhých 300 metrů od údolí Val di Fassa, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Casa Dino - Sass Pordoi se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cesa Zapin 2

10

Cesa Zapin 2

UbytováníCesa Zapin 2. Cesa Zapin 2 se nachází v Canazei, 13 km od průsmyku Sella, 24 km od jezera Carezza a 28 km od Saslong. Ubytování Cesa Zapin 2 se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cesa Civetta

10

Cesa Civetta

UbytováníCesa Civetta. Cesa Civetta nabízí ubytování v Canazei, 24 km od jezera Carezza a 28 km od Saslong. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Cesa Civetta se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Luxury Chalet Orchidea

10

Luxury Chalet Orchidea

Ubytování (Apartmány) Luxury Chalet Orchidea. Luxury Chalet Orchidea se nachází v Canazei, 15 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Luxury Chalet Orchidea se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cesa Delba

10

Cesa Delba

UbytováníCesa Delba. Cesa Delba se nachází v Canazei, pouhých 14 km od průsmyku Pordoi, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Cesa Delba se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rifugio Salei

9,9

Rifugio Salei

UbytováníRifugio Salei. Rifugio Salei se nachází v Canazei, 1 km od průsmyku Sella, a nabízí ubytování s venkovním bazénem, bezplatným soukromým parkovištěm, zahradou a společným... Ubytování Rifugio Salei se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cesa Zapin 1

9,7

Cesa Zapin 1

UbytováníCesa Zapin 1. Cesa Zapin 1 se nachází v Canazei, 13 km od průsmyku Sella, 24 km od jezera Carezza a 28 km od Saslong. Ubytování Cesa Zapin 1 se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Cirelle Suite & Spa

9,7

Residence Cirelle Suite & Spa

Ubytování (Aparthotel) Residence Cirelle Suite & Spa. Residence Cirelle Suite & Spa se nachází v centru letoviska Alba di Canazei, 300 metrů od lyžařského areálu Ciampac a 2 km od Canazei, a nabízí bezplatné... Ubytování Residence Cirelle Suite & Spa se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Karin

9,7

Casa Karin

UbytováníCasa Karin. Casa Karin nabízí ubytování s možností vlastního stravování ve městě Canazei, 1,3 km od lanovky Canazei-Pecol, kterou se dostanete do lyžařského areálu... Ubytování Casa Karin se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Majon Di Roces

9,7

Majon Di Roces

Ubytování (Prázdninové domy) Majon Di Roces. Majon Di Roces se nachází v Canazei v regionu Trentino Alto Adige, 14 km od průsmyku Pordoi, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, bezplatnou... Ubytování Majon Di Roces se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Maurivan

9,7

Casa Maurivan

UbytováníCasa Maurivan. Casa Maurivan se nachází v centru Canazei. Nabízí apartmány s balkonem s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a parkování na místě zdarma. Ubytování Casa Maurivan se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cesa Crepaz piccolo

9,6

Cesa Crepaz piccolo

Ubytování (Apartmán) Cesa Crepaz piccolo. Cesa Crepaz piccolo nabízí ubytování s výhledem na hory v Canazei, 14 km od průsmyku Pordoi a průsmyku Sella. Ubytování Cesa Crepaz piccolo se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Majon Baticher

9,6

Majon Baticher

Ubytování (Apartmán) Majon Baticher. Majon Baticher se nachází v Canazei, 3,3 km od průsmyku Pordoi a 200 metrů od údolí Val di Fassa, a nabízí výhled na město. Ubytování Majon Baticher se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cesa Crepaz

9,6

Cesa Crepaz

Ubytování (Apartmán) Cesa Crepaz. Cesa Crepaz nabízí ubytování s výhledem na hory v Canazei, 13 km od průsmyku Pordoi a 1 km od údolí Val di Fassa. Ubytování Cesa Crepaz se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Cesa Ciasates

9,6

B&B Cesa Ciasates

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Cesa Ciasates. B&B Cesa Ciasates se nachází v obci Canazei, 700 metrů od stanice lanovky Canazei-Pecol zajišťující spojení s lyžařským okruhem Sella Ronda, a nabízí... Ubytování B&B Cesa Ciasates se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locanda degli Artisti Art Hotel

9,5

Locanda degli Artisti Art Hotel

Ubytování (Hotel) Locanda degli Artisti Art Hotel. Locanda degli se nachází v Canazei, 13 km od průsmyku Pordoi. Ubytování Locanda degli Artisti Art Hotel se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Dolavilla

9,5

Apartment Dolavilla

UbytováníApartment Dolavilla. Apartment Dolavilla se nachází v Canazei, pouhých 13 km od průsmyku Pordoi, a nabízí ubytování s výhledem na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Apartment Dolavilla se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Al Viel B&B

9,4

Hotel Al Viel B&B

Ubytování (Hotel) Hotel Al Viel B&B. Hotel Al Viel B&B se nachází v Canazei, 13 km od průsmyku Pordoi, a nabízí zahradu, bezplatné soukromé parkoviště, přímý přístup na sjezdovku a terasu. Ubytování Hotel Al Viel B&B se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Mia Majon

9,4

B&B Mia Majon

Ubytování (Chata) B&B Mia Majon. Nekuřácký B&B Mia Majon se nachází pouhých 200 metrů od sjezdovek Sella Ronda a 5 minut chůze od centra města Canazei. Ubytování B&B Mia Majon se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Cèsa Sorèie Dolomiti

9,4

Appartamenti Cèsa Sorèie Dolomiti

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Cèsa Sorèie Dolomiti. Appartamenti Cèsa Sorèie Dolomiti se nachází v Canazei, 13 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamenti Cèsa Sorèie Dolomiti se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pian Schiavaneis Apartments B&b

9,4

Pian Schiavaneis Apartments B&b

Ubytování (Bed and breakfast) Pian Schiavaneis Apartments B&b. Pian Schiavaneis se nachází v Canazei a nabízí výhled na hory, restauraci, bar a zahradu. Ubytování Pian Schiavaneis Apartments B&b se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cesa Raffaella - appartamento Vernel

9,4

Cesa Raffaella - appartamento Vernel

Ubytování (Apartmán) Cesa Raffaella - appartamento Vernel. Cesa Raffaella - appartamento Vernel se nachází asi 60 metrů od údolí Val di Fassa a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Cesa Raffaella - appartamento Vernel se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cesa Mesdì

9,4

Cesa Mesdì

UbytováníCesa Mesdì. Cesa Mesdì se nachází 12 km od průsmyku Pordoi a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Cesa Mesdì se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cesa Raffaella - appartamento Pordoi

9,4

Cesa Raffaella - appartamento Pordoi

Ubytování (Apartmán) Cesa Raffaella - appartamento Pordoi. Cesa Raffaella - appartamento Pordoi se nachází 13 km od průsmyku Sella a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Cesa Raffaella - appartamento Pordoi se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Vites Mountain Hotel

9,4

Chalet Vites Mountain Hotel

Ubytování (Hotel) Chalet Vites Mountain Hotel. Moderní 4hvězdičkový Chalet Vites Mountain Hotel byl otevřen v roce 2012 a nabízí bezplatné wellness. Ubytování Chalet Vites Mountain Hotel se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Doris

9,4

Villa Doris

Ubytování (Apartmán) Villa Doris. Villa Doris se nachází 12 km od průsmyku Pordoi a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Villa Doris se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garnì Val de Costa

9,4

Garnì Val de Costa

UbytováníGarnì Val de Costa. Rodinný penzion Garnì Val de Costa se nachází ve středisku Alba di Canazei, 2 km od centra obce Canazei a nabízí wellness centrum, terasu s panoramatickým... Ubytování Garnì Val de Costa se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Piccola Cesa B&B

9,3

Piccola Cesa B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Piccola Cesa B&B. Piccola Cesa B&B se nachází v Canazei v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Piccola Cesa B&B se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Gries

9,3

Hotel Gries

Ubytování (Hotel) Hotel Gries. Hotel Gries se nachází v Canazei, 13 km od průsmyku Pordoi, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a zahradu. Ubytování Hotel Gries se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Orchidea

9,3

Chalet Orchidea

Ubytování (Apartmány) Chalet Orchidea. Chalet Orchidea se nachází v klidné horské obci Penia, 3 km od města Canazei, a nabízí tradiční apartmány s balkonem s výhledem hory, zařízenou zahradu a... Ubytování Chalet Orchidea se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Cesa Lamar

9,3

Appartamento Cesa Lamar

Ubytování (Apartmán) Appartamento Cesa Lamar. Appartamento Cesa Lamar nabízí ubytování s výhledem na hory v Canazei, 23 km od jezera Carezza a 29 km od Saslong. Ubytování Appartamento Cesa Lamar se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Cèsa Crepa Neigra

9,3

Appartamenti Cèsa Crepa Neigra

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Cèsa Crepa Neigra. Appartamenti Cèsa Crepa Neigra nabízí ubytování s výhledem na horu Marmolada a okolní hory, zahradou se zázemím pro grilování a bezplatným Wi-Fi jen 5... Ubytování Appartamenti Cèsa Crepa Neigra se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Ciamorc

9,3

Garni Ciamorc

Ubytování (Hotel) Garni Ciamorc. Garni Ciamorc se nachází v Canazei, 13 km od průsmyku Pordoi a průsmyku Sella, a nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatným Wi-Fi ve všech... Ubytování Garni Ciamorc se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Croce Bianca Leisure & Spa Hotel

9,2

Croce Bianca Leisure & Spa Hotel

Ubytování (Hotel) Croce Bianca Leisure & Spa Hotel. Croce Bianca Leisure & Spa Hotel se nachází v Canazei, 13 km od průsmyku Pordoi, a nabízí ubytování s restaurací, bezplatné soukromé parkoviště, sezónní... Ubytování Croce Bianca Leisure & Spa Hotel se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Maria

9,2

Appartamenti Maria

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Maria. Appartamenti Maria se nachází v centru malé obce Canazei. Nabízí dřevěné interiéry v alpském stylu a satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Appartamenti Maria se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Des Alpes

9,2

Residence Des Alpes

UbytováníResidence Des Alpes. Residence Des Alpes se nachází v Canazei, 13 km od průsmyku Pordoi a 14 km od průsmyku Sella. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Residence Des Alpes se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cesa Monica

9,2

Cesa Monica

Ubytování (Apartmán) Cesa Monica. Cesa Monica se nachází 13 km od průsmyku Pordoi a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Cesa Monica se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Dolomites Holiday Home

9,2

Dolomites Holiday Home

Ubytování (Apartmány) Dolomites Holiday Home. Dolomites Holiday Home se nachází v Canazei, 13 km od průsmyku Pordoi a průsmyku Sella, a nabízí přímý přístup na sjezdovku a výhled do zahrady. Ubytování Dolomites Holiday Home se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Majon del Tisler

9,2

Majon del Tisler

Ubytování (Apartmány) Majon del Tisler. Majon del Tisler se nachází v Canazei, 13 km od průsmyku Pordoi a 14 km od průsmyku Sella. Nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Majon del Tisler se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Pordoi Passo Pordoi

9,2

Hotel Pordoi Passo Pordoi

Ubytování (Hotel) Hotel Pordoi Passo Pordoi. Hotel Pordoi stojí přímo u sjezdovek Belvedere v Canazei. Hosté mohou zdarma využívat wellness centrum s tureckou lázní a sluneční terasu s lehátky. Ubytování Hotel Pordoi Passo Pordoi se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Tobià

9,2

Chalet Tobià

Ubytování (Chata) Chalet Tobià. Chalet Tobià se nachází v Canazei v regionu Val di Fassa a nabízí vířivku, balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalet Tobià se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Sissi

9,2

Appartamento Sissi

Ubytování (Apartmán) Appartamento Sissi. Appartamento Sissi se nachází v centru Canazei a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatnou lyžárnu. Ubytování Appartamento Sissi se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

San Cristoforo

9,2

San Cristoforo

Ubytování (Apartmán) San Cristoforo. San Cristoforo se nachází v Canazei, pouhých 13 km od průsmyku Pordoi, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování San Cristoforo se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Pareda

9,2

Hotel Pareda

UbytováníHotel Pareda. Hotel Pareda se nachází jen 2 minuty chůze od centra města Canazei a 20 metrů od lyžařského vleku Belvedere. Ubytování Hotel Pareda se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Valle Maura

9,2

Valle Maura

Ubytování (Apartmán) Valle Maura. Valle Maura v Dolomitech se nachází jen 150 metrů od lyžařského vleku Canazei-Pecol. Na místě je k dispozici Wi-Fi zdarma a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Valle Maura se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Campagnola

9,2

La Campagnola

UbytováníLa Campagnola. La Campagnola se nachází v Canazei, 12 km od průsmyku Pordoi, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým parkovištěm a barem. Ubytování La Campagnola se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Cesa Maria Mountain Hospitality

9,1

Appartamenti Cesa Maria Mountain Hospitality

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Cesa Maria Mountain Hospitality. Appartamenti Cesa Maria Mountain Hospitality se nachází v Canazei, 10 minut pěšky od lyžařských vleků Pecol. Ubytování Appartamenti Cesa Maria Mountain Hospitality se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cesa San Florian - Appartamento 1

9,1

Cesa San Florian - Appartamento 1

Ubytování (Apartmán) Cesa San Florian - Appartamento 1. Cesa San Florian - Appartamento 1 se nachází v Canazei, pouhých 5 km od průsmyku Pordoi, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Cesa San Florian - Appartamento 1 se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Cesa Tyrol

9,1

Hotel Cesa Tyrol

Ubytování (Hotel) Hotel Cesa Tyrol. Hotel Cesa Tyrol se nachází v Canazei, 700 metrů od sjezdovek Belvedere, a nabízí bezplatné wellness centrum a posilovnu. Ubytování Hotel Cesa Tyrol se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Azalea

9,1

Azalea

Ubytování (Apartmán) Azalea. Azalea se nachází v Canazei, pouhých 13 km od průsmyku Pordoi, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Azalea se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Alpino Al Cavalletto

9,1

Albergo Alpino Al Cavalletto

Ubytování (Hotel) Albergo Alpino Al Cavalletto. Albergo Alpino Al Cavalletto se nachází v Alba di Canazei, 2 km od centra Canazei a pouhých 300 metrů od lanovky Ciampac. Nabízí pokoje v alpském stylu. Ubytování Albergo Alpino Al Cavalletto se nachází ve městě Canazei (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Canazei

Město Canazei se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 216 hotelů a ubytování ve městě Canazei.