Hledat

Ubytování

Ubytování město Campo Tures

Ve městě Campo Tures (Itálie) máme celkem 57 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Campo Tures

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Campo Tures

Casa Pina Campo Tures

10

Casa Pina Campo Tures

UbytováníCasa Pina Campo Tures. Casa Pina Campo Tures se nachází v Campo Tures, 46 km od opatství Novacella a 43 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Casa Pina Campo Tures se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mountain Chalet Obertreyen

10

Mountain Chalet Obertreyen

UbytováníMountain Chalet Obertreyen. Mountain Chalet Obertreyen se nachází asi 47 km od jezera Lago di Braies a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Mountain Chalet Obertreyen se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpenblick Nr 5

10

Alpenblick Nr 5

UbytováníAlpenblick Nr 5. Alpenblick Nr 5 se nachází v Campo Tures v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Alpenblick Nr 5 se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Archehof Hochzirm Lodge Greti

10

Archehof Hochzirm Lodge Greti

Ubytování (Apartmán) Archehof Hochzirm Lodge Greti. Archehof Hochzirm Lodge Greti se nachází asi 49 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na řeku. Ubytování Archehof Hochzirm Lodge Greti se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Luggishof

9,9

Luggishof

Ubytování (Farma) Luggishof. Farma Luggishof je vzdálená méně než 10 minut jízdy od lyžařských vleků Speikboden a hostům nabízí vybavenou zahradu se zázemím pro grilování, ubytování v... Ubytování Luggishof se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Såndgøld Alpine Glamping

9,8

Såndgøld Alpine Glamping

UbytováníSåndgøld Alpine Glamping. Såndgøld Alpine Glamping se nachází v Campo Tures, 46 km od opatství Novacella. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Såndgøld Alpine Glamping se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Archehof Hochzirm Lodge Anna

9,8

Archehof Hochzirm Lodge Anna

Ubytování (Apartmán) Archehof Hochzirm Lodge Anna. Archehof Hochzirm Lodge Anna se nachází asi 49 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na řeku. Ubytování Archehof Hochzirm Lodge Anna se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Archehof Hochzirm Lodge Anton

9,8

Archehof Hochzirm Lodge Anton

Ubytování (Apartmán) Archehof Hochzirm Lodge Anton. Archehof Hochzirm Lodge Anton se nachází asi 49 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na řeku. Ubytování Archehof Hochzirm Lodge Anton se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hörtmairhof

9,8

Hörtmairhof

UbytováníHörtmairhof. Hörtmairhof v alpském stylu se nachází v Caminata di Tures, 2,5 km od Campo di Tures. Ubytování Hörtmairhof se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aussermairhof

9,7

Aussermairhof

Ubytování (Farma) Aussermairhof. Aussermairhof se nachází v Campo Tures v regionu Trentino Alto Adige, 50 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Aussermairhof se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Schwarzenstein

9,7

Chalet Schwarzenstein

Ubytování (Apartmány) Chalet Schwarzenstein. Chalet Schwarzenstein se nachází v Campo Tures, 45 km od opatství Novacella. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalet Schwarzenstein se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ausserangistlhof

9,6

Ausserangistlhof

Ubytování (Apartmány) Ausserangistlhof. Ausserangistlhof se nachází v Campo Tures, 48 km od opatství Novacella. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ausserangistlhof se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Villa Calluna

9,6

Residence Villa Calluna

Ubytování (Aparthotel) Residence Villa Calluna. Villa Calluna stojí mezi kavárnami a restauracemi v Sand in Taufers, 100 metrů od zastávky veřejného skibusu do Speikbodenu. Ubytování Residence Villa Calluna se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

XL Appartements Sand in Taufers

9,5

XL Appartements Sand in Taufers

Ubytování (Apartmány) XL Appartements Sand in Taufers. XL Appartements Sand in Taufers se nachází v obci Sand in Taufers, 2,2 km od lanovky Skischulbahn a 2,3 km od lanovky Speikboden. Ubytování XL Appartements Sand in Taufers se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Archehof Hochzirm Lodge Franz

9,5

Archehof Hochzirm Lodge Franz

Ubytování (Apartmán) Archehof Hochzirm Lodge Franz. Archehof Hochzirm Lodge Franz se nachází asi 49 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na řeku. Ubytování Archehof Hochzirm Lodge Franz se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Drumlerhof

9,4

Hotel Drumlerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Drumlerhof. Drumlerhof je rodinný hotel v Campo Tures, 2 km od sjezdovek Speikboden. Ubytování Hotel Drumlerhof se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Dependance Villa Calluna

9,4

Dependance Villa Calluna

Ubytování (Apartmány) Dependance Villa Calluna. Dependance Villa Calluna se nachází ve městě Sand in Taufer, 5 minut jízdy od lyžařské oblasti Speikboden. Ubytování Dependance Villa Calluna se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Margareth

9,4

Residence Margareth

Ubytování (Aparthotel) Residence Margareth. Residence Margareth se nachází na klidném místě v centru Campo Tures, 100 metrů od zastávky bezplatného skibusu, který vás zaveze ke sjezdovkám Klausberg a... Ubytování Residence Margareth se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

La vie Deluxe - Private Luxury Apartments

9,4

La vie Deluxe - Private Luxury Apartments

Ubytování (Apartmány) La vie Deluxe - Private Luxury Apartments. Set a 5-minute walk from the centre of Sand in Taufers, La vie Deluxe - Private Luxury Apartments offers alpine-style apartments with modern furnishings... Ubytování La vie Deluxe - Private Luxury Apartments se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Sonngarten

9,3

Appartements Sonngarten

Ubytování (Apartmány) Appartements Sonngarten. Appartements Sonngarten se nachází na klidném místě, 4 km od lyžařského areálu Speikboden. Ubytování Appartements Sonngarten se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Moarhof

9,3

Pension Moarhof

Ubytování (Penzion) Pension Moarhof. Pension Moarhof se nachází necelé 3 km od centra Campo Tures a nabízí výhled na Zillertalské Alpy, velkou zařízenou zahradu a bezplatnou půjčovnu kol. Ubytování Pension Moarhof se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet S Apartments

9,3

Chalet S Apartments

Ubytování (Apartmán) Chalet S Apartments. Chalet S Apartments se nachází v Campo Tures v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na město. 41 km od obce Corvara in Badia. Ubytování Chalet S Apartments se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Archehof Hochzirm Lodge Johanna

9,3

Archehof Hochzirm Lodge Johanna

Ubytování (Apartmán) Archehof Hochzirm Lodge Johanna. Archehof Hochzirm Lodge Johanna se nachází přibližně 49 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na řeku. Ubytování Archehof Hochzirm Lodge Johanna se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Oberpursteinhof

9,3

Apartment Oberpursteinhof

Ubytování (Apartmány) Apartment Oberpursteinhof. Apartment Oberpursteinhof se nachází asi 48 km od jezera Lago di Braies a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Apartment Oberpursteinhof se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apparthotel Central

9,2

Apparthotel Central

Ubytování (Aparthotel) Apparthotel Central. Apparthotel Central se nachází v Campo Tures a nabízí výhled na hory, restauraci, bar, sdílený lounge, wellness centrum a terasu. Ubytování Apparthotel Central se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lahnerhof

9,2

Lahnerhof

Ubytování (Farma) Lahnerhof. Lahnerhof stojí 5 minut od Campo Tures. Nabízí apartmány v alpském stylu s dřevěným nábytkem, zvířecí farmu, zahradu s grilem a bezplatnou lyžárnu a... Ubytování Lahnerhof se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Roanerhof

9,2

Roanerhof

Ubytování (Aparthotel) Roanerhof. Roanerhof se nachází na náhorní plošině uprostřed luk a lesů, 10 km od Campo Tures v Jižním Tyrolsku. Ubytování Roanerhof se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Heini

9,2

Hotel Heini

Ubytování (Hotel) Hotel Heini. Rodinný Hotel Heini s výhledem na hrad Campo di Tures a údolí Aurina nabízí elegantní restauraci a malé wellness centrum. Ubytování Hotel Heini se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Zimmerhofer

9,2

Garni Zimmerhofer

UbytováníGarni Zimmerhofer. Garni Zimmerhofer se nachází na klidném místě v Campo di Tures a nabízí pokoje s balkonem a výhled na Brunico. Zdarma si zde můžete půjčit městská kola. Ubytování Garni Zimmerhofer se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Vitaurina Royal Hotel

9,1

Vitaurina Royal Hotel

Ubytování (Hotel) Vitaurina Royal Hotel. Tříhvězdičkový Vitaurina Royal Hotel nabízí wellness centrum se saunou, vířivkou, tureckou lázní a krytým bazénem. Ubytování Vitaurina Royal Hotel se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Hotel Alpinum

9

Residence Hotel Alpinum

Ubytování (Aparthotel) Residence Hotel Alpinum. Rodinný hotel Alpinum se nachází v srdci oblasti Campo Tures, 30 km od rakouských hranic, a nabízí bezplatné wellness a Wi-Fi zdarma. Ubytování Residence Hotel Alpinum se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Alpenrose - Mesnerhof

9

Apartment Alpenrose - Mesnerhof

Ubytování (Apartmán) Apartment Alpenrose - Mesnerhof. Apartment Alpenrose - Mesnerhof se nachází v Campo Tures, 45 km od opatství Novacella a 49 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Apartment Alpenrose - Mesnerhof se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpenblick Nr 8

9

Alpenblick Nr 8

UbytováníAlpenblick Nr 8. Alpenblick Nr 8 se nachází v Campo Tures v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Alpenblick Nr 8 se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schüsslerhof

9

Schüsslerhof

UbytováníSchüsslerhof. Schüsslerhof se nachází v Campo Tures v regionu Trentino Alto Adige, 47 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Schüsslerhof se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Trojer

8,9

Garni Trojer

Ubytování (Hotel) Garni Trojer. Garni Trojer se nachází v Campo Tures, 47 km od opatství Novacella, a nabízí ubytování s možností bezplatného půjčení jízdních kol, neplacené soukromé... Ubytování Garni Trojer se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Spanglwirt

8,9

Hotel Spanglwirt

Ubytování (Hotel) Hotel Spanglwirt. Hotel Spanglwirt se nachází ve městě Campo Tures v regionu Trentino Alto Adige, 1,8 km od města Speikboden, a nabízí výhled na hory. Ubytování Hotel Spanglwirt se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aurturist Campo Tures

8,8

Aurturist Campo Tures

Ubytování (Apartmány) Aurturist Campo Tures. Aurturist Campo Tures se nachází v Campo Tures v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Aurturist Campo Tures se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpenblick Nr 9

8,8

Alpenblick Nr 9

UbytováníAlpenblick Nr 9. Alpenblick Nr 9 se nachází v Campo Tures v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Alpenblick Nr 9 se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Niederbacher

8,7

Garni Niederbacher

Ubytování (Hotel) Garni Niederbacher. Garni Niederbacher se nachází v Campo Tures, 47 km od opatství Novacella, a nabízí bar, bezplatné soukromé parkoviště, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Garni Niederbacher se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Domino

8,7

Apartments Domino

Ubytování (Apartmány) Apartments Domino. Apartments Domino se nachází v Campo Tures, 46 km od opatství Novacella a 43 km od jezera Lago di Braies. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a barem. Ubytování Apartments Domino se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Mair

8,7

Hotel Mair

UbytováníHotel Mair. Hotel Mair se nachází na panoramatickém kopci vedle alpského lesa, 4 km od sjezdovek Speikboden. Ubytování Hotel Mair se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Alte Mühle 4 Stelle

8,7

Hotel Alte Mühle 4 Stelle

Ubytování (Hotel) Hotel Alte Mühle 4 Stelle. Alte Mühle se nachází v horách Jižního Tyrolska a nabízí výhled na údolí Ahr s čistou řekou a stinným dřevem. Ubytování Hotel Alte Mühle 4 Stelle se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Naturresidenz Mair Zu Hof

8,7

Naturresidenz Mair Zu Hof

Ubytování (Apartmány) Naturresidenz Mair Zu Hof. Naturresidenz Mair Zu Hof je středověká stavba kdysi obývaná tyrolskými rytíři. Nachází se pouhých 5 minut pěšky od centra města Sand in Taufers. Ubytování Naturresidenz Mair Zu Hof se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Mühlegg

8,6

Apartments Mühlegg

Ubytování (Apartmány) Apartments Mühlegg. Apartments Mühlegg se nachází v Campo Tures, 5 minut jízdy od sjezdovek Speikboden, a nabízí apartmány v tradičním stylu s jednoduchým dřevěným nábytkem a... Ubytování Apartments Mühlegg se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Pfeifhofer

8,6

Residence Pfeifhofer

Ubytování (Apartmány) Residence Pfeifhofer. Residence Pfeifhofer nabízí parkování a Wi-Fi ve všech prostorách zdarma a apartmány s možností vlastního stravování v obci Mühlen in Taufers, 6 minut... Ubytování Residence Pfeifhofer se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Feldmilla Design Hotel

8,5

Feldmilla Design Hotel

Ubytování (Hotel) Feldmilla Design Hotel. Hotel Feldmilla se nachází v Campu Tures a nabízí výhled na Alpy, wellness centrum, finskou saunu, krytý a venkovní bazén a restauraci. Ubytování Feldmilla Design Hotel se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Hellweger

8,5

Hotel Hellweger

Ubytování (Hotel) Hotel Hellweger. Hotel Hellweger se nachází v centru města Sand In Taufers, 5 minut chůze od hradu z 13. Ubytování Hotel Hellweger se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Tubris Garnì Campo Tures

8,4

Hotel Tubris Garnì Campo Tures

UbytováníHotel Tubris Garnì Campo Tures. Hotel Tubris Garnì Campo Tures se nachází v Campo Tures, 47 km od opatství Novacella, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým parkovištěm,... Ubytování Hotel Tubris Garnì Campo Tures se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Mühlenerhof

8,3

Hotel Mühlenerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Mühlenerhof. Hotel Mühlenerhof se nachází v Campo Tures. Nabízí venkovní bazén, wellness centrum a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Mühlenerhof se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Bad Winkel

8,3

Hotel Bad Winkel

UbytováníHotel Bad Winkel. Hotel Bad Winkel je obklopen horami a nabízí bar a výhled na slavný Burg Taufers a Zillertalské Alpy. Ubytování Hotel Bad Winkel se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartment Röck

8,3

Appartment Röck

Ubytování (Apartmány) Appartment Röck. Appartment Röck se nachází ve městě Campo Tures a má terasu a bezplatnou lyžárnu. Ubytování Appartment Röck se nachází ve městě Campo Tures (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Campo Tures

Město Campo Tures se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 57 hotelů a ubytování ve městě Campo Tures.