Hledat

Ubytování

Ubytování město Canale San Bovo

Ve městě Canale San Bovo (Itálie) máme celkem 26 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Canale San Bovo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Canale San Bovo

Chalet in the Dolomites

9,8

Chalet in the Dolomites

Ubytování (Apartmán) Chalet in the Dolomites. Chalet in the Dolomites se nachází v Canale San Bovo a nabízí zahradu a terasu. Levico Terme leží 36 km daleko. Ubytování Chalet in the Dolomites se nachází ve městě Canale San Bovo (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Casa Verde

9,8

La Casa Verde

Ubytování (Apartmán) La Casa Verde. La Casa Verde se nachází v Canale San Bovo a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a úschovnu zavazadel. Ubytování La Casa Verde se nachází ve městě Canale San Bovo (Itálie - Trentino Alto Adige).

A&J House

9,7

A&J House

UbytováníA&J House. A&J House se nachází v Canale San Bovo, pouhých 45 km od národního parku Dolomiti Bellunesi. Ubytování A&J House se nachází ve městě Canale San Bovo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Iride

9,5

Casa Iride

Ubytování (Apartmán) Casa Iride. Casa Iride se nachází v malé vesnici Zortea a nabízí lyžárnu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Iride se nachází ve městě Canale San Bovo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bella Vista

9,5

Bella Vista

Ubytování (Apartmán) Bella Vista. Bella Vista se nachází v centru města Canale San Bovo. Patří k němu zahrada s grilem. Ubytování Bella Vista se nachází ve městě Canale San Bovo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Fiore CIPAT 22038

9,5

Casa Fiore CIPAT 22038

Ubytování (Apartmán) Casa Fiore CIPAT 22038. Casa Fiore CIPAT 22038 je apartmán v horském stylu, který se nachází v Prade. Ubytování Casa Fiore CIPAT 22038 se nachází ve městě Canale San Bovo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa di Micky

9,4

Casa di Micky

Ubytování (Apartmán) Casa di Micky. Casa di Micky se nachází v Canale San Bovo a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 25 km od San Martino di Castrozza. Ubytování Casa di Micky se nachází ve městě Canale San Bovo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Conte Moro, ospitalità in Vanoi

9,3

Conte Moro, ospitalità in Vanoi

Ubytování (Horské chaty) Conte Moro, ospitalità in Vanoi. Conte Moro, ospitalità in Vanoi se nachází v Canale San Bovo. Tato chata má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Conte Moro, ospitalità in Vanoi se nachází ve městě Canale San Bovo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Danoli

9,3

Casa Danoli

Ubytování (Apartmán) Casa Danoli. Casa Danoli se nachází v Canale San Bovo. Nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a terasu. Ubytování Casa Danoli se nachází ve městě Canale San Bovo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Vanoi nel cuore verde del Trentino

9,3

Appartamento Vanoi nel cuore verde del Trentino

Ubytování (Apartmány) Appartamento Vanoi nel cuore verde del Trentino. Appartamento Vanoi nel cuore verde del Trentino se nachází v Canale San Bovo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Appartamento Vanoi nel cuore verde del Trentino se nachází ve městě Canale San Bovo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Lausen

9,2

Casa Lausen

Ubytování (Apartmán) Casa Lausen. Casa Lausen se nachází v Canal San Bovo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu. 23 km od San Martino di Castrozza. Ubytování Casa Lausen se nachází ve městě Canale San Bovo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Maso Brunetto

9,2

Maso Brunetto

UbytováníMaso Brunetto. Maso Brunetto se nachází v Canale San Bovo a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Tato chata má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Maso Brunetto se nachází ve městě Canale San Bovo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Colmel dei Busini

9,2

Colmel dei Busini

Ubytování (Apartmány) Colmel dei Busini. Colmel dei Busini se nachází v Canale San Bovo. Apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Colmel dei Busini se nachází ve městě Canale San Bovo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Eco-Baita Natura Spensierata

9,1

Eco-Baita Natura Spensierata

Ubytování (Bed and breakfast) Eco-Baita Natura Spensierata. Eco-Baita Natura Spensierata è una piccola ed accogliente struttura a conduzione famigliare. Ubytování Eco-Baita Natura Spensierata se nachází ve městě Canale San Bovo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lausen Vil

9,1

Lausen Vil

Ubytování (Prázdninový dům) Lausen Vil. Lausen Vil se nachází v Canale San Bovo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Ubytování Lausen Vil se nachází ve městě Canale San Bovo (Itálie - Trentino Alto Adige).

"La Casina" Relax e Natura a Canal San Bovo

9

"La Casina" Relax e Natura a Canal San Bovo

Ubytování (Chata) "La Casina" Relax e Natura a Canal San Bovo. "La Casina" Relax e Natura a Canal San Bovo se nachází v Canale San Bovo a nabízí výhled do zahrady, sdílený lounge a zahradu. Ubytování "La Casina" Relax e Natura a Canal San Bovo se nachází ve městě Canale San Bovo (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Piccola Casa Verde

8,8

La Piccola Casa Verde

Ubytování (Prázdninový dům) La Piccola Casa Verde. La Piccola Casa Verde se nachází v Canale San Bovo a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepcí a úschovnou zavazadel. Ubytování La Piccola Casa Verde se nachází ve městě Canale San Bovo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Affittacamere Lozen

8,7

Affittacamere Lozen

Ubytování (Bed and breakfast) Affittacamere Lozen. Affittacamere Lozen nabízí klidný a relaxační pobyt uprostřed Dolomit a podává pestrou snídani formou bufetu se sladkými i slanými pokrmy. Ubytování Affittacamere Lozen se nachází ve městě Canale San Bovo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Serenella

8,6

Hotel Serenella

Ubytování (Hotel) Hotel Serenella. Hotel Serenella najdete v čtvrti Zortea obce Canal San Bovo, 25 km od lyžařského střediska Brocon Pass. Ubytování Hotel Serenella se nachází ve městě Canale San Bovo (Itálie - Trentino Alto Adige).

CASA BERNARD nel cuore verde del Trentino

8

CASA BERNARD nel cuore verde del Trentino

Ubytování (Prázdninový dům) CASA BERNARD nel cuore verde del Trentino. CASA BERNARD nel cuore verde del Trentino se nachází v Canale San Bovo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. Ubytování CASA BERNARD nel cuore verde del Trentino se nachází ve městě Canale San Bovo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Baita Florinda

Baita Florinda

Ubytování (Prázdninový dům) Baita Florinda. Set in Canale San Bovo in the Trentino Alto Adige region, Baita Florinda features a balcony and garden views. Ubytování Baita Florinda se nachází ve městě Canale San Bovo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Canale San Bovo

Město Canale San Bovo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 26 hotelů a ubytování ve městě Canale San Bovo.