Hledat

Ubytování

Ubytování město Campitello di Fassa

Ve městě Campitello di Fassa (Itálie) máme celkem 115 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Campitello di Fassa

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Campitello di Fassa

Cesa Mia Apartament

10

Cesa Mia Apartament

UbytováníCesa Mia Apartament. Boasting free bikes, Cesa Mia Apartament provides accommodation in Campitello di Fassa with free WiFi and river views. Ubytování Cesa Mia Apartament se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cèsa Gio & Lety - Campitello di Fassa

10

Cèsa Gio & Lety - Campitello di Fassa

UbytováníCèsa Gio & Lety - Campitello di Fassa. Ubytování Campitello di Fassa se nachází v obci Campitello di Fassa. Cèsa Gio & Lety - Campitello leží jen 16 km od průsmyku Pordoi. Ubytování Cèsa Gio & Lety - Campitello di Fassa se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

EDO

10

EDO

Ubytování (Apartmán) EDO. EDO se nachází v Campitello di Fassa a nabízí vířivku. Město Ortisei je vzdálené 18 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování EDO se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Ardoney - CPO372

10

Locazione Turistica Ardoney - CPO372

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Ardoney - CPO372. Locazione Turistica Ardoney - CPO372 se nachází v Campitellu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 34 km od Ortisei. Ubytování Locazione Turistica Ardoney - CPO372 se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Gran Elba - Favè 1

10

La Gran Elba - Favè 1

Ubytování (Apartmán) La Gran Elba - Favè 1. La Gran Elba - Favè 1 se nachází asi 15 km od průsmyku Sella a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování La Gran Elba - Favè 1 se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Lazzer - CPO340

10

Locazione Turistica Lazzer - CPO340

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Lazzer - CPO340. Locazione Turistica Lazzer - CPO340 se nachází v Campitellu. 33 km od Ortisei. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Locazione Turistica Lazzer - CPO340 se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cèsa Baissa

10

Cèsa Baissa

Ubytování (Apartmány) Cèsa Baissa. Cèsa Baissa se nachází v Campitello di Fassa, 15 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Cèsa Baissa se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Roma 43

10

Apartment Roma 43

UbytováníApartment Roma 43. Eurochalet - R3 se nachází v Campitello di Fassa, 16 km od průsmyku Pordoi, průsmyku Sella a 21 km od jezera Carezza. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Roma 43 se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cesa Anna

10

Cesa Anna

UbytováníCesa Anna. Cesa Anna se nachází v Campitello di Fassa, 21 km od jezera Carezza a 31 km od Saslong. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Cesa Anna se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Mariaflora

10

Hotel Mariaflora

UbytováníHotel Mariaflora. Hotel Mariaflora se nachází v obci Campitello di Fassa, 1 km od průsmyku Sella, a nabízí ubytování s terasou, bezplatné soukromé parkoviště, restauraci a... Ubytování Hotel Mariaflora se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cèsa Pier Sellaronda Dolomiti

9,8

Cèsa Pier Sellaronda Dolomiti

Ubytování (Apartmány) Cèsa Pier Sellaronda Dolomiti. Cèsa Pier Sellaronda Dolomiti se nachází v obci Campitello di Fassa a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na řeku. Ubytování Cèsa Pier Sellaronda Dolomiti se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Col Val di Fassa con Terrazza

9,8

Appartamento Col Val di Fassa con Terrazza

Ubytování (Apartmán) Appartamento Col Val di Fassa con Terrazza. Appartamento Col Val di Fassa con Terrazza se nachází v Campitello di Fassa, 15 km od průsmyku Pordoi a 16 km od průsmyku Sella. Ubytování Appartamento Col Val di Fassa con Terrazza se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Niki Campitello

9,7

Appartamento Niki Campitello

Ubytování (Apartmán) Appartamento Niki Campitello. Appartamento Niki Campitello se nachází v Campitello di Fassa, na úpatí hory Sassolungo. Ubytování Appartamento Niki Campitello se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cèsa Sot Rodela - Sas Piat

9,7

Cèsa Sot Rodela - Sas Piat

Ubytování (Apartmán) Cèsa Sot Rodela - Sas Piat. Cèsa Sot Rodela - Sas Piat se nachází v obci Campitello di Fassa, 15 km od průsmyku Pordoi a průsmyku Sella, a nabízí výhled na hory. Ubytování Cèsa Sot Rodela - Sas Piat se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cèsa Prinoth

9,7

Cèsa Prinoth

Ubytování (Apartmán) Cèsa Prinoth. Cèsa Prinoth se nachází asi 16 km od průsmyku Sella a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Cèsa Prinoth se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cèsa Chri e Sofì

9,7

Cèsa Chri e Sofì

Ubytování (Apartmán) Cèsa Chri e Sofì. Cèsa Chri e Sofì se nachází asi 16 km od průsmyku Pordoi a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Cèsa Chri e Sofì se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Lazzer - CPO341

9,7

Locazione Turistica Lazzer - CPO341

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Lazzer - CPO341. Locazione Turistica Lazzer - CPO341 se nachází v Campitellu. 33 km od Ortisei. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Locazione Turistica Lazzer - CPO341 se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Laurino Apartment

9,6

Laurino Apartment

Ubytování (Apartmán) Laurino Apartment. Apt. Apartmán Laurino se nachází v obci Campitello di Fassa, 230 metrů od lyžařského vleku Col Rodella. Ubytování Laurino Apartment se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Klimahouse North

9,6

Klimahouse North

Ubytování (Apartmány) Klimahouse North. Klimahouse North se nachází v obci Campitello di Fassa, 16 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Klimahouse North se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cesa Ellecosta

9,6

Cesa Ellecosta

UbytováníCesa Ellecosta. Cesa Ellecosta se nachází v Campitellu, 16 km od průsmyku Sella, 21 km od jezera Carezza a 31 km od Saslong, a nabízí zahradu. Ubytování Cesa Ellecosta se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Majon Sotroi

9,6

Appartamenti Majon Sotroi

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Majon Sotroi. Appartmenti Majon Sotroi se nachází v obci Campitello di Fassa, 3 minuty jízdy od lanovky Col Rodella - Sella Ronda, a nabízí zařízenou terasu a zahradu. Ubytování Appartamenti Majon Sotroi se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Marcora

9,6

Chalet Marcora

Ubytování (Hotel) Chalet Marcora. Set along the Strada Dolomiti street in Campitello di Fassa, Chalet Marcora offers free WiFi. It is 150 metres from the Col Rodella ski slopes. Ubytování Chalet Marcora se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Cecilia - CPO396

9,5

Locazione Turistica Cecilia - CPO396

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Cecilia - CPO396. Locazione Turistica Cecilia - CPO396 se nachází v Campitellu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu. 17 km od průsmyku Pordoi. Ubytování Locazione Turistica Cecilia - CPO396 se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sella Ronda Apartment

9,5

Sella Ronda Apartment

Ubytování (Apartmán) Sella Ronda Apartment. Sella Ronda Apartment se nachází asi 16 km od průsmyku Pordoi a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Sella Ronda Apartment se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cèsa Mia

9,5

Cèsa Mia

Ubytování (Apartmán) Cèsa Mia. Cèsa Mia se nachází v obci Campitello di Fassa, pouhých 15 km od průsmyku Pordoi, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Cèsa Mia se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Calore di una Casa di Montagna

9,5

Calore di una Casa di Montagna

Ubytování (Apartmán) Calore di una Casa di Montagna. Calore di una Casa di Montagna se nachází v Campitello di Fassa a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 33 km od Ortisei. Ubytování Calore di una Casa di Montagna se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

DoloMitic Tobià. Appartamento per vacanze attive.

9,5

DoloMitic Tobià. Appartamento per vacanze attive.

UbytováníDoloMitic Tobià. Appartamento per vacanze attive.. Nachází se 16 km od průsmyku Sella a 21 km od jezera Carezza v Campitellu. di Fassa, DoloMitic Tobià. Appartamento per vacanze attive. Ubytování DoloMitic Tobià. Appartamento per vacanze attive. se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Kofler Wonderland Resort

9,4

Villa Kofler Wonderland Resort

Ubytování (Hotel) Villa Kofler Wonderland Resort. Villa Kofler se nachází v centru příjemné vesnice Campitello v údolí Val di Fassa v Trentinských Dolomitech. Ubytování Villa Kofler Wonderland Resort se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Villa Artic

9,4

Residence Villa Artic

Ubytování (Apartmány) Residence Villa Artic. Residence Villa Artic se nachází 650 metrů od centra obce Campitello di Fassa a nabízí apartmány v alpském stylu se satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Residence Villa Artic se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Soraruf

9,4

Casa Soraruf

Ubytování (Apartmán) Casa Soraruf. Casa Soraruf se nachází v Campitello di Fassa v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na řeku. 33 km od Ortisei. Ubytování Casa Soraruf se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cèsa Viosadea

9,4

Cèsa Viosadea

Ubytování (Apartmány) Cèsa Viosadea. Cèsa Viosadea se nachází v obci Campitello di Fassa a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Cèsa Viosadea se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cesa Prinoth

9,4

Cesa Prinoth

Ubytování (Apartmány) Cesa Prinoth. Cesa Prinoth se nachází v Campitello di Fassa, 16 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Cesa Prinoth se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Casa Duron

9,4

La Casa Duron

Ubytování (Apartmán) La Casa Duron. La Casa Duron se nachází asi 15 km od průsmyku Pordoi a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování La Casa Duron se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rodella A Parte

9,3

Rodella A Parte

Ubytování (Apartmány) Rodella A Parte. Rodella A Parte se nachází v obci Campitello di Fassa v regionu Tridentsko-Horní Adiže, 2,2 km od Canazei. Ubytování Rodella A Parte se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Col Rodella

9,3

Appartamenti Col Rodella

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Col Rodella. Appartamenti Col Rodella se nachází ve městě Campitello di Fassa, 200 metrů od lyžařského vleku Col Rodella a 8 minut pěšky od vleku Col de Lin. Ubytování Appartamenti Col Rodella se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aliza

9,3

Aliza

Ubytování (Apartmán) Aliza. Aliza se nachází v Campitello di Fassa v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 33 km od Ortisei. Ubytování Aliza se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciapià

9,3

Ciapià

Ubytování (Apartmány) Ciapià. Ciapià se nachází uprostřed Dolomit, 10 minut chůze od lyžařského areálu Col Rodella, a nabízí apartmány s balkonem a výhledem hory, zdarma dostupné Wi-Fi... Ubytování Ciapià se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Gran Elba Dolomiti

9,3

La Gran Elba Dolomiti

UbytováníLa Gran Elba Dolomiti. La Gran se nachází v obci Campitello di Fassa v regionu Trentino Alto Adige. Elba Dolomiti nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování La Gran Elba Dolomiti se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

casa claudio-APPARTAMENTI IN CENTRO

9,3

casa claudio-APPARTAMENTI IN CENTRO

Ubytování (Apartmány) casa claudio-APPARTAMENTI IN CENTRO. Casa claudio...APPARTAMENTI IN CENTRO se nachází v Campitello di Fassa, 16 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování casa claudio-APPARTAMENTI IN CENTRO se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cèsa Bel Seren

9,2

Cèsa Bel Seren

Ubytování (Apartmány) Cèsa Bel Seren. Cèsa Bel Seren se nachází v obci Campitello di Fassa v regionu Trentino Alto Adige, 16 km od průsmyku Pordoi, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Cèsa Bel Seren se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Stella Alpina

9,2

Stella Alpina

Ubytování (Apartmány) Stella Alpina. Stella Alpina se nachází v Campitello di Fassa, 15 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Stella Alpina se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Riz Claudio

9,2

Appartamenti Riz Claudio

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Riz Claudio. Appartamenti Riz Claudio se nachází na úpatí pohoří Gruppo del Sassolungo a nabízí apartmány s přímým přístupem na sjezdovku. Ubytování Appartamenti Riz Claudio se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cesa La Doe Majons

9,2

Cesa La Doe Majons

Ubytování (Apartmán) Cesa La Doe Majons. Cesa La Doe Majons se nachází v srdci obce Campitello di Fassa uprostřed Dolomit. Nabízí apartmány s možností vlastního stravování a výhledem na hory. Ubytování Cesa La Doe Majons se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Neif de Sellaronda

9,2

Appartamento Neif de Sellaronda

Ubytování (Apartmán) Appartamento Neif de Sellaronda. Appartamento Neif de Sellaronda se nachází v obci Campitello di Fassa, 16 km od průsmyku Sella, 21 km od jezera Carezza a 31 km od Saslong. Ubytování Appartamento Neif de Sellaronda se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Dolomiti Chalet degli Abeti

9,1

Dolomiti Chalet degli Abeti

Ubytování (Horské chaty) Dolomiti Chalet degli Abeti. Nachází se v Campitello di Fassa v regionu Trentino Alto Adige a průsmyku Pordoi. Ubytování Dolomiti Chalet degli Abeti se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Steila da Mont Campitello

9,1

Steila da Mont Campitello

Ubytování (Apartmán) Steila da Mont Campitello. Steila da Mont Campitello se nachází v obci Campitello di Fassa, 15 km od průsmyku Sella, 21 km od jezera Carezza a 31 km od Saslong. Ubytování Steila da Mont Campitello se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Gran Paradis

9,1

Hotel Gran Paradis

Ubytování (Hotel) Hotel Gran Paradis. Tento rodinný hotel se nachází pouhých 650 metrů od centra obce Campitello di Fassa a nabízí bezplatné wellness centrum, tradiční restauraci a pokoje... Ubytování Hotel Gran Paradis se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpenhotel Panorama

9,1

Alpenhotel Panorama

Ubytování (Hotel) Alpenhotel Panorama. Alpenhotel Panorama nabízí volný vstup do lázní se saunou, tureckou lázní a senzorickou sprchou. Ubytování Alpenhotel Panorama se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cësa Valeria

9,1

Cësa Valeria

Ubytování (Apartmán) Cësa Valeria. Cësa Valeria se nachází v obci Campitello di Fassa, 250 metrů od lyžařského vleku Col Rodella a necelý 1 km od lanovky Col de Lin, a nabízí přímý přístup... Ubytování Cësa Valeria se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Giovanni - CPO359

9,1

Locazione Turistica Giovanni - CPO359

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Giovanni - CPO359. Locazione Turistica Giovanni - CPO359 se nachází v Campitellu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Locazione Turistica Giovanni - CPO359 se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Vernelia Val di Fassa Sella Ronda

9,1

Appartamento Vernelia Val di Fassa Sella Ronda

Ubytování (Apartmán) Appartamento Vernelia Val di Fassa Sella Ronda. Appartamento Vernelia Val di Fassa Sella Ronda se nachází v obci Campitello di Fassa v regionu Tridentsko-Horní Adiže a může se pochlubit balkonem a... Ubytování Appartamento Vernelia Val di Fassa Sella Ronda se nachází ve městě Campitello di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Campitello di Fassa

Město Campitello di Fassa se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 115 hotelů a ubytování ve městě Campitello di Fassa.