Hledat

Ubytování

Ubytování město Campestrin

Ve městě Campestrin (Itálie) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Campestrin

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Campestrin

Ladinische Jagerhof - Solaria CIPAT: 022113-AT-013003

9,7

Ladinische Jagerhof - Solaria CIPAT: 022113-AT-013003

UbytováníLadinische Jagerhof - Solaria CIPAT: 022113-AT-013003. Ubytování stojí 19 km od průsmyku Pordoi a průsmyku Sella v Campestrinu. Ubytování Ladinische Jagerhof - Solaria CIPAT: 022113-AT-013003 se nachází ve městě Campestrin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Bernard - CPO301

9,5

Locazione Turistica Bernard - CPO301

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Bernard - CPO301. Locazione Turistica Bernard - CPO301 se nachází v Campestrinu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. 35 km od Ortisei. Ubytování Locazione Turistica Bernard - CPO301 se nachází ve městě Campestrin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Bernard - CPO302

9,1

Locazione Turistica Bernard - CPO302

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Bernard - CPO302. Locazione Turistica Bernard - CPO302 se nachází v Campestrinu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Ubytování Locazione Turistica Bernard - CPO302 se nachází ve městě Campestrin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Villa Marta - CPO321

9

Locazione Turistica Villa Marta - CPO321

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Villa Marta - CPO321. Locazione Turistica Villa Marta - CPO321 se nachází v Campestrinu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 35 km od Ortisei. Ubytování Locazione Turistica Villa Marta - CPO321 se nachází ve městě Campestrin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cesa de Tonin

8,5

Cesa de Tonin

Ubytování (Apartmány) Cesa de Tonin. Cesa de Tonin se nachází v Campestrinu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Cesa de Tonin se nachází ve městě Campestrin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Dolomiti Sella Ronda

8,3

Dolomiti Sella Ronda

Ubytování (Apartmány) Dolomiti Sella Ronda. Dolomiti Sella Ronda nabízí ubytování s možností vlastního stravování v lyžařském středisku Campestrin, 4 km od nejbližšího lyžařského vleku s napojením na... Ubytování Dolomiti Sella Ronda se nachází ve městě Campestrin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mazzin Raggio di Sole

8,2

Mazzin Raggio di Sole

Ubytování (Apartmán) Mazzin Raggio di Sole. Mazzin Raggio di Sole se nachází v Campestrinu, pouhých 18 km od jezera Carezza, a nabízí zahradu, terasu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Mazzin Raggio di Sole se nachází ve městě Campestrin (Itálie - Trentino Alto Adige).

DaPolo - Cosy appartment in Val di Fassa

8

DaPolo - Cosy appartment in Val di Fassa

Ubytování (Apartmán) DaPolo - Cosy appartment in Val di Fassa. DaPolo - Cosy appartment in Val di Fassa se nachází v Campestrinu, 19 km od průsmyku Pordoi a průsmyku Sella, a nabízí výhled na hory. Ubytování DaPolo - Cosy appartment in Val di Fassa se nachází ve městě Campestrin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Solaria

7,6

Locazione Turistica Solaria

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Solaria. Locazione Turistica Solaria se nachází v Campestrinu, 18 km od jezera Carezza, a nabízí obývací pokoj s TV. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Locazione Turistica Solaria se nachází ve městě Campestrin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villaggio Fassano

7,5

Villaggio Fassano

Ubytování (Apartmán) Villaggio Fassano. Villaggio Fassano se nachází v Campestrinu, 18 km od průsmyku Pordoi a 18 km od jezera Carezza. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Villaggio Fassano se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Bernard - CPO300

7,5

Locazione Turistica Bernard - CPO300

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Bernard - CPO300. Locazione Turistica Bernard - CPO300 se nachází v Campestrinu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. 18 km od průsmyku Pordoi. Ubytování Locazione Turistica Bernard - CPO300 se nachází ve městě Campestrin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cesa Alegra

7

Cesa Alegra

Ubytování (Apartmán) Cesa Alegra. Cesa Alegra se nachází v Campestrinu, 18 km od průsmyku Pordoi a jezera Carezza. Nabízí ubytování s kuchyňským koutem. Ubytování Cesa Alegra se nachází ve městě Campestrin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Villaggio Fassano

6,9

Locazione Turistica Villaggio Fassano

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Villaggio Fassano. Locazione Turistica Villaggio Fassano se nachází v Campestrinu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 35 km od Ortisei. Ubytování Locazione Turistica Villaggio Fassano se nachází ve městě Campestrin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Dimora al Villaggio

6,2

Dimora al Villaggio

Ubytování (Apartmán) Dimora al Villaggio. Situated 18 km from Sella Pass and 34 km from Saslong, Dimora al Villaggio features accommodation located in Campestrin. Ubytování Dimora al Villaggio se nachází ve městě Campestrin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Solaria

5,5

Residence Solaria

Ubytování (Apartmán) Residence Solaria. Offering garden views, Residence Solaria is an accommodation set in Campestrin, 19 km from Sella Pass and 34 km from Saslong. Ubytování Residence Solaria se nachází ve městě Campestrin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Villa Marta - CPO320

Locazione Turistica Villa Marta - CPO320

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Villa Marta - CPO320. Locazione Turistica Villa Marta - CPO320 se nachází v Campestrinu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 35 km od Ortisei. Ubytování Locazione Turistica Villa Marta - CPO320 se nachází ve městě Campestrin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Suite AGB

Suite AGB

Ubytování (Apartmány) Suite AGB. Suite AGB se nachází v Campestrinu, 18 km od jezera Carezza a 19 km od průsmyku Pordoi. Nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Suite AGB se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Campestrin

Město Campestrin se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Campestrin.