Hledat

Ubytování

Ubytování město Campo di Trens

Ve městě Campo di Trens (Itálie) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Campo di Trens

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Campo di Trens

Sparberhof Apt Floriani

10

Sparberhof Apt Floriani

Ubytování (Apartmány) Sparberhof Apt Floriani. Sparberhof Apt Floriani se nachází asi 37 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Sparberhof Apt Floriani se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pfitscherhof

9,7

Pfitscherhof

UbytováníPfitscherhof. Pfitscherhof se nachází v Campo a nabízí zahradu, terasu a gril. di Trens s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování Pfitscherhof se nachází ve městě Campo di Trens (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Residence der bircher

9,6

Hotel Residence der bircher

Ubytování (Aparthotel) Hotel Residence der bircher. Hotel Residence der bircher in Campo di Trens has a terrace and a bar. Featuring room service, this property. Staff on site can arrange airport transfers. Ubytování Hotel Residence der bircher se nachází ve městě Campo di Trens (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hofstatthof

9,6

Hofstatthof

Ubytování (Farma) Hofstatthof. Hofstatthof se nachází v Campo di Trens, 31 km od Bressanone, a nabízí gril a výhled na hory. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Hofstatthof se nachází ve městě Campo di Trens (Itálie - Trentino Alto Adige).

Luxury Lodge - Orient Express Lener

9,5

Luxury Lodge - Orient Express Lener

Ubytování (Chata) Luxury Lodge - Orient Express Lener. Luxury Lodge - Orient Express Lener se nachází v Campo di Trens a nabízí výhled do zahrady, restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci, bar, zahradu, dětské... Ubytování Luxury Lodge - Orient Express Lener se nachází ve městě Campo di Trens (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Appartement Zingerlehof Trens

9,3

Chalet Appartement Zingerlehof Trens

Ubytování (Farma) Chalet Appartement Zingerlehof Trens. Chalet Appartement Zingerlehof Trens se nachází uprostřed Dolomit, 6 km od sjezdovek Monte Cavallo, a nabízí vybavení pro grilování zdarma, bezplatné Wi-Fi... Ubytování Chalet Appartement Zingerlehof Trens se nachází ve městě Campo di Trens (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pretzerhof

9,2

Pretzerhof

Ubytování (Farma) Pretzerhof. Farma Pretzerhof je situovaná v obci Novale Basso a nabízí apartmány s balkonem s výhledem na okolní hory a zahradu s opalovacími lehátky a grilem. Ubytování Pretzerhof se nachází ve městě Campo di Trens (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Wieser

9,2

Hotel Wieser

Ubytování (Hotel) Hotel Wieser. Hotel Wieser se nachází v malé vesnici Stilves, 1 km od Campo di Trens, a nabízí saunu a krytý bazén. Ubytování Hotel Wieser se nachází ve městě Campo di Trens (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Wiesenhof

8,8

Pension Wiesenhof

Ubytování (Hotel) Pension Wiesenhof. Rodinný Pension Wiesenhof se nachází v budově alpského stylu s výhledem na údolí Isarco, 5 km od města Campo di Trens. Ubytování Pension Wiesenhof se nachází ve městě Campo di Trens (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Lener

8,7

Hotel Lener

Ubytování (Hotel) Hotel Lener. Hotel Lener se nachází v historické budově v centru Campo di Trens/Freienfeld, 5 km od sjezdovek Rosskopf. Nabízí wellness a typickou restauraci. Ubytování Hotel Lener se nachází ve městě Campo di Trens (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Schönblick

8,5

Pension Schönblick

UbytováníPension Schönblick. Pension Schönblick se nachází v kopcích Campo di Trens, 9 km od centra města. Nabízí sluneční terasu a výhled na hory. Na místě je restaurace. Ubytování Pension Schönblick se nachází ve městě Campo di Trens (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Gasthaus Post

8,4

Hotel Gasthaus Post

Ubytování (Hotel) Hotel Gasthaus Post. Hotel Gasthaus Post se nachází v centru města Campo di Trens, 5 km od skiareálu Rosskopf, a nabízí pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou a bezplatné... Ubytování Hotel Gasthaus Post se nachází ve městě Campo di Trens (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sparberhof Apt Antonius

8

Sparberhof Apt Antonius

Ubytování (Apartmány) Sparberhof Apt Antonius. Sparberhof Apt Antonius nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 37 km od opatství Novacella. Ubytování Sparberhof Apt Antonius se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Larch

7,7

Hotel Larch

Ubytování (Hotel) Hotel Larch. Okouzlující Hotel Larch se nachází v Campo di Trens, méně než 5 minut jízdy od výjezdu z dálnice A22 Vipiteno, a nabízí útulné pokoje a wellness centrum. Ubytování Hotel Larch se nachází ve městě Campo di Trens (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sparberhof Exklusive

Sparberhof Exklusive

UbytováníSparberhof Exklusive. Sparberhof Exklusive se nachází asi 37 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Sparberhof Exklusive se nachází ve městě Campo di Trens (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mountain Apartment

Mountain Apartment

Ubytování (Apartmány) Mountain Apartment. Mountain Apartment se nachází v Campo di Trens, 26 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a bankomatem. Ubytování Mountain Apartment se nachází ve městě Campo di Trens (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Campo di Trens

Město Campo di Trens se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Campo di Trens.