Hledat

Ubytování

Ubytování město Can Pastilla

Ve městě Can Pastilla (Španělsko) máme celkem 36 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Can Pastilla

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Can Pastilla

Apartments Beach 4U - Can Pastilla

9,6

Apartments Beach 4U - Can Pastilla

Ubytování (Apartmány) Apartments Beach 4U - Can Pastilla. Apartmány Beach 4U - Can Pastilla se nachází v letovisku Can Pastilla, 200 metrů od pláže Puro. Ubytování Apartments Beach 4U - Can Pastilla se nachází ve městě Can Pastilla (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BQ Aguamarina Boutique Hotel

9,3

BQ Aguamarina Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) BQ Aguamarina Boutique Hotel. BQ Aguamarina Boutique Hotel se nachází v obci Can Pastilla a má výhled na pláž Cala Estancia. Ubytování BQ Aguamarina Boutique Hotel se nachází ve městě Can Pastilla (Španělsko - Mallorca).

Villa Pedro strandnah ruhig zentral

9,2

Villa Pedro strandnah ruhig zentral

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Pedro strandnah ruhig zentral. Boasting garden views, Villa Pedro strandnah ruhig zentral offers accommodation with a garden and a balcony, around 4 km from Purobeach Palma. Ubytování Villa Pedro strandnah ruhig zentral se nachází ve městě Can Pastilla (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 518 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Helios Mallorca Hotel & Apartments

8,8

Helios Mallorca Hotel & Apartments

Ubytování (Hotel) Helios Mallorca Hotel & Apartments. Helios Mallorca je hotel situovaný u pláže Palma. Stojí v zahradách a nabízí venkovní bazén obklopený sluneční terasou a klimatizované pokoje s balkonem. Ubytování Helios Mallorca Hotel & Apartments se nachází ve městě Can Pastilla (Španělsko - Mallorca).

Primera línea Can Pastilla

8,8

Primera línea Can Pastilla

Ubytování (Apartmán) Primera línea Can Pastilla. Primera línea Can Pastilla se nachází v letovisku Can Pastilla, jen pár kroků od pláže Playa de Palma a 250 metrů od pláže Can Pastilla, a nabízí ubytování... Ubytování Primera línea Can Pastilla se nachází ve městě Can Pastilla (Španělsko - Mallorca).

Hotel Playa Adults Only

8,8

Hotel Playa Adults Only

Ubytování (Hotel) Hotel Playa Adults Only. Hotel Playa se nachází u pláže Playa de Palma a nabízí klimatizované pokoje i velkou sluneční terasu se skvělým výhledem na moře. Ubytování Hotel Playa Adults Only se nachází ve městě Can Pastilla (Španělsko - Mallorca).

THB El Cid - Adults Only

8,8

THB El Cid - Adults Only

Ubytování (Rezort) THB El Cid - Adults Only. Tento nedávno zrenovovaný prázdninový rezort nabízí fantastickou lokalitu u moře v krásném středomořském prostředí a Wi-Fi zdarma. Ubytování THB El Cid - Adults Only se nachází ve městě Can Pastilla (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Js Palma Stay Adults Only

8,7

Js Palma Stay Adults Only

Ubytování (Hotel) Js Palma Stay Adults Only. Hotel Js Palma Stay Adults Only se nachází pouhých 80 metrů od pláže v letovisku Can Pastilla na Mallorce a nabízí venkovní bazén, krytý bazén, sluneční... Ubytování Js Palma Stay Adults Only se nachází ve městě Can Pastilla (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Isla Del Sol

8,7

Apartamentos Isla Del Sol

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Isla Del Sol. Isla del Sol Apartments se nachází 5 minut pěšky od přístavu a pláže Can Pastilla a nabízí sezónní venkovní bazén a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Apartamentos Isla Del Sol se nachází ve městě Can Pastilla (Španělsko - Mallorca).

BQ Apolo Hotel

8,7

BQ Apolo Hotel

Ubytování (Hotel) BQ Apolo Hotel. Hotel BQ Apolo se nachází v letovisku Can Pastilla na ostrově Mallorca, 150 metrů od pláže a 2 km od letiště Palma. Ubytování BQ Apolo Hotel se nachází ve městě Can Pastilla (Španělsko - Mallorca).

BQ Amfora Beach Adults Only Hotel +18

8,7

BQ Amfora Beach Adults Only Hotel +18

Ubytování (Hotel) BQ Amfora Beach Adults Only Hotel +18. Čtyřhvězdičkový BQ Amfora Beach Hotel se nachází v letovisku Can Pastilla na ostrově Mallorka, pouhých 300 metrů od pláže, je určený výhradně pro dospělé a... Ubytování BQ Amfora Beach Adults Only Hotel +18 se nachází ve městě Can Pastilla (Španělsko - Mallorca).

Hotel Las Arenas

8,7

Hotel Las Arenas

Ubytování (Hotel) Hotel Las Arenas. Tento hotel s výhledem na moře se nachází jen několik minut chůze od pláže Ca'n Pastilla a 100 metrů od zastávky autobusu, který vás zaveze do centra... Ubytování Hotel Las Arenas se nachází ve městě Can Pastilla (Španělsko - Mallorca).

HM Alma Beach

8,5

HM Alma Beach

Ubytování (Hotel) HM Alma Beach. HM Alma Beach se nachází jen 200 metrů od pláže Can Pastilla. Nabízí sezónní venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování HM Alma Beach se nachází ve městě Can Pastilla (Španělsko - Mallorca).

Hotel Java

8,5

Hotel Java

Ubytování (Hotel) Hotel Java. Hotel je situován pouhých 30 metrů od pláže Palma de Majorcas a pro své hosty připravuje zábavní program, u kterého se můžete odreagovat po plavání v... Ubytování Hotel Java se nachází ve městě Can Pastilla (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Villa Nadine

8,5

Apartamentos Villa Nadine

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Villa Nadine. Apartamentos Villa Nadine se nachází pouhých 50 metrů od pláže Playa de Palma na Mallorce a nabízí plně vybavené apartmány. Ubytování Apartamentos Villa Nadine se nachází ve městě Can Pastilla (Španělsko - Mallorca).

Roc Leo

8,4

Roc Leo

Ubytování (Hotel) Roc Leo. Roc Leo s venkovními bazény se nachází v letovisku Palma Beach na Majorce, pouhých 100 metrů od pláže Can Pastilla. Ubytování Roc Leo se nachází ve městě Can Pastilla (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 276 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AluaSoul Palma Hotel Adults Only

8,4

AluaSoul Palma Hotel Adults Only

Ubytování (Hotel) AluaSoul Palma Hotel Adults Only. AluaSoul Palma je hotel pouze pro dospělé situovaný u pláže Cala Estancia v letovisku Can Pastilla u Palmského zálivu na Mallorce. Ubytování AluaSoul Palma Hotel Adults Only se nachází ve městě Can Pastilla (Španělsko - Mallorca).

Can Pastilla II

8,1

Can Pastilla II

Ubytování (Prázdninový dům) Can Pastilla II. Situated in Can Pastilla, 750 metres from Cala Estancia Beach and less than 1 km from Can Pastilla Beach, Can Pastilla II features accommodation with free... Ubytování Can Pastilla II se nachází ve městě Can Pastilla (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 26 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nautic Hotel & Spa

8

Nautic Hotel & Spa

Ubytování (Hotel) Nautic Hotel & Spa. Tento moderní a minimalistický hotel naleznete na pláži naproti námořnímu klubu Can Pastilla v blízkosti obchodů, restaurací a barů. Ubytování Nautic Hotel & Spa se nachází ve městě Can Pastilla (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Embat

8

Apartamentos Embat

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Embat. Apartaments Embat se nachází jen pár metrů od pláže v letovisku Ca'n Pastilla na Mallorce. Apartmány jsou 5 minut jízdy od letiště Son Sant Joan. Ubytování Apartamentos Embat se nachází ve městě Can Pastilla (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 825 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Amic Miraflores

8

Hotel Amic Miraflores

Ubytování (Hotel) Hotel Amic Miraflores. Hotel Amic Miraflores se nachází 1 minutu chůze od pláže Playa de Palma a 2 km od letiště v Palmě. Nabízí venkovní bazén, sluneční terasu a zahradu. Ubytování Hotel Amic Miraflores se nachází ve městě Can Pastilla (Španělsko - Mallorca).

Casa en Can Pastilla

8

Casa en Can Pastilla

Ubytování (Prázdninový dům) Casa en Can Pastilla. Located in Can Pastilla, Casa en Can Pastilla provides accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor... Ubytování Casa en Can Pastilla se nachází ve městě Can Pastilla (Španělsko - Mallorca).

Hotel Balear

7,8

Hotel Balear

Ubytování (Hotel) Hotel Balear. Rodinný Hotel Balear se nachází v letovisku Can Pastilla na Mallorce, jen 50 metrů od pláže Palma a 5 minut jízdy autem od letiště Palma. Ubytování Hotel Balear se nachází ve městě Can Pastilla (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Amic Gala

7,8

Hotel Amic Gala

Ubytování (Hotel) Hotel Amic Gala. Hotel Amic Gala se nachází v mallorském letovisku Can Pastilla, pouhých 70 metrů od pláže Playa de Palma. Ubytování Hotel Amic Gala se nachází ve městě Can Pastilla (Španělsko - Mallorca).

Roc Linda

7,7

Roc Linda

Ubytování (Hotel) Roc Linda. Hotel Linda stojí 500 metrů od pláže v Ca’n Pastilla v mallorském letovisku Palma Beach. Ubytování Roc Linda se nachází ve městě Can Pastilla (Španělsko - Mallorca).

Saulo Beach Hotel

7,6

Saulo Beach Hotel

Ubytování (Hotel) Saulo Beach Hotel. Hotel Saulo Beach Hotel se nachází na místě s výhledem na pláž Playa de Palma, na okraji letoviska Can Pastilla, které leží nedaleko mallorského hlavního... Ubytování Saulo Beach Hotel se nachází ve městě Can Pastilla (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento delante del mar Can pastilla

7,5

Apartamento delante del mar Can pastilla

Ubytování (Apartmán) Apartamento delante del mar Can pastilla. Apartamento delante del mar Can pastilla se nachází v letovisku Can Pastilla, jen pár kroků od pláže Playa de Palma a 150 metrů od pláže Can Pastilla, a... Ubytování Apartamento delante del mar Can pastilla se nachází ve městě Can Pastilla (Španělsko - Mallorca).

Hotel Ilusion Calma & Spa

7,4

Hotel Ilusion Calma & Spa

Ubytování (Hotel) Hotel Ilusion Calma & Spa. Hotel Calma se nachází 250 metrů od pláže Can Pastilla a nabízí venkovní bazén, posilovnu a bezplatné lázně s krytým bazénem, ​​vířivkou a saunou. Ubytování Hotel Ilusion Calma & Spa se nachází ve městě Can Pastilla (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 205 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Marbel

7,4

Hotel Marbel

Ubytování (Hotel) Hotel Marbel. Hotel Marbel se nachází v centru letoviska Can Pastilla, 200 metrů od pláží Palma a Cala Estancia. Ubytování Hotel Marbel se nachází ve městě Can Pastilla (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 074 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Pastilla I

7,2

Can Pastilla I

Ubytování (Prázdninový dům) Can Pastilla I. Situated in Can Pastilla, within 2.4 km of Es Molinar Beach and 1. Ubytování Can Pastilla I se nachází ve městě Can Pastilla (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bari

7,2

Hotel Bari

Ubytování (Hotel) Hotel Bari. Hotel Bari se nachází na Malorce, jen 100 metrů od pláže v Can Pastille u oblíbeného Palmského zálivu. Ubytování Hotel Bari se nachází ve městě Can Pastilla (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 971 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Amic Can Pastilla

7,1

Hotel Amic Can Pastilla

Ubytování (Hotel) Hotel Amic Can Pastilla. Hotel Amic Can Pastilla se nachází v centru města Can Pastilla, pouhých 80 metrů od pláže Playa de Palma a 3 zastávky autobusem od letiště Palma. Ubytování Hotel Amic Can Pastilla se nachází ve městě Can Pastilla (Španělsko - Mallorca).

PALMA BEACH HOTEL & APT Adults Only

PALMA BEACH HOTEL & APT Adults Only

Ubytování (Aparthotel) PALMA BEACH HOTEL & APT Adults Only. Situated less than 1 km from Cala Estancia Beach, PALMA BEACH HOTEL & APT Adults Only features accommodation with a restaurant, a bar and a 24-hour front... Ubytování PALMA BEACH HOTEL & APT Adults Only se nachází ve městě Can Pastilla (Španělsko - Mallorca).

ANA House

ANA House

Ubytování (Prázdninový dům) ANA House. ANA House se nachází jen pár kroků od pláže Playa de Palma a nabízí ubytování s výhledem na moře, terasou a rychlovarnou konvicí. Ubytování ANA House se nachází ve městě Can Pastilla (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 27 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beautiful apartment in Can Pastilla with WiFi and 4 Bedrooms

Beautiful apartment in Can Pastilla with WiFi and 4 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Beautiful apartment in Can Pastilla with WiFi and 4 Bedrooms. Beautiful apartment in Can Pastilla with WiFi and 4 Bedrooms se nachází v Can Pastilla a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Beautiful apartment in Can Pastilla with WiFi and 4 Bedrooms se nachází ve městě Can Pastilla (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 20 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartament playa de palma

apartament playa de palma

Ubytování (Apartmán) apartament playa de palma. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, apartament playa de palma is located in Can Pastilla. Ubytování apartament playa de palma se nachází ve městě Can Pastilla (Španělsko - Mallorca).

Frente Playa y Club Nautico

Frente Playa y Club Nautico

Ubytování (Apartmán) Frente Playa y Club Nautico. Frente Playa y Club Nautico has a balcony and is situated in Can Pastilla, within just 200 metres of Cala Estancia Beach and 500 metres of Purobeach Palma. Ubytování Frente Playa y Club Nautico se nachází ve městě Can Pastilla (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 803 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HOSTAL MARACAIBO

HOSTAL MARACAIBO

Ubytování (Penzion) HOSTAL MARACAIBO. Situated in Can Pastilla, 2.9 km from Es Molinar Beach, HOSTAL MARACAIBO features air-conditioned accommodation and a bar. Ubytování HOSTAL MARACAIBO se nachází ve městě Can Pastilla (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Can Pastilla

Město Can Pastilla se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 36 hotelů a ubytování ve městě Can Pastilla.