Hledat

Ubytování

Ubytování město Camp de Mar

Ve městě Camp de Mar (Španělsko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Camp de Mar

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Camp de Mar

Dols Mar Apartments Camp de Mar

9,2

Dols Mar Apartments Camp de Mar

Ubytování (Apartmány) Dols Mar Apartments Camp de Mar. Dols Mar Apartments Camp de Mar se nachází v Camp de Mar, 200 metrů od pláže Camp de Mar a 600 metrů od pláže Cala en Cranc. Ubytování Dols Mar Apartments Camp de Mar se nachází ve městě Camp de Mar (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 803 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bagari Apartments Camp de Mar

9

Bagari Apartments Camp de Mar

Ubytování (Apartmány) Bagari Apartments Camp de Mar. Bagari Apartments Camp de Mar se nachází v Camp de Mar, 30 minut jízdy od Palma de Mallorca. Nabízí balkon s výhledem na borovice. Ubytování Bagari Apartments Camp de Mar se nachází ve městě Camp de Mar (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 029 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Steigenberger Hotel and Resort Camp de Mar

8,7

Steigenberger Hotel and Resort Camp de Mar

Ubytování (Rezort) Steigenberger Hotel and Resort Camp de Mar. Tento luxusní prázdninový rezort se nachází v letovisku Camp de Mar, 300 metrů od pláže, je umístěný mezi horami a Středozemním mořem a nabízí wellness... Ubytování Steigenberger Hotel and Resort Camp de Mar se nachází ve městě Camp de Mar (Španělsko - Mallorca).

Bahia Camp de Mar Suites

8,6

Bahia Camp de Mar Suites

Ubytování (Aparthotel) Bahia Camp de Mar Suites. Bahia Camp de Mar Suites is on Mallorca’s south coast and offers views over Camp de Mar Bay. It has a terrace with an outdoor pool and provides free Wi-Fi. Ubytování Bahia Camp de Mar Suites se nachází ve městě Camp de Mar (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Roc Gran Camp de Mar

8,5

Roc Gran Camp de Mar

Ubytování (Hotel) Roc Gran Camp de Mar. Roc Gran Camp de Mar se nachází na pobřeží moře v obci Camp de Mar, 3 km od obce Paguera a města Andratx, a nabízí wellness a velkou terasu s venkovním... Ubytování Roc Gran Camp de Mar se nachází ve městě Camp de Mar (Španělsko - Mallorca).

Boutique Hotel H10 Blue Mar - Adults Only

8,4

Boutique Hotel H10 Blue Mar - Adults Only

Ubytování (Hotel) Boutique Hotel H10 Blue Mar - Adults Only. Boutique Hotel H10 Blue Mar - Adults Only se nachází přímo na písečné pláži v letovisku Camp de Mar a nabízí pokoje a bazén, obojí s výhledem na moře. Ubytování Boutique Hotel H10 Blue Mar - Adults Only se nachází ve městě Camp de Mar (Španělsko - Mallorca).

Apartamentos Villa Real

8,3

Apartamentos Villa Real

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Villa Real. Apartamentos Villa Real se nachází pouhých 150 metrů od pláže Camp de Mar a golfového hřiště Andratx na Mallorce a nabízí venkovní bazén a apartmány se... Ubytování Apartamentos Villa Real se nachází ve městě Camp de Mar (Španělsko - Mallorca).

Grupotel Playa Camp de Mar - Adults Only

8,3

Grupotel Playa Camp de Mar - Adults Only

Ubytování (Hotel) Grupotel Playa Camp de Mar - Adults Only. Grupotel Playa Camp de Mar - Adults Only se nachází v Camp de Mar. Ubytování Grupotel Playa Camp de Mar - Adults Only se nachází ve městě Camp de Mar (Španělsko - Mallorca).

Zafiro Palace Andratx

Zafiro Palace Andratx

Ubytování (Aparthotel) Zafiro Palace Andratx. Set in Camp de Mar, Zafiro Palace Andratx offers accommodation with free WiFi, pool views, a garden with an outdoor swimming pool, and access to an indoor... Ubytování Zafiro Palace Andratx se nachází ve městě Camp de Mar (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Camp de Mar

Město Camp de Mar se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Camp de Mar.